Nieuw
Regenboog 323742 ZB BaarnEemdal-Noord
€ 795.000 k.k.
- 141 m²wonen
- 249 m²perceel
- 5slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerRuime, energiezuinige 2-onder-1-kapwoning met 5 slaapkamers
Omschrijving
Deze ruime, energiezuinige twee-onder-een-kapwoning met carport, garage en parkeren op eigen terrein is gelegen in de geliefde en kindvriendelijke wijk Tuindorp in Baarn. De woning beschikt over maar liefst vijf slaapkamers en biedt daarmee volop ruimte voor gezinnen, thuiswerken of hobby’s.
Regenboog 32 bevindt zich op een rustige en groene locatie met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Op korte fietsafstand ligt het gezellige centrum van Baarn met diverse winkels, horecagelegenheden, scholen en sportvoorzieningen. Ook supermarkten en het treinstation zijn eenvoudig bereikbaar.
De ligging combineert rust en ruimte met uitstekende bereikbaarheid. Binnen enkele minuten bereikt u de uitvalswegen richting onder andere Utrecht, Amersfoort en Amsterdam. Daarnaast bevinden natuur, wandel- en recreatiemogelijkheden zich in de directe omgeving, waaronder de rivier de Eem en omliggende landerijen. Hierdoor woont u hier heerlijk rustig, terwijl alle voorzieningen dichtbij zijn. De wijk staat bekend om haar prettige woonklimaat, relatief jonge bebouwing en fijne sfeer voor gezinnen en rustzoekers.
De achtertuin van de woning grenst direct aan een speeltuin die via de achterom bereikbaar is. Met 141 m2 woonoppervlakte biedt deze woning volop leefruimte voor het hele gezin. Licht, ruimte en comfortabel wonen.
De woning is te betreden via de voordeur en via de garage. Bij binnenkomst valt direct de prettige indeling en de fijne lichtinval op. De ruime woonkamer beschikt over grote raampartijen en staat in open verbinding met de keuken, waardoor een gezellige en uitnodigende leefruimte ontstaat. Nagenoeg de hele begane grond is voorzien van vloerverwarming inclusief de serre. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder een Quooker.
De serre aan de achterzijde vormt een heerlijke verlenging van de woonkamer en biedt een fijne extra plek om het hele jaar door van de tuin en het buitengevoel te genieten. Dankzij deze extra ruimte voelt de begane grond bijzonder ruim aan.
De fijne, verzorgde achtertuin ligt op het zuidwesten. Hier staan een blokhut en een kleine overkapping.
De tuin biedt volop privacy en is een heerlijke plek om buiten te zitten. Via de praktische achterom bereikt u direct de achtergelegen speeltuin - ideaal voor gezinnen met kinderen.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie goed bemeten slaapkamers en een nette badkamer die volledig is uitgerust met alle gewenste gemakken, waaronder een ruime inloopdouche, wastafelmeubel en wandcloset. De badkamer is keurig onderhouden en praktisch ingericht.
De tweede verdieping biedt nog eens twee extra slaapkamers met veel bergruimte. Op deze verdieping bevindt zich ook een ruimte waar de CV-ketel (2021) en de wasmachine- en drogeraansluiting zijn. Vanaf de tweede verdieping is middels een vlizotrap de ruime bergvliering te bereiken. Deze is op stahoogte.
Duurzaam en comfortabel
De woning beschikt over energielabel A en is voorzien van HR-glas en zonnepanelen, wat bijdraagt aan comfortabel en energiezuinig wonen.
Kenmerken:
Garage
Parkeerplaats met carport
Vijf slaapkamers
Royale woonkamer met serre
Verzorgde achtertuin met dubbele achterom
Direct gelegen aan een speeltuin
Zeer kindvriendelijke woonomgeving
Energielabel A
Voorzien van 12 zonnepanelen
Mechanische ventilatie
Een fijne en ruime gezinswoning op een heerlijke locatie in Baarn, waar comfort, ruimte en kindvriendelijk wonen perfect samenkomen. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ervaar zelf de sfeer en mogelijkheden van deze complete woning!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 795.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.638
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1999
- Soort dak
- Plat dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 141 m²
- Overige inpandige ruimte
- 21 m²
- Externe bergruimte
- 17 m²
- Perceel
- 249 m²
- Inhoud
- 529 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rolluiken, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Kombi Kompakt HRE 36/30 A (gas gestookt uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BAARN M 3662
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 249 m²
- Achtertuin
- 90 m² (0,11 meter diep en 0,09 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage, carport en garage met carport
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie en volledig geïsoleerd
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
1.032x
Bekeken
12x
Bewaard
16-5-2026
Op Funda
Buurt

Eemdal-Noord
Baarn- Inwoners
- 1.880
- Gezin met kinderen
- 27%
- Gem. vraagprijs / m²