Verkocht
Kleine Heitrak 305721 SC AstenKleine Heitrak
€ 950.000 k.k.
- 375 m²wonen
- 18.725 m²perceel
- 4slaapkamers
- Fenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 3 oktober 2025
- Verkoopdatum
- 6 november 2025
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Wanneer u op zoek bent naar een grote woonboerderij met veel mogelijkheden dan is de Kleine Heitrak 30 beslist een woning die u eens moet bekijken. Het perceel van 18.725 m² geeft de paardenliefhebber diverse mogelijkheden. Daarnaast is er ook een vrijstaande bed & breakfast aanwezig waar u wellicht uw droom kan verwezenlijken.
BIJZONDERHEDEN:
- De woning is voorzien van 36 zonnepanelen en een cv ketel welke gehuurd zijn. De kosten voor de CV-ketel zijn € 37,70 per maand en de kosten voor de zonnepanelen zijn €150,02 per maand;
- De woning en de bed & breakfast hebben de bestemming “wonen”. De wei en een deel van de tuin hebben de bestemming “agrarisch”. Tevens heeft een deel van de tuin de bestemming "agrarisch".
- Het woonoppervlak van de woning is ca. 316 m² en het woonoppervlak van de bed & breakfast is ca 59 m²;
- De woning is voorzien van 4 slaapkamers en badkamer op de begane grond. De 1e verdieping kunt u nog helemaal naar wens inrichten. Gezien de specifieke indeling van de woning en tuin is een bezichtiging de beste manier om een goed beeld van de ruimte en mogelijkheden te krijgen;
- Het betreft een multifunctionele woning met veel ruimte en mogelijkheden voor werken aan huis, hobby en houden van dieren. Een bezichtiging geeft u het beste beeld van dit unieke object in het buitengebied van Asten.
ALGEMEEN:
De Kleine Heitrak 30 is gelegen aan een rustige landelijke weg, omringd door groene vergezichten. De woning biedt het beste van twee werelden: de rust en ruimte van het buitengebied én denabijheid van alle voorzieningen die Asten, Neerkant en de omgeving te bieden hebben. In dit prachtige stukje Brabant kunt u dagelijks genieten van de stilte, fluitende vogels en wandelingen door omliggende natuurgebieden zoals Nationaal Park De Groote Peel of de Dennendijkse Bossen. Of u nu houdt van fietsen, wandelen of gewoon ontspannen in het groen, de omgeving nodigt uit tot buitenleven.
Tegelijkertijd zijn de A67, scholen, winkels en gezellige horecagelegenheden op korte rijafstand bereikbaar. De ligging nabij de snelweg richting België en Duitsland is eveneens erg gunstig. Asten zelf ademt karakter en cultuur, met onder andere het beroemde Klok & Peel Museum, historische kerken en levendige evenementen. Hier woont u niet alleen in een huis, maar in een omgeving die écht iets toevoegt aan uw dagelijks leven.
BEGANE GROND
HAL & ENTREE:
Bij binnenkomst komt u in een ruime en uitnodigende hal/entree. Vanuit hier leidt een fraaie houten trap u naar de eerste verdieping. De hal geeft u tevens toegang tot de royale leefkeuken.
LEEFKEUKEN:
De dichte leefkeuken heeft een oppervlakte van circa 22 m² en biedt volop ruimte voor een grote eettafel. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, een gaskookplaat met afzuigkap en een combi-oven/magnetron.
WOONKAMER:
De L-vormige woonkamer is ruim te noemen. De ramen rondom zorgen voor lichtinval. Het balkenplafond i.c.m. de schoonmetselwerk wanden zorgen voor sfeer. De airco zorgt voor een prettig binnenklimaat. De woonkamer is voorzien van een portaal waar een toiletruimte is gevestigd. Een dubbele openslaande deur geeft toegang tot de serre.
BIJKEUKEN:
Vanuit de woonkamer lopen we door naar de bijkeuken/hal. Deze ruimte biedt toegang tot de badkamer, toiletruimte en de vier slaapkamers. De bijkeuken is voorzien van een eigen keukenblok met (extra) koelkast. Daarnaast is er een handige inbouwkast aanwezig.
