Verkocht

Elfenbank 775721 NM AstenPaddenstoelenbuurt

€ 419.000 k.k.
Kaart
  • 124 m²
  • 304 m²
  • 4
  • C

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
30 maart 2025
Verkoopdatum
10 april 2025
Looptijd
11 dagen

Omschrijving

Verrassend ruime en instapklare hoekwoning met uitbouw, overkapping, oprit en ruime berging. Bent u op zoek naar een luxe en perfect afgewerkte woning waar u zo in kunt? Deze royale hoekwoning biedt een zee aan ruimte, comfort en een prachtige tuin op het zuiden met optimale privacy. Dankzij de diverse moderniseringen en hoogwaardige afwerking is deze woning volledig instap-klaar! Bijzonderheden: - Uitstekend onderhouden en afgewerkte hoekwoning met praktische indeling. - Woonkamer met zitgedeelte aan de voorzijde. Het eetgedeelte bevindt zich aan de achterzijde met een doorgang naar de prachtige, royale luxe keuken. - Drie volwaardige slaapkamers met rolluiken op de eerste verdieping. - Compleet uitgeruste, luxe, geheel betegelde badkamer met wastafelmeubel, ligbad, douche, hangcloset en vloerverwarming. - Vaste trap naar de tweede verdieping, in 2019 gerenoveerd, met voorzolder voorzien van dakraam en opstelling cv-ketel. Vierde slaapkamer met dakraam en airconditioning (gaat mee). - Fraai aangelegde achtertuin met overkapping, terras, bestrating en een grote houten berging. Zowel aan de achterzijde als aan de zijkant is een eigen achterom. - De achtertuin grenst aan openbaar groen met struiken en bomen. Hierdoor heeft u volledige privacy en geniet u van een heerlijke groene omgeving. - Iets verderop in de straat is een kleine speeltuin voor kinderen. - Zowel het centrum, als de uitvalswegen bevinden zich op korte afstand en zijn uitstekend bereikbaar. INDELING Begane grond Voorzijde De woning is gelegen aan een rustige straat, in een heerlijke groene woonomgeving. Voor de woning is een eigen parkeerplaats. Naast de woning is een bestraat pad naar de achterzijde, waar een achterom is. De begane grond is in 2011 volledig gerenoveerd en voorzien van een stijlvolle tegelvloer met vloerverwarming, strak gestuukte wanden en plafonds. Tevens zijn de vensterbanken, binnendeuren, deurkozijnen en al het schakelmateriaal met dimmers vernieuwd. Hal Compacte hal met garderobe en de meterkast (6 groepen, 2 aardlekschakelaar en glasvezel). Middels een deur is de woonkamer toegankelijk. Woonkamer De woonkamer is extra ruim dankzij de verplaatste keuken naar de uitbouw. De open indeling zorgt voor een optimale lichtinval en een ruimtelijk gevoel. In de trapkast is de unit voor de vloerverwarming aanwezig. Achterin de woonkamer is ruimte voor een grote eettafel met uitzicht op de tuin. Keuken In 2011 is de keuken volledig vernieuwd. Moderne, luxe, keukeninrichting met hoogwaardige afwerking. De volgende inbouwapparatuur is aanwezig; 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser (in 2023 vernieuwd) en een Quooker. Vanuit de keuken is er toegang tot de praktische bijkeuken. Bijkeuken/berging Hier is veel extra bergruimte en de witgoedaansluitingen. Gezien de ruimte is het geen probleem een extra koelkast en/of vriezer te plaatsen. Portaal Middenportaal met toegang tot het toilet en de trapopgang naar de eerste verdieping. In 2016 is de trap opnieuw bekleed. Toilet In het toilet ligt dezelfde fraaie tegelvloer als op de rest van de begane grond. Moderne toiletruimte met hangcloset, fonteintje en mechanische ventilatie. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een luxe badkamer. De gehele verdieping is in 2016 vernieuwd en voorzien van een hoogwaardige laminaatvloer en strak schilderwerk. Overloop De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers, de badkamer en de vaste trap naar de tweede verdieping. Slaapkamers Slaapkamer 1 Aan de achterzijde gelegen ouderslaapkamer met rolluik en airconditioning (2015). De airco is krachtig genoeg om zowel de eerste verdieping als ook deels de begane grond terug te koelen. Slaapkamer 2 Aan de voorzijde gesitueerde slaapkamer met dakkapel en deels behang op de wanden. Slaapkamer 3 De derde slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde en heeft een rolluik. Badkamer De badkamer (2011) is modern afgewerkt met lichte wandtegels en mooie grote vloertegels die doorlopen op de wand van het ligbad en het toilet. Er is een breed wastafelmeubel, ligbad, hangcloset en een inloop douche met twee glazen wanden, een regendouche en handdouche. De dakkapel in de voorgevel zorgt voor daglicht en eventueel natuurlijke ventilatie. Verder is er mechanische ventilatie, vloerverwarming, een wandradiator