Verkocht onder voorbehoud
Hof van Augusta 54616 AM Bergen op ZoomDe Markiezaten
€ 459.000 k.k.
- 85 m²wonen
- 2slaapkamers
- A+++energielabel
BlikvangerGasloos en comfortabel wonen met privé terras én vrij uitzicht!
Omschrijving
Wat een locatie, wat een sfeer en wat een kwaliteit!
Dit volledig gasloos uitgevoerde appartement is gebouwd in het jaar 2022 waardoor het geheel voldoet aan de eisen van vandaag de dag. Denk hierbij aan een energielabel A+++, een compleet pakket aan isolatie, 4 privé zonnepanelen, lage energielasten en bovenal een berg aan comfort.
Daarbij is de stijl van afwerking modern, strak en ook zeker sfeervol. Een tijdloze styling welke geschikt is voor een brede doelgroep en uiteraard voorzien van alle gewenste luxe met o.a. vloerverwarming.
Een fraai aanvullend detail is de brede uitvoering van de privé buitenruimte en het vrije zicht vanuit de woonkamer vv. brede glazen pui over op het privé terras met daarachter een groen plantsoen en een binnenwater. Een tijdloos zicht met voldoende vrijheid en privacy, waarbij prettig betrokken bij de omgeving. De luxe Bruynzeel inbouwkeuken, de stoere gietvloeren, hoge / luxe binnendeuren, de badkamer met inloopdouche, de 2-tal slaapkamers en de locatie maken het plaatje vervolgens helemaal compleet.
Hof van Augusta is een collectief woonconcept waarbij niet alleen de woningen, maar vooral ook de sociale verbondenheid centraal staat.
Een belangrijk onderdeel van het woonconcept is de ontmoetingsruimte. Deze gemeenschappelijke ruimte is bewust ingericht om ontmoeting en contact tussen bewoners te stimuleren. Hier kunnen bewoners samenkomen voor activiteiten, gezamenlijke maaltijden en informele koffiemomenten. Daarnaast is deze ruimte vrij te gebruiken als verlengde huiskamer. De ontmoetingsruimte draagt bij aan een gevoel van saamhorigheid en versterkt het onderlinge contact.
Ziet u mogelijkheden en wilt u graag nog meer sfeer proeven? We vernemen graag uw interesse voor het inplannen van uw privé rondleiding ter plaatse!
INDELING:
Het appartement op de begane grond:
Privé voordeur / direct aan de straat vv. hal/entree, wandafwerking renovliesbehang, gietvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk;
3-fase meterkast met 8 groepen, kookgroep en krachtgroep, 3 aardlekschakelaars en waterontharder voor een kalkvrij gebruik van water;
modern betegeld toilet met fonteintje;
woonkamer (ca. 39 m² incl. keuken), voorzien van een glazen pui en loopdeur naar tuin/terras, wandafwerking renovliesbehang, gietvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk;
tuin/terras over de volledige breedte van het appartement, voorzien van betontegels en vrij uitzicht over plantsoen met waterpartij;
open keuken waarin geplaatst een greeploze hoogglans Bruynzeel inbouwkeuken, voorzien van een keramiek aanrechtblad met een spoelbak, inbouw Bora 4-zone inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, -koel-/vriescombinatie, -elektrische oven, -vaatwasser, afzuigkap, Quooker en een koffiecorner;
hoofdslaapkamer rechts voor (ca. 14,5 m²), wandafwerking behang, gietvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk;
technische ruimte voorzien van opstelplaats warmtepomp, omvormer t.b.v. zonnepanelen, WTW-unit en wasmachine-/drogeraansluiting;
slaapkamer links voor (ca. 8,5 m²), wandafwerking behang, gietvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk;
betegelde badkamer voorzien van een inloopdouche met stijlvolle drain en glazenscherm, badkamermeubel met een wastafel.
Bijgebouwen:
Privé (fietsen)berging (nr.5), gesitueerd achter de gezamenlijke entree;
Bouwaard:
Appartementencomplex:
Traditioneel gebouwd in spouw, opgetrokken in metselbaksteen, begane grondvloer en
verdiepingsvloeren zijn uitgevoerd in beton, platdakconstructie gedekt met bitumineuze
dakbedekking afgedekt met een ballastlaan vv. grind.
Isolatie:
Het appartement is voorzien van vloer-, spouwmuur- en dakisolatie alsmede van HR++ isolerende beglazing. Aanvullend is het object voorzien van 4 zonnepanelen t.b.v. privé gebruik.
Verwarming en warmwatervoorziening:
Het appartement is volledig gasloos uitgevoerd en is voorzien van een luchtwarmtepomp met buitenunit op het platte hoofddak. De vloerverwarming is uitgevoerd als hoofdverwarming welke per ruimte stuurbaar is. De warmtepomp (fabricaat NUBE, bouwjaar 2022) is geplaatst in de technische ruimte en voorziet via een separate boiler van ca. 180 liter in warmwater.
Diversen:
Het appartement maakt onderdeel uit van een Vereniging van Eigenaren.
De bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren bedraagt € 151,14 per maand en omvat o.a.:
- Vraagprijs
- € 459.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.400
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
- Bijdrage VvE
- € 164,04 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2022
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 85 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 16 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 280 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
- Warm water
- Elektrische boiler
Kadastrale gegevens
- BERGEN OP ZOOM F 10150
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 164,04 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
9.283x
Bekeken
56x
Bewaard
6-1-2026
Op Funda
Buurt

De Markiezaten
Bergen op Zoom- Inwoners
- 2.245
- Gezin met kinderen
- 43%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.455
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.