Van Teijlingenlaan 51862 DM Bergen (NH)De Rekere
€ 1.250.000 k.k.
- 200 m²wonen
- 389 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Deze royale modern afgewerkte 6-kamerwoning gebouwd in 2001 met een woonoppervlakte van ca. 200m2 is gelegen in kleinschalige villawijk. De woning omvat onder andere de mogelijkheid van ruim parkeren op eigen erf voor 2 auto’s en ruimte, "naast" ruimte in de berging, voor het buitenplaatsen van fietsen aan voorzijde woning, n riante woonkamer, tuingerichte open keuken met kookeiland en een tv-/ gamekamer. De achterzijde van de woonkamer en de keuken zijn gelegen aan een brede (ca. 17m) en ingerichte achtertuin met achterom.
Op de 1e verdieping is aanwezig n 2e toilet, 4 slaapkamers en n badkamer. In de kap een ruime bergzolder.
Aan de achterzijde van de achtertuintuin zijn openbare parkeerplaatsen aanwezig.
Deze woning is gelegen in een kindvriendelijke kleinschalige villawijkwijk met veel openbaar groen aan een rustige straat d.w.z. geen doorgaand verkeer.
Indeling
Begane grond: via de parkeerplaatsruimte op eigen erf van ca. 7 x 7m aan de voorzijde en naastgelegen kleine voortuin met hierachter een extra eveneens met antraciet tegel bestraatte ruimte (ca. 4,5x3m) om overdag fietsen te stallen kom je in de hal alwaar (naast uitgebreide meterkast) een modern afgewerkte toiletruimte, de trap naar de eerste verdieping, een driedeurs garderobekast, de toegang tot de open keuken en het leefgedeelte.
Aansluitend op de open keuken is aan de voorzijde t.p.v. een voormalige inpandige garage een tv-/gamekamer met veel kastruimte gerealiseerd toegankelijk middels een dubbele schuifdeur. De garagedeur is vervangen door een plafondhoog voorgevelkozijn.
De open keuken met strakke grijze gietvloer is voorzien van een kookeiland en een plafondhoge witte kastenwand met veel kast- en laderuimtes, inbouw koffiemachine, 2 x inbouw magnetronoven, 2 koelkasten, een vrieskast en een heuse manshoge wijnklimaatkast met glazen deur.
Het kookeiland, eveneens voorzien van veel kast- en ladenruimte, is ook voorzien van een aanzitmogelijkheid. In het “eilandblad”, grijs gemêleerd composiet, is opgenomen een rvs-spoelbak, een Quooker, n grootkeuken-spoelkraan en hieronder een inbouw vaatwasser. T.p.v. het plafond is boven de afzuigkap een uit het zicht gewerkte Inventum-Daikin plafondairco aanwezig.
In de achtergevelpuien, met veel glas waardoor veel zicht op de tuin, zijn twee deuren aanwezig, een om vanuit de keuken naar de brede achtertuin te gaan en een om vanuit de woonkamer naar de tuin te kunnen gaan.
De woonkamer, o.a. voorzien van een mooie massief eiken siervloer en een hangend dressoirmeubel, heeft een prettig formaat en profiteert dankzij de grote ramen aan voor- en achterzijde van een aangename hoeveelheid daglicht. De houten "warme" vloer en de mooie strakke wand- en plafondafwerking zorgen voor een moderne en toch warme uitnodigende uitstraling. Er is volop ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een grote eettafel, waardoor verschillende woonfuncties moeiteloos samenkomen.