en een stucwerk plafond met inbouwspots. Tweede verdieping Voorzolder De vaste trap leidt naar de tweede verdieping met een voorzolder. Hier voldoende bergruimte en een kast met daarin de cv-ketel (Nefit Topline HR, 2009). Middels een deur is de vierde slaapkamer bereikbaar. Slaapkamer Royale slaapkamer met dakraam en slimme opbergruimte onder de schuine kanten. Tuin De fraai aangelegde tuin (2016) op het zuiden biedt optimale privacy en een groene omgeving. De tuin beschikt over een overkapping met inbouwspots en elektrisch bedienbaar zonnescreen en een ruim terras met wind-/zonnescherm. Achter in de tuin bevindt zich een tweede terras en een ruime houten berging (2015, 3x5 meter) met elektra. Er zijn twee achterom-ingangen, waarvan één extra brede schuifpoort, ideaal voor motoren of fietsen. Aan de achterzijde grenst de achtertuin aan een groenvoorziening welke doorloopt in een bosrijke omgeving tot aan het evenemententerrein. Momenteel worden de achterliggen bossen en grasvelden heringericht en krijgt de naam ‘Park ’t Loverveld’. Het wordt een park voor alle leeftijden, voor iedereen toegankelijk en gaat ruimte bieden voor verschillende manieren van recreëren en ontmoeten. De volgende elementen komen hierin terug: - Een duidelijke padenstructuur in de vorm van asfalt- en (half)verharde paden - Verschillende speel- en verblijfslocaties - Diverse zitplekken met een eigen karakter en meer bankjes - Een vijver en natuurlijke sloten - Het huidige evenemententerrein blijft behouden. ALGEMEEN - Uitgebouwde en instapklare hoekwoning op een ruim perceel (304 m²). - Moderne keuken (2011) met complete inbouwapparatuur. - Luxe badkamer en toilet (2011) met vloerverwarming. - Volledig gerenoveerde begane grond (2011) en eerste verdieping (2016). - Vier slaapkamers, waarvan één op de tweede verdieping. - Fraai aangelegde tuin (2016) met optimale privacy. De voortuin is in 2017 opnieuw aangelegd en beschikt over een eigen oprit. - Het buitenschilderwerk is in 2024 gedaan. - In 2022 zijn er 10 zonnepanelen (lease) gelegd, zowel op het plat als hellend dak. (Dit is nog niet meegenomen bij de bepaling van het energielabel.) - Voorzien van vloer-, spouwmuur- en dakisolatie. In 2019 is het dak vanuit de binnenzijde extra geïsoleerd met 10 cm dikke isolatieplaten en daarna netjes afgewerkt met agnes plafondplaten. (Ook dit is nog niet meegenomen bij de bepaling van het energielabel.) - Rustige ligging met veel parkeergelegenheid en groen uitzicht. - Deze woning biedt een unieke combinatie van ruimte, luxe en comfort. - De woonomgeving kenmerkt zich als kindvriendelijk, in de straat komt uitsluitend bestemmingsverkeer. - In de directe omgeving vindt u diverse sportvoorzieningen, een zwembad, een tennishal en het evenemententerrein. Dankzij de gunstige ligging nabij uitvalswegen bent u snel op weg naar uw bestemming. De koper dient een bankgarantie af te geven of een waarborgsom (ter grootte van 10% van de koopsom) te storten bij de notaris. Deze garantie of waarborgsom dient als zekerheid dat de koper zijn verplichtingen nakomt. De informatie in over deze woning is door Tulkens Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Aan de vermelde informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Tulkens Makelaardij aanvaard geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 419.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.379
Status
Verkocht

Bouw

Soort woonhuis
Eengezinswoning, hoekwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1987
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
124 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
11 m²
Externe bergruimte
15 m²
Perceel
304 m²
Inhoud
439 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rolluiken, en TV kabel

Energie

Energielabel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)

Kadastrale gegevens

ASTEN N 822
Kadastrale kaart
Oppervlakte
304 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg en in bosrijke omgeving
Tuin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Achtertuin
102 m² (11,05 meter diep en 9,19 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaande houten berging
Voorzieningen
Elektra

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein

Populariteit

4.188x

Bekeken

37x

Bewaard

30-3-2025

Op Funda

Buurt

Paddenstoelenbuurt

Asten
Inwoners
500
Gezin met kinderen
25%

Ontdek de buurt

Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?

Bekijk buurtinzichten

Wil je dit huis niet vergeten?

Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.