Grote Hazelaar 144623 AK Bergen op ZoomGageldonk-Oost
€ 775.000 k.k.
- 255 m²wonen
- 1.124 m²perceel
- 4slaapkamers
- Eenergielabel
BlikvangerOnder architectuur gebouwde vrijstaande woning met veel ruimte
Omschrijving
Er zijn veel bijzondere panden, maar deze is écht bijzonder. Een ruim (910 m3) en zeldzaam huis, ontworpen en gebouwd in 1972/’73 onder architectuur van Onno Greiner, met ruime open living/keuken/eetkamer en naast een werkkamer en een grote extra (multifunctionele) kamer beneden, 4 slaapkamers, 2 badkamers en veel ruimte op een perceel van 1124 m2. Een tijdloos ontwerp zorgt ervoor dat dit huis nog steeds modern aanvoelt.
De entree heeft een mooie glazen garderobe. Hier bevindt zich ook de meterkast. Deze is met 14 groepen, krachtstroom en glasvezel goed voorzien. Een groot luik geeft vanuit de entree middels een vaste trap toegang tot een ruime droge kelder met stahoogte.
Het toilet is volledig betegeld en voorzien van een duoblok en een handwasbakje. Deze ruimte wordt mechanisch geventileerd.
De ruime en lichte woonkamer is een belevenis op zich en is aan de gehele achterkant voorzien van plafondhoge ramen en schuifpuien naar het terras en de tuin. Het houten plafond loopt aan de voorkant schuin omhoog tot de overloop van de eerste verdieping. De woonkamer, keuken en eetkamer zijn één open ruimte maar zijn door middel van schuifwanden (weggewerkt in dubbele muren) separaat af te sluiten.
Centraal in de woonkamer staat een grote open haard die geheel tot aan de nok van het huis doorloopt. Hierachter bevindt zich de trap naar de verdieping.
De keuken ligt aan de zijkant van het huis en is royaal van opstelling. Deze is geplaatst in U-opstelling en uitgevoerd met tijdloos witte kastjes en een zwart granieten aanrechtblad. Midden in de keuken staat een bar-eiland met onderliggende lades en kastje. Qua inbouwapparatuur zijn aanwezig een afwasmachine, warmhoudlade, oven, magnetron, koelkast en een inductiekookplaat met een rvs-afzuigkap.
In de zijvleugel bevindt zich een werkkamer, een CV-ruimte en een inpandige berging. Deze berging heeft stortgootsteen en een deur naar buiten.
Aan de voorkant ligt voorts nog een ruime kamer die te gebruiken is als kantoor, werkkamer, speelkamer, hobbykamer en heeft een wateraansluiting. Deze ruimte zou ook omgebouwd kunnen worden tot slaapkamer met badkamer en zo het huis levensloopbestendig maken. Deze kamer heeft een open spiltrap naar de eerste verdieping en een deur naar buiten (voorkant, onder de carport).
De begane grond is grotendeels voorzien van een doorlopende grijze leisteen-vloer. De plafonds in het hele huis zijn van hout.
Op de eerste verdieping is de overloop -met vide boven de woonkamer- de centrale ruimte van waaruit de beide vleugels zijn te bereiken. Er zijn een duidelijke ouder- en kinderafdeling. Op de vide is ook de ingang -gelegen aan de achterkant- naar een werk-/opslagruimte met een kamerbrede dakkapel, een werkblad en de wasmachine- en drogeraansluiting. Tevens bevindt zich hier de ingang naar een inloopkast.
De ouderslaapkamer ligt aan de zijkant van het huis en sluit aan op dezelfde dakkapel van de werkkamer aan de achterzijde. Deze is voorzien van diverse vaste kasten en staat in open verbinding met de badkamer aan de voorzijde. De badkamer is neutraal uitgevoerd, helemaal betegeld en voorzien van een douchecabine, een ligbad, een 2e toilet en een dubbel wastafelmeubel.
De kinderafdeling heeft een overloop met 3 (voorheen 4) slaapkamers: 1 kamer aan de voorzijde en 2 aan de achterzijde. De slaapkamers zijn ieder voorzien van een dakkapel en een vaste kast. De slaapkamer aan de voorkant en één slaapkamer aan de achterkant zijn tevens voorzien van een kast met een wastafel. Op de overloop liggen tussen de slaapkamers het derde toilet (apart) en een 2e betegelde badkamer. Deze laatste is voorzien van elektrische vloerwarming, een Solartube, een wastafelmeubel en een douche. Op deze overloop bevindt zich ook de spiltrap naar de multifunctionele kamer op de begane grond. Hier bevindt zich ook een vlizotrap die toegang geeft tot een royale bergzolder gelegen boven de kinderafdeling.
Zoals gezegd is het een bijzonder huis. De visie van de architect Greiner -met veel ruimtes die in open verbinding met elkaar staan, maar ook afgesloten kunnen worden-, sluit mooi aan bij de tot in de finesses doorgevoerde details als overal dezelfde vloeren, wanden en plafonds. Dit zorgt voor rust en harmonie in huis terwijl er gelijk een heel ruimtelijk gevoel is. De gesloten voorgevel geeft een geborgen gevoel waar vrijwel de gehele achtergevel overal zicht geeft op de schitterend aangelegde achtertuin met veel zon en privacy. De tuin is rondom afgeschermd met hoge, groene volwassen hagen en afsluitbare poorten aan beide zijkanten van het huis.
Er is een royaal zonneterras tegen de achtergevel met een metalen pergola met elektrisch bedienbare zonwering. Ook is er beregening en een houten berging in de tuin. In de voortuin staat een dubbele carport tegen de gevel.
De ligging is rustig in een residentiële omgeving. In de straat staan alleen maar vrijstaande woningen op ruime kavels. Aan de achterzijde van het huis ligt het park De Vijverberg. Op korte afstand zijn tal van voorzieningen zoals diverse winkels, scholen, openbaar groen en sportfaciliteiten. Ook het station en de binnenstad zijn op circa 20 minuten loopafstand. De snelweg en het ziekenhuis zijn op slechts enkele autominuten gelegen.
Het is een uniek huis met een tijdloze architectuur. En ondanks dat het al ruim 50 jaar oud is heeft het nog steeds een moderne uitstraling. Er zijn destijds eerste klas materialen gekozen, het onderhoud is altijd goed verzorgd maar het moge duidelijk zijn dat sommige onderdelen een beetje een kind van hun tijd zijn. Het ontwerp blijft echter tijdloos en uniek.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 775.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.039
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Villa, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1969
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 255 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 36 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 1.124 m²
- Inhoud
- 910 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 8 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, vloerverwarming, 2 wastafelmeubels, douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen, een vliering, en een kelder
- Voorzieningen
- Alarminstallatie, buitenzonwering, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rookkanaal, schuifpui, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- E
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2019, huur)
Kadastrale gegevens
- BERGEN OP ZOOM D 5343
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 124 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- BERGEN OP ZOOM D 2907
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.000 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en beschutte ligging
- Tuin
- Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 625 m² (25,00 meter diep en 25,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Garage
- Soort garage
- Carport
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
5.580x
Bekeken
83x
Bewaard
23-2-2026
Op Funda
Buurt

Gageldonk-Oost
Bergen op Zoom- Inwoners
- 4.015
- Gezin met kinderen
- 36%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.815
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