Overige details:
-In de woning is opvallend veel kastruimte aanwezig in aangebrachte veelal plafondhoge fraaie kasten. Ook is de woning deels voorzien van gordijnen en Luxaflex binnenzonwering;
-Op de overloop is aanwezig een 2e toilet en de cv-combi-ketel (Itho 2011) die is opgehangen in de vaste overloopkast waar ook de mechanische afzuigunit aanwezig is. Tevens is aanwezig op de overloop het zolderluik met houten “vlizotrap”;
-De zolder (betonvloer), was in gebruik als bergzolder, is niet ingericht/ ingedeeld, wel netjes afgewerkt;
-Op het rechter dakschild zijn 18 zonnepanelen gemonteerd en idem op het linker dakschild, totaal dus 36 panelen aangesloten op een omvormer. De omvormer is op de zolder tegen de punt van de voorgevel aangebracht:
-De moderne badkamer, ook direct toegankelijk vanaf overloop, is halfopen aanliggend aan de grootste slaapkamer en is voorzien van ruime douchegelegenheid met glazen douchewanden, een ligbad, twee wastafels in wastafelmeubel, n 4 meter brede spiegel en n geluidsinstallatie d.w.z. de luidspeakerboxen;
-De kleinste-, 4e slaapkamer, kan indien gewenst vrij eenvoudig worden omgeturnd tot 2e badkamer;
-De achtertuin (voorzijde ook), is relatief breed en is naast sierbeplanting deels voorzien van moderne tuintegelbestrating (50x50cm antracietkleurig). Verder is aanwezig “een achterom” via schuttingdeur aan de achterzijde, een “grondtrampoline”, een buiten-jacuzzi, n warmwater buitendouche aangesloten op close-in boiler en toegang tot de aangebouwde houten berging met lessenaarskap. Deze berging is ook vanaf de voorzijde bereikbaar.
Perceeloppervlakte kadastraal: 389m2
Woonoppervlak: ca. 200m2
Inhoud: ca. 777m3
Bouwjaar: 2001, diverse onderdelen zijn gerenoveerd in 2008
Energieprestatiecertificaat: klasse A
Tuinligging: zuid- zuid-oost
Zonnepanelen: 36 st.
Sfeerbeschrijving:
Zodra je woning binnenkomt valt direct op hoeveel comfort en leefruimte de woning te bieden heeft. De woonkamer beschikt over grote raampartijen en volop mogelijkheden voor een comfortabele zithoek en een ruime eethoek. De open aangrenzende tuingerichte keuken met kookeiland vormt dankzij de vele glaspartijen een heerlijke plek om te kokkerellen en te wijnen en van het uitzicht op de tuin te genieten.
De omgeving:
De wijk, kleinschalige villawijk gebouwd omstreeks 2001, biedt volop ruimte voor kinderen om veilig buiten te spelen met buurtgenootjes en om te bewegen, te ontdekken en samen buiten te zijn. Vanuit de woning wandel of fiets je eenvoudig richting het bos, de duinen en het strand, terwijl ook het levendige centrum van Bergen met zijn winkels, terrassen en restaurants dichtbij ligt. Dagelijkse voorzieningen zoals een supermarkt, sportfaciliteiten en basisscholen bevinden zich eveneens op korte afstand. Ook qua bereikbaarheid ligt de woning gunstig. Het openbaar vervoer is goed toegankelijk en station Alkmaar bevindt zich op circa 6 kilometer afstand. Met de auto zijn Alkmaar en de omliggende plaatsen eenvoudig bereikbaar. De combinatie van natuur, speelgelegenheid, voorzieningen en een rustige woonomgeving maakt deze locatie bijzonder aantrekkelijk voor gezinnen en voor iedereen die comfortabel wil wonen, zonder afstand te doen van gemak.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Luxe open keuken met eiland
Tuingerichte keuken met kookeiland, veel apparatuur en kastruimte.
Brede zonnige tuin met wellness
Circa 17 m brede tuin op zuid-zuid/oost met jacuzzi, buitendouche en achterom.
Energiezuinig met 36 zonnepanelen
Energielabel A en 36 zonnepanelen verdeeld over beide daken.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.250.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.250
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Villa, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2001
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 200 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 18 m²
- Perceel
- 389 m²
- Inhoud
- 777 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Airconditioning, domotica, mechanische ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
Kadastrale gegevens
- BERGEN C 3942
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 389 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 170 m² (10,00 meter diep en 17,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
1.281x
Bekeken
26x
Bewaard
29-9-2026
Op Funda
Buurt

De Rekere
Bergen (NH)- Inwoners
- 1.490
- Gezin met kinderen
- 28%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.502
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



