Nieuw
Boudewijn van Roonstraat 46824 AG ArnhemMolenbeke
€ 696.000 k.k.
- 133 m²wonen
- 221 m²perceel
- 5slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
In de geliefde wijk Molenbeke ligt deze sfeervolle en verrassend ruime hoekwoning uit de jaren ’30. De woning is de afgelopen jaren op meerdere punten gemoderniseerd en combineert karakter, ruimte en comfort op een prettige manier. Met circa 133 m² woonoppervlak, vier slaapkamers, een vernieuwde keuken en badkamer, een zonnige tuin én balkon biedt deze woning volop leefruimte voor uiteenlopende woonwensen.
De ruime en lichte woonkamer staat in open verbinding met de moderne keuken uit 2024, uitgevoerd met kookeiland en diverse inbouwapparatuur. Via de openslaande deuren is de groene achtertuin met terras en vrijstaande berging bereikbaar. Ook de badkamer is in 2024 vernieuwd en modern afgewerkt met ligbad, inloopdouche, wandtoilet en dubbele wastafel. De woning beschikt daarnaast over meerdere ruime slaapkamers, een extra werk-/studeerkamer en een balkon aan de achterzijde. In de afgelopen jaren zijn bovendien diverse verduurzamings- en renovatiewerkzaamheden uitgevoerd, waaronder vloerisolatie, vernieuwde elektra en riolering, grotendeels HR-, HR+ en triple glas en dak vernieuwing aan de achterzijde in 2023.
Wonen in Molenbeke betekent wonen in een rustige, groene en karakteristieke wijk op steenworp afstand van het centrum van Arnhem. De wijk staat bekend om haar charmante straten, vriendelijke sfeer en uitstekende bereikbaarheid. Voorzieningen zoals scholen, winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen zijn allemaal nabij. Ook Park Angerenstein en Sonsbeek zijn op loopafstand bereikbaar. Ideaal voor wandelaars, sporters en gezinnen.
Indeling:
Begane grond:
Entree, hal met meterkast, trapopgang en toilet. Ruime en lichte woonkamer met open indeling en openslaande deuren naar de achtertuin. Moderne open keuken met kookeiland en diverse inbouwapparatuur, vernieuwd in 2024.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot drie kamers, waarvan twee ruime slaapkamers en een extra kamer die uitstekend geschikt is als werk-, studeer- of kinderkamer. Moderne badkamer uit 2024 voorzien van ligbad, inloopdouche, wandtoilet en dubbele wastafel. Vanuit de hoofdslaapkamer is het balkon aan de achterzijde bereikbaar.
Tweede verdieping:
Ruime zolderverdieping met twee slaapkamers en vide met voldoende bergruimte.
Kelder:
Praktische provisiekelder met opstelplaats voor provisie en extra bergruimte.
Tuin:
Verzorgde en groene achtertuin met terras, gazon en vrijstaande berging.
Bijzonderheden:
+ Karakteristieke hoekwoning uit 1935;
+ Gelegen in de geliefde wijk Molenbeke;
+ Circa 133 m² woonoppervlak;
+ Vier slaapkamers en extra werk-/studeerkamer;
+ Moderne keuken vernieuwd in 2024;
+ Luxe badkamer vernieuwd in 2024;
+ Begane grondvloer vernieuwd en geïsoleerd in 2024;
+ Elektra, riolering en meterkast vernieuwd op de begane grond;
+ CV-ketel Vaillant EcoTec Plus uit 2020;
+ Dak aan achterzijde vernieuwd in 2023;
+ Dakgoten en regenwaterafvoer aan voorzijde vernieuwd in 2023;
+ Grotendeels voorzien van HR-, HR+ en triple beglazing;
+ Energielabel C;
+ Balkon aan de achterzijde;
+ Verzorgde achtertuin met vrijstaande berging;
- Vraagprijs
- € 696.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.233
- Bouwjaar
- 1936
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
- Keurmerken
- Bouwkundige Keuring
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 133 m²
- Overige inpandige ruimte
- 6 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 9 m²
- Perceel
- 221 m²
- Inhoud
- 357 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en vloerverwarming
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, driedubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ARNHEM Q 4966
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 221 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 75 m² (9,95 meter diep en 7,55 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
990x
Bekeken
31x
Bewaard
23-5-2026