Verkocht onder voorbehoud
Hortensiastraat 763772 XD BarneveldOldenbarneveld
€ 479.000 k.k.
- 152 m²wonen
- 204 m²perceel
- 5slaapkamers
- A+++energielabel
Omschrijving
Energielabel A+++, 17 zonnepanelen en veel leefruimte. Deze middenwoning combineert duurzaamheid met comfort.
Op de begane grond profiteert u van een ruim leefgedeelte met een moderne keuken en als extra een fijne tuinkamer. Een plek waar u veel zult vertoeven.
De verdieping biedt u vier slaapkamers én een kantoor. Ideaal voor thuiswerken, studeren of hobby's. En dan nog een paar pluspunten: drie airco's, een hybride warmtepomp, een praktische bijkeuken en een royale achtertuin met overkapping.
Kortom; een ruim en energiezuinig huis dat klaar is voor de toekomst.
Hal:
De hal, hier begint het thuiskomen. De hal geeft u een eerste indruk van de woning. Aan de linkerzijde treft u een toiletruimte met toilet en fonteintje. Verder beschikt de hal over een praktische trapkast en de trapopgang naar de eerste verdieping.
Woonkamer:
Stap het leefgedeelte binnen en u merkt het meteen; hier beschikt u over veel ruimte. Aan de voorzijde is een groot raampartij die er voor zorgt dat er veel daglicht naar binnen valt. Daarnaast kijkt u door het raam leuk uit over de straat. De lichte wanden en de nette pvc-vloer zorgen voor een fijne basis. Plaats aan de voorzijde een zithoek en geniet van u (t)huis!
Keuken:
Strak, modern en klaar om te koken! Dat kenmerkt deze keuken. De keuken heeft een moderne en stijlvolle uitstraling door de donkere fronten en het lichte werkblad. Het kookeiland staat centraal. Hier bereidt u het eten of praat u gezellig even bij na een dag werken. In deze keuken komt u werkelijk niets te kort. U kookt op een 4-pits Bora inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging. Verder beschikt u over een oven, combi-magnetron, koelkast en vaatwasmachine. De Quooker maakt het plaatje compleet en levert koud, warm en zelfs bruisend water.
Naast de keuken is er plaats voor een eettafel, ideaal!
Eerste verdieping:
Ook de eerste verdieping biedt verrassend veel ruimte. Hier vindt u vier slaapkamers en een aparte kantoorruimte.
Aan de voorzijde van de woning bevinden zich twee slaapkamers en aan de achterzijde nog eens twee. Alle kamers hebben een uitstekende maatvoering. Drie kamers zijn voorzien van elektrisch bedienbare rolluiken, wat zorgt voor extra comfort. De ouderslaapkamer is een echte hoofdkamer met een vaste kastenwand en een eigen airco. Daarnaast is er nog één kamer voorzien van een vaste kastenwand. Naast de slaapkamers is er een aparte kantoorruimte. Een fijne plek om rustig te werken of te studeren. Uiteraard kunt u deze ruimte ook voor andere doeleinden gebruiken. De kamer beschikt over een vaste kastenwand, een airco en een lichtkoepel die zorgt voor extra daglicht.
Ook op de overloop is gedacht aan praktische opbergruimte dankzij de vaste kast. En wat nog zeker een pluspunt is; de airco in het trappegat. Een verdieping met maar liefst drie airco's die kunnen verkoelen en verwarmen, het hele jaar door is het hier aangenaam!
Badkamer:
De badkamer is afgewerkt met een lichte kleurstelling. Deze ruimte biedt u een ligbad, een douchecabine, een toilet en een wastafel.
Bijkeuken:
Aan de achterzijde van de woning vinden we de praktische bijkeuken. In de bijkeuken vindt u een vaste kastenwand waar u uw schoonmaakspullen, huisvoorraad en andere spullen kunt opbergen. Daarnaast is de ruimte voorzien van de aansluitingen voor de witgoedapparatuur. En weet u wat zo handig is? De ombouw om de witgoedapparatuur. Hier kunt u direct uw was opvouwen wast zorgt voor extra gemak in het dagelijkse huishouden.
Tuinkamer:
Deze tuinkamer is een verlengstuk van de woonkamer, maar dan met het gevoel van buiten. Dankzij de glazen wand valt er veel daglicht naar binnen. En wat helemaal ideaal is? Op mooie dagen is deze wand volledig te openen en wordt de ruimte onderdeel van de tuin. Wordt het wat kouder? Sluit de deuren en steek de pelletkachel aan, hier geniet u elk moment. De tuinkamer is strak afgewerkt met wandpanelen, strakke wanden en een lichtkoepel.
Een perfecte plek voor een kop koffie in de ochtend of een gezellige avond met vrienden!
Tuin:
Wanneer u hier woont, zal het buitenleven zich in deze tuin gaan afspelen. De ruime tuin is aangelegd met een combinatie van gazon, bestrating en beplanting. Direct achter de woning is er een terras gecreëerd waar u een loungeset kunt plaatsen. Achterin de tuin bevindt zich een royale overkapping met plek voor een grote eettafel. Is het wat minder mooi weer? Dan kunt u hier fijn beschut zitten, mede dankzij het windscherm. Verder vindt u in de tuin een stenen berging. De fietsen en het tuingereedschap kunt u hier in opbergen. De tuin is ook via een eigen achterom te bereiken.
Woonomgeving:
De woning is gelegen op een leuke plek in een woonwijk. Voor de woning vindt u meerdere parkeerplaatsen voor uw auto, ideaal zo heeft u deze dichtbij huis. Verder is er dichtbij de woning een speeltuin voor de kinderen, ook erg praktisch. De openbare voorzieningen zoals het centrum van Barneveld, de supermarkt en andere openbare voorzieningen bereikt u met enkele minuten. De uitvalswegen zoals de A1 en de A30 zijn ook op korte afstand te vinden.
Algemeen:
- Energielabel A+++
- 17 zonnepanelen
- Hybride warmtepomp
- Elektrisch bedienbare rolluiken 1e verdieping (m.u.v. 1 slaapkamer)
- Vraagprijs
- € 479.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.151
- Bouwjaar
- 2005
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 152 m²
- Externe bergruimte
- 15 m²
- Perceel
- 204 m²
- Inhoud
- 519 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, rolluiken, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A+++
- Isolatie
- Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en warmtepomp
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BARNEVELD G 7112
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 204 m²
- Achtertuin
- 108 m² (16,00 meter diep en 6,75 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
4.089x
Bekeken
63x
Bewaard
12-3-2026
Op Funda
Buurt

Oldenbarneveld
Barneveld- Inwoners
- 2.260
- Gezin met kinderen
- 34%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.479
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.