Verkocht onder voorbehoud
Churchill-laan 525571 AB BergeijkHagelkruis e.o.
€ 498.000 k.k.
- 121 m²wonen
- 310 m²perceel
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Welkom bij deze tweekapper gelegen aan de fraaie boomrijke Churchill-laan. Op korte afstand van bosgebied en het centrum van Bergeijk en keurig afgewerkt. De woning heeft een ruime lichte living, telt drie slaapkamers (een vierde is eenvoudig te realiseren), een garage en twee bergingen en een heerlijke onderhoudsvriendelijke achtertuin. Parkeren doe je op de diepe oprit (met poort!). De perceelgrootte bedraagt 310 m2, het gebruiksoppervlak wonen ca. 121 m2. Graag vertellen we je meer!
Highlights:
- Sfeervol familiehuis dichtbij een basisschool, sporthal, centrum en bosgebied;
- Volledig geïsoleerd en 12 zonnepanelen, label A.
- Drie (mogelijk vier) slaapkamers;
- Keurige voor- en achtertuin;
- Diepe oprit en garage;
- Op loopafstand van een bushalte;
- Op ca. 20 autominuten van ASML, High Tech Campus en Eindhoven.
Indeling:
Begane grond:
Je betreedt de ontvangsthal via de diepe oprit. De begane grond is voorzien van een lamel parketvloer. In de ontvangsthal bevindt zich een maatwerk kastenwand met vernieuwde meterkast, Atag HR ketel (2014), toiletruimte met wandcloset en fonteintje en trapopgang naar de eerste verdieping. De ruime living in L-vorm is voorzien van een kelderkast en vaste kast. Centraal in de ruimte staat een charmante Barbas houtkachel.
De zithoek is gesitueerd aan de straatzijde. De keuken aan de tuinzijde. De keuken in hoekopstelling is voorzien van een inductiekookplaat, oven, combi-oven, koelkast, vaatwasser en dubbele gootsteen.
Eerste verdieping:
Via de overloop is er toegang tot drie slaapkamers, voorheen vier. Het is eenvoudig hier weer een vierde slaapkamer te creëren. De master heeft toegang tot een balkon en heeft aansluitend een dressing cq. werkplek.
De twee overige slaapkamers bevinden zich aan de tuinzijde, in één van de kamers bevinden zich aansluitingen voor de wasapparatuur. Er zit nog een tweede aansluiting in de berging.
De badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel, een design radiator en wandcloset.
Exterieur:
Deze woning is voorzien van een keurige voor- en achtertuin met diepe oprit. In 2019 is de achtertuin geheel nieuw aangelegd. Deze is voorzien van terras, kunstgazon en diverse vaste beplanting. De garage en berging zijn voorzien van elektra. Het is tevens mogelijk wasapparatuur in de berging te plaatsen. De achterste berging wordt momenteel gebruikt voor houtopslag.
Algemene informatie:
Het bouwjaar van de woning is 1972. De woning is diverse malen verbouwd en uitgebouwd wat resulteert in een modern gezinshuis. Het perceel is 310 m2 groot, het gebruisoppervlak wonen bedraagt ca. 121 m2 en de inhoud 422 m3.
De woning is voorzien van dak-, spouwmuur- en vloerisolatie. Er zijn 12 zonnepanelen aanwezig (2023) en de meterkast is vernieuwd (2023). Het Energielabel is A en is geldig tot 25-09-2035.
Aanvaarding in overleg
Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen dient de koper, binnen 6 weken na het tot stand komen van de overeenkomst, een schriftelijke bankgarantie te doen stellen c.q. een waarborgsom te storten ten bedrage van 10% van de koopsom.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 498.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.116
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1972
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 121 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 8 m²
- Externe bergruimte
- 28 m²
- Perceel
- 310 m²
- Inhoud
- 422 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, rookkanaal, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Atag (2014, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BERGEIJK D 4129
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 310 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan bosrand, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 75 m² (11,19 meter diep en 6,68 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
Garage
- Soort garage
- Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
2.523x
Bekeken
22x
Bewaard
23-3-2026
Op Funda
Buurt

Hagelkruis e.o.
Bergeijk- Inwoners