BADKAMER:
De uitermate ruime badkamer heeft een niet alledaagse inrichting. Zo beschikt u over maar liefst 3 aparte wastafels, een toilet, een inloopdouche en een ligbad welke via een trapje te bereiken is.
SLAAPKAMERS:
Vervolgens bereiken we de slaapvleugel, waar de vier grote slaapkamers zijn gelegen. De slaapkamers zijn respectievelijk 27 m², 19 m², 19 m² en 14 m² groot. Zeker de grootste slaapkamer leent zich ervoor om te worden gesplitst in twee kamers, waardoor u met gemak vijf ruime slaapkamers heeft.
EERSTE VERDIEPING:
Vanuit de hal is er een vaste trap naar de voorzolder welke toegang geeft tot de open zolderruimte van maar liefst 79 m² groot. Zoals u kunt zien is de kap geïsoleerd en kijkt u mooi tegen de houten balken. Hier kunt u iets moois creëren!
HOBBYRUIMTES & OPSLAG:
Voor degene die ruimte zoekt, kijk niet verder. Maar liefst 171 m² heeft u tot de beschikking. De ruimte is verdeeld over 3 aparte ruimtes. De eerste ruimte heeft een grote openslaande deur en een vaste trap naar entresol. De tweede ruimte heeft ook een openslaande deur met entresol en geeft toegang tot de derde bergruimte. De kwaliteit van deze ruimtes is goed.
BED & BREAKFAST:
Het bijgebouw is fantastisch omgebouwd tot een magnifieke B&B Er is een vergunning aanwezig op het hele adres voor maximaal 12 personen.
De B&B is ca. 59 m² groot en is voorzien van een slaapkamer met badkamer, een eetkamer, een aparte toiletruimte en een gezellige woonkamer met open keuken. De keuken beschikt over een vaatwasser, koelkast, combi-oven en inductiekookplaat met afzuigkap. Het geheel straalt luxe en comfort uit, is goed geïsoleerd en beschikt over een eigen cv-ketel. De B&B kan volledig worden verwarmt m.b.v. vloerverwarming.
TUIN & WEIDE:
Wanneer u de auto geparkeerd heeft en rondloopt op het perceel zult u gevoelsmatig meerdere tuinen hebben. De achtertuin die bij de woning hoort heeft een groot gazon, een zwembad en een prachtige bloementuin waar u kunt wandelen. Links van de oprit ligt een groot gazon met daaraan grenzend de weide. Deze is 10.800 m2 groot. Ideaal voor degene die graag de paarden aan huis wil hebben. Achter de inpandige bergingen ligt er ook nog een groot gazon.
BED & BREAKFAST TUIN:
Zoals reeds benoemd heeft de bed & breakfast ook een eigen tuin. Rondom de woning is bestrating aangelegd zodat u overal met de auto of andere vervoersmiddelen kunt komen.
Buitenstate makelaars: specialisten in landelijk wonen. Met onze kennis en expertise van het buitengebied staan wij graag voor u klaar bij de koop of verkoop van uw landelijk gelegen woonboerderij, villa of vrijstaande woning!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 950.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.533
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Woonboerderij, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1926
- Soort dak
- Mansarde dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 375 m²
- Overige inpandige ruimte
- 214 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 58 m²
- Perceel
- 18.725 m²
- Inhoud
- 2.467 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Airconditioning, schuifpui, zonnepanelen, en zwembad
Energie
- Energielabel
- F
- Isolatie
- Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, huur)
Kadastrale gegevens
- ASTEN R 300
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 7.925 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- ASTEN R 36.0
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 10.800 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
- Tuin
- Tuin rondom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Inpandig
- Capaciteit
- 1 auto
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
12.453x
Bekeken
144x
Bewaard
3-10-2025
Op Funda
Buurt

Kleine Heitrak
Asten- Inwoners
- 160
- Gezin met kinderen
- 36%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.