Verkocht
Meerkoet 354617 KN Bergen op ZoomBergse Plaat
€ 435.000 k.k.
- 105 m²wonen
- 225 m²perceel
- 3slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 29 mei 2025
- Verkoopdatum
- 29 juni 2025
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
WAT EEN PLAATJE....
kijk snel verder naar de foto’s om deze ABSOLUUT INSTAPKLARE WONING te ervaren.
In de kindvriendelijke en zeer populaire woonwijk “De Bergse Plaat”, op steenworp afstand van de Binnenschelde en de Boulevard mogen wij je deze fantastische, met een ERKER uitgebouwde, HOEKWONING aanbieden. Deze woning heeft een MODERNE KEUKEN en BADKAMER, 3 SLAAPKAMERS en een mooi aangelegde ACHTERTUIN op de het ZUID-OOSTEN met prachtige VERANDA en BERGING. De EIGEN PARKEERPLAATS bevindt zich in de voortuin.
Op de begane grond vind je de heerlijke tuingerichte WOONKAMER met erker en de HALF OPEN KEUKEN met een moderne u-opstelling met veel inbouwapparatuur.
De 1e verdieping biedt ruimte aan 2 SLAAPKAMERS (14 en 13 m²) en een modern ingerichte BADKAMER met douchecabine met regendouche, een wastafelmeubel en 2e toilet. Via een vaste trap kom je op de ZOLDER, waar zich de keurig afgewerkte 3e SLAAPKAMER bevindt.
Noemenswaardigheden:
• energielabel B
• airco in woonkamer en slaapkamer achterzijde
• woning met veel natuurlijk lichtinval
• eigen parkeerplaats
• keurig aangelegde tuin
• moderne keuken, badkamer en toilet
• 2024; schilderwerk uitgevoerd
• 2022; overkapping geplaatst
• op loopafstand van de Boulevard, het water van de Binnenschelde en winkelcentrum "Het Kompas"
• op fietsafstand van historisch centrum en winkelcentrum "De Zeeland"
• nabij natuurgebied "De Kraaijenberg"
Begane grond: (betonvloer)
Je komt de woning binnen via de HAL. Net als in de woonkamer en keuken is de vloer afgewerkt met een mooie houtlook laminaatvloer. In de hal bevinden zich de vaste trap naar de 1e verdieping, de meterkast en het zeer netjes ingerichte toilet. Vanuit de hal betreed je de heerlijk lichte WOONKAMER (30 m²), welke is uitgebouwd met een erker. Door deze erker is het een speelse en gezellige ruimte. Mocht het in de zomer te warm worden, dan kan de