Nieuw
Aardbeistraat 31033 TS AmsterdamTerrasdorp
€ 480.000 k.k.
- 70 m²wonen
- 99 m²perceel
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerEengezinswoning van circa 70 m² met een fijne tuin, energielabel A
Omschrijving
**Please find the English translation below**
Aan een rustige straat in Amsterdam vind je deze goed onderhouden eengezinswoning van circa 70 m² met een fijne tuin op het noordoosten.
De woning is altijd met zorg bewoond en onderhouden. Zo zijn onder andere de badkamer vernieuwd in 2012, de keuken met inbouwapparatuur geplaatst in 2008, het dak geïsoleerd in 2006 en is de cv installatie in maart 2026 vernieuwd. Daarnaast zijn de houten kozijnen in april 2026 geschilderd. Dankzij het energielabel A en de eeuwigdurend afgekochte erfpacht woon je hier comfortabel en toekomstbestendig.
Nieuwsgierig geworden? Bel ons voor het maken van een afspraak, één van onze makelaars leidt je graag rond!
LOCATIE
De Aardbeistraat is gelegen in het gezellige Tuttifruttidorp in Amsterdam Noord, een rustige en groene woonwijk met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Winkelcentrum Molenwijk en het Zonneplein bevinden zich op korte afstand voor boodschappen, horeca en winkels.
Ook de bereikbaarheid is uitstekend. Met de fiets ben je snel bij de pont richting Amsterdam Centraal en ook de Ring A10 is eenvoudig bereikbaar. Daarnaast woon je hier dichtbij populaire plekken zoals de NDSM werf en het Hamerkwartier met diverse restaurants, cafés en culturele voorzieningen.
Voor recreatie en ontspanning liggen zowel recreatiegebied ’t Twiske als Landelijk Noord op korte fietsafstand. Hierdoor combineer je hier op prettige wijze de rust van groen wonen met de levendigheid van de stad.
INDELING
Begane grond:
Entree aan de voorzijde van de woning. De ruime doorzonwoonkamer beschikt over voldoende plek voor zowel een comfortabele zithoek als een grote eettafel. Daarnaast is er praktische bergruimte aanwezig onder de trap. Aan de achterzijde bevindt zich de keuken, voorzien van diverse inbouwapparatuur en geplaatst in 2008. Vanuit de woonkamer bereik je de tuin gelegen op het noordoosten. In de tuin bevindt zich een vrijstaande berging.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot alle vertrekken. De ruime hoofdslaapkamer met praktische inbouwkasten is gelegen aan de voorzijde van de woning. De tweede slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde. De badkamer is vernieuwd in 2012 en voorzien van een douche, wastafel en toilet.
Voor de indeling verwijzen we je tevens graag door naar de plattegronden, deze zijn te bekijken in 2D en in 3D en zijn te vinden onder het kopje "plattegrond".
DUURZAAMHEID
De woning beschikt over energielabel A. Het dak is geïsoleerd in 2006. Daarnaast is de cv installatie (Remeha) vernieuwd in Maart 2026.
ERFPACHT
De erfpacht voor deze woning is eeuwigdurend afgekocht.
BIJZONDERHEDEN
• Woonoppervlakte (NEN2580) 70 m²
• Bouwjaar 1952
• Energielabel A
• Erfpacht eeuwigdurend afgekocht
• Overname (deel) van de inboedel is mogelijk
• Tuin van 43m² gelegen op het noordoosten
• Badkamer vernieuwd in 2012
• Keuken met inbouwapparatuur uit 2008
• Dak geïsoleerd in 2006
• Houten kozijnen geschilderd in april 2026
• Cv installatie vernieuwd in maart 2026, merk Remeha
• Berging/schuur in de tuin
• Er is sprake van een mandeligheid t.b.v. achterpad en gemeenschappelijke tuin van ca 230m².
