Verkocht
Van der Duyn van Maasdamlaan 66824 HW ArnhemAngerenstein
€ 979.000 k.k.
- 178 m²wonen
- 373 m²perceel
- 4slaapkamers
- Eenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 2 mei 2025
- Verkoopdatum
- 23 mei 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Uniek vrijstaande villa op één van de mooiste locaties van Arnhem in de wijk Angerenstein-Zuid gelegen. De woning is heerlijk ruim en licht met maar liefst 178m2 aan woonoppervlakte en daarnaast parkeergelegenheid voor 2 auto's op eigen terrein.
De stadsparken Angerenstein en Sacre Coeur, winkelvoorzieningen, het NS-station Presikhaaf, diverse scholen zijn allemaal binnen 5 fietsminuten te bereiken, evenals het Arnhemse stadscentrum met een grote diversiteit aan horeca en winkelaanbod.
Indeling:
Begane grond;
Entree, ruime hal met toilet, meterkast en bergruimte onder de trap, ruime en sfeervolle woonkamer welke voorzien is van een gashaard, open keuken voorzien van diverse apparatuur, uitgebouwde eetkamer met openslaande deuren naar de prachtige zonnige tuin.
1e verdieping,
Overloop met toegang tot alle vertrekken, deze verdieping heeft 2 ruime slaapkamers van 19 m2, badkamer met ligbad, toilet, inloopdouche en wastafel. Aan de voorzijde van de woning heeft de huidige eigenaresse de voormalige badkamer laten verbouwen tot een praktische wasruimte. Ook hangt hier de recent vernieuwde cv-ketel.
2e verdieping;
Overloop met veel bergruimte, 2e badkamer met toilet, douche en wastafel, 2 slaapkamers waarvan 1 met dakkapel.
De tuin is echt een verlengstuk van de woning. Lang tafelen, ontspannen in de jacuzzi of lekker genieten onder de veranda met de gashaard. Het is allemaal mogelijk! Ook de royale voortuin is een toevoeging. Dit omdat er een mogelijkheid is om deze af te sluiten van de oprit. Zodoende kunnen kinderen hier veilig spelen.
Locatie:
De wijk “Angerenstein” is één van Arnhems meest geliefde wijken, mede door het gelijknamige park Angerenstein met zijn prachtige waterpartijen, goede schoolvoorzieningen en de centrale ligging ten opzichte van het centrum en de uitvalswegen (A50/A12). Kortom een mooie kans om op een geweldige locatie te wonen. Met de fiets bent u in 5 minuten midden in het gezellige centrum van Arnhem waar u een groot aanbod aan winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden vindt. Binnen een kwartier bent u bij het Centraal Station. Ook rijden op loopafstand elke vijf minuten bussen naar het centrum en het Centraal Station. Het sfeervolle winkelcentrum van Velp ligt op tien minuten fietsafstand.
Bijzonderheden:
- Parkeergelegenheid op eigen terrein voor 2 auto's, vrij parkeren in de wijk
- Mooie en verzorgde achtertuin met veel privacy
- Prachtige sfeervolle veranda
- Royale voortuin af te scheiden van eigen oprit
- Rustige locatie, echter het bruisende centrum van Arnhem op loop/fietsafstand
- Veel groen in de directe omgeving
- Dagelijkse voorzieningen op loopafstand
- Uitvalswegen zoals A12 en A50 binnen 5 minuten bereikbaar
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 979.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.500
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Villa, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwperiode
- 1906-1930
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 178 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 373 m²
- Inhoud
- 629 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, dubbele wastafel, ligbad, 2 toiletten, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- E
- Isolatie
- Gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ARNHEM C 6324
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 373 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 100 m² (12,50 meter diep en 8,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
7.685x
Bekeken
140x
Bewaard
2-5-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




