Verkocht
Radioweg 2-A1098 NH AmsterdamMiddenmeer-Zuid
€ 975.000 k.k.
- 130 m²wonen
- 66 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 17 september 2024
- Verkoopdatum
- 25 oktober 2024
- Looptijd
- 5 weken
Omschrijving
UNIEKE KANS! GEHEEL WOONHUIS VAN CIRCA 130 M² AAN HET GROEN VAN DE PRACHTIGE RADIOWEG IN DE GEWILDE WATERGRAAFSMEER OM DE HOEK VAN HET MARIOTTEPLEIN.
ERFPACHT IS EEUWIGDUREND AFGEKOCHT (OOK VOOR HUIDIG TIJDVAK, DUS NOOIT MEER JAARLIJKSE ERFPACHTBETALINGEN!).
Niet vaak komt er een heel woonhuis in de Watergraafsmeer op zo'n mooie plek voorbij, dus geen boven- of benedenburen. Lees snel verder;
HIGHLIGHTS:
-Van deze woning is een unieke woningwebsite beschikbaar. Download de brochure voor de link naar de website waar je alle gegevens van de woning kan vinden.
-Erfpacht is zowel voor huidig als eeuwigdurend tijdvak afgekocht. Dus nooit meer jaarlijkse erfpachtbetalingen!
-Geheel woonhuis met stadstuin aan de prachtige brede en groene Radioweg. De Radioweg heeft in het midden een prachtig plantsoen met veel groen en geeft een statig aanzien.
-4 slaapkamers. Tevens is het mogelijk om twee slaapkamers te realiseren op de 2e etage (kapverdieping), eventueel zelfs met extra badkamer.
-Op de kapverdieping is in 2023 een nieuwe dakkapel gerealiseerd.
-De stadstuin is gelegen op het zuidwesten dus veel zon!
-Op de eerste verdieping is er nog een balkon.
-Heerlijke ruime woonkamer met open keuken, er is mooi uitzicht over het groen van de Radioweg.
-Wat een licht en charme!
-Er is tevens een vliering aanwezig met bergruimte, toegang middels vlizotrap.
-Het Mariotteplein om de hoek! Het Mariotteplein is een begrip in de Watergraafsmeer, hier is een prachtige speeltuin waar kinderen heerlijk kunnen spelen en ouders elkaar ontmoeten. Tevens om de hoek van diverse basisscholen en kinderopvang.
OVERIGE BIJZONDERHEDEN:
-Energielabel C.
-Grotendeels voorzien van dubbel glas.
-De c.v. ketel is uit 2020. Merk: Atag.
-Algemene ouderdomsclausule van toepassing op koop.
IN HET OUDE GEDEELTE VAN WATERGRAAFSMEER AAN DE RAND VAN HIP & HAPPENING OOST
Tussen de prachtige jaren ’20 en '30 woningen van de Watergraafsmeer met veel groen en uitermate kindvriendelijk; om de hoek van het Mariotteplein (met veel speelvoorzieningen voor kinderen), Voltaplein met veel groen en kinderboerderij De Werf.
Ook nabij het fraaie Park Frankendael, prachtige winkels aan de Middenweg en Hogeweg (traiteurs, biodynamische bakkers, scharrelslagers, wijnboetiek, kledingwinkels en diverse restaurants/hippe lunchtentjes). Of het vermaarde restaurant De Kas in Park Frankendael.
Maar ook vlakbij het hart van Amsterdam-Oost. In een kleine straal van de woning vind je de Biertuin, Bukowski/Henry’s bar, Pata Negra, La Vallade, Café Wisse, Restaurant Merkelbach, etc.
Voor de hardlopers en parkgenieters; om de hoek Landschapspark Frankendael (met één keer per maand Pure Markt). Ook het Oosterpark, Sportpark De Meer en Jaap Edenbaan liggen op een steenworp afstand. En niet te vergeten het Flevopark; ideaal om hard te lopen of te wandelen langs het water!
DISCLAIMER
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
NEN CLAUSULE
De gebruiksoppervlakte is berekend conform de branche vastgestelde meetinstructie grotendeels gebaseerd op de NEN2580. De oppervlakte kan derhalve afwijken van vergelijkbare panden en/of oude referenties. Dit heeft vooral te maken met deze (nieuwe) rekenmethode. Koper verklaart voldoende te zijn geïnformeerd over de hiervoor bedoelde normering. Verkoper en diens makelaar doen hun uiterste best de juiste oppervlakte en inhoud te berekenen aan de hand van eigen metingen en dit zoveel mogelijk te ondersteunen door het plaatsen van plattegronden met maatvoering. Mocht de maatvoering onverhoopt niet (volledig) overeenkomstig de normering zijn vastgesteld, wordt dit door koper aanvaard. Koper is voldoende in de gelegenheid gesteld de maatvoering zelf te (laten) controleren. Verschillen in de opgegeven maat en grootte geven geen der partijen enig recht, zo ook niet op aanpassing van de koopsom. Verkoper en diens makelaar aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid in deze.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 975.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.500
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1929
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 130 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Perceel
- 66 m²
- Inhoud
- 467 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- TV kabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dubbel glas en gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Atag i28ecz (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM B 2242
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 66 m²
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijke erfpacht
- Lasten
- Eeuwigdurend afgekocht
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 11 m² (4,50 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
10.176x
Bekeken
143x
Bewaard
17-9-2024
Op Funda
Buurt

Middenmeer-Zuid
Amsterdam- Inwoners
- 5.140
- Gezin met kinderen
- 33%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 7.717
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




