Verkocht onder voorbehoud
Albatros 266658 GL Beneden-LeeuwenKern Beneden-Leeuwen
- 105 m²
- 137 m²
- 3
€ 300.000 k.k.
Omschrijving
Buitenkans voor een starter! Een leuke middenwoning in Beneden-Leeuwen!
Deze leuke woning, gelegen in een rustig en kindvriendelijk hofje in Beneden-Leeuwen, biedt jou een uitgelezen kans om te starten. Met drie slaapkamers en een vaste trap naar zolder is dit een ideale woning voor starters of een jong gezin. De achtertuin, gelegen op het zonnige zuiden, is volledig omheind en beschikt over een praktisch stenen schuurtje. Een fijne plek om van het buitenleven te genieten!
Binnen
Bij binnenkomst stap je de hal binnen, waar zich de toiletruimte en de meterkast bevinden. Vanuit de hal kom je in de lichte woonkamer (met trapkast) en de keuken. De moderne keuken is voorzien van een inbouwoven, kookplaat en afzuigkap, met daarnaast een losse koel-/vriescombinatie. Vanuit de keuken heb je toegang tot de tuin.
Via de trap in de woonkamer bereik je de eerste verdieping. Hier bevinden zich drie ruime slaapkamers en een doucheruimte, uitgerust met een douche, wastafel en een wasmachine-aansluiting.
De vaste trap leidt naar de ruime zolder, die volop mogelijkheden biedt voor een extra slaapkamer of een comfortabele werkruimte. Hier bevindt zich tevens de opstelling van de cv-ketel.
Buiten
De woning beschikt over een prima achtertuin, gelegen op het zuiden. Achterin de tuin staat een stenen schuurtje, en via een poort is de tuin ook van buitenaf te bereiken.
Duurzaamheid
De woning is goed geïsoleerd en voorzien van dak-, vloer- en spouwmuurisolatie, evenals dubbel glas. Op zolder hangt de HR CV-combiketel en de woning heeft energielabel A. In 2023 zijn zonnepanelen aangebracht.
Locatie
Beneden-Leeuwen is een levendig dorp in het Land van Maas en Waal en heeft een gunstige ligging nabij de Waaldijk, waar je heerlijk kunt wandelen en fietsen. Het dorp biedt een uitgebreid winkelaanbod, diverse horecagelegenheden, basisscholen en sportverenigingen. Daarnaast zijn er goede voorzieningen zoals een bibliotheek en een cultureel centrum. De snelwegen A15, A73 en A50 zijn goed bereikbaar, en er zijn goede busverbindingen naar omliggende steden.
- Inclusief lampen en raamdecoratie,
- Projectnotaris Bruggink en van Beek Wijchen
- Ouderdomsclausule en verhuurdersclausule zullen worden opgenomen in de koopovereenkomst
- Er is geen vragenlijst en lijst van zaken aanwezig; alle aanwezige roerende zaken blijven achter
Kortom, deze woning biedt alle potentie om er een heerlijk thuis van te maken!
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Kenmerken
Overdracht
- Vraagprijs
- € 300.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.857
- Aangeboden sinds
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
- Aanvaarding
- In overleg
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1993
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 105 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 137 m²
- Inhoud
- 368 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Hr (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Kadastrale gegevens
- WAMEL K 1540
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 137 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 45 m² (9,00 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Direct weten als er iets verandert?
Bewaar dit huis als favoriet, en ontvang een e-mail als de prijs of status verandert.
Populariteit
3.954x
Bekeken
74x
Bewaard
28-3-2025
Op Funda