• Voor de op te nemen clausules verwijzen we je door naar het formulier "op te nemen clausules in de koopakte"
• Oplevering in overleg, kan op korte termijn
Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Wij aanvaarden echter geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoeksplicht naar alle zaken, die voor hem van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is ons kantoor de makelaar van verkoper. Wij adviseren u een NVM/MVA Makelaar in te schakelen, die u met zijn deskundigheid zal bijstaan in het aankoopproces. Indien u geen professionele begeleiding wenst in te schakelen, acht u zich volgens de wet deskundig genoeg om alle zaken, die van belang zijn, te kunnen overzien. De Algemene Consumentenvoorwaarden van de NVM zijn van toepassing.
=====English=====
In a quiet street in Amsterdam, you will find this well-maintained family home of approximately 70 m² with a pleasant northeast-facing garden.
The property has always been carefully lived in and maintained. For example, the bathroom was renovated in 2012, the kitchen with built-in appliances was installed in 2008, the roof was insulated in 2006, and the central heating system was renewed in March 2026. In addition, the wooden window frames were painted in April 2026. Thanks to energy label A and the perpetual leasehold that has been fully bought off, you will live here comfortably and future-proof.
Curious? Please call us to make an appointment—one of our estate agents will be happy to show you around!
LOCATION
Aardbeistraat is located in the charming Tuttifruttidorp in Amsterdam North, a quiet and green residential area with all daily amenities within easy reach. Shopping centre Molenwijk and Zonneplein are located nearby for groceries, restaurants, and shops.
Accessibility is also excellent. By bike, you can quickly reach the ferry to Amsterdam Central Station, and the A10 ring road is easily accessible. In addition, you live close to popular areas such as the NDSM Wharf and the Hamerkwartier, which offer a variety of restaurants, cafés, and cultural facilities.
For recreation and relaxation, both the ’t Twiske recreational area and Landelijk Noord are within a short cycling distance. This allows you to combine peaceful green living with the vibrancy of the city.
LAYOUT
Ground floor:
Entrance at the front of the house. The spacious living room offers plenty of space for both a comfortable seating area and a large dining table. There is also practical storage space under the stairs. At the rear is the kitchen, equipped with various built-in appliances and installed in 2008. From the living room, you can access the northeast-facing garden, which includes a detached storage shed.
First floor:
Landing providing access to all rooms. The spacious master bedroom with built-in wardrobes is located at the front of the house. The second bedroom is located at the rear. The bathroom was renovated in 2012 and is equipped with a shower, washbasin, and toilet.
For the layout, please also refer to the floor plans, which are available in both 2D and 3D and can be found under the “floor plan” section.
SUSTAINABILITY
The property has energy label A. The roof was insulated in 2006. In addition, the central heating system (Remeha) was renewed in March 2026.
LEASEHOLD
The leasehold for this property has been bought off in perpetuity.
FEATURES
• Living area (NEN2580): 70 m²
• Year of construction: 1952
• Energy label A
• Perpetual leasehold bought off
• (Part of) furniture takeover is possible
• Garden of 43 m² facing northeast
• Bathroom renovated in 2012
• Kitchen with built-in appliances from 2008
• Roof insulated in 2006
• Wooden window frames painted in April 2026
• Central heating system renewed in March 2026, brand Remeha
• Storage shed in the garden
• Shared ownership applies to rear path and communal garden of approx. 230 m²
• For applicable clauses, please refer to the “clauses to be included in the purchase agreement” form
• Delivery in consultation, possible on short notice
This information has been compiled with due care. However, we accept no liability for any incompleteness, inaccuracies, or otherwise, nor for the consequences thereof.
All stated measurements and surface areas are indicative. The buyer has a duty to conduct their own investigation into all matters of importance to them. With regard to this property, our office acts as the seller’s agent. We advise you to engage an NVM/MVA estate agent to assist you with their expertise during the purchasing process. If you choose not to use professional assistance, you are considered legally knowledgeable enough to oversee all relevant matters yourself. The General Consumer Conditions of the NVM apply.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 480.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.857
- Bouwjaar
- 1952
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 70 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 99 m²
- Inhoud
- 244 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Cv-ketel
- Gas gestookt uit 2026, eigendom
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM AH 3742
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 99 m²
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
- Achtertuin
- 53 m² (10,50 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
12-5-2026
Op Funda
Buurt

Terrasdorp
Amsterdam- Inwoners
- 4.130
- Gezin met kinderen
- 26%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 6.200
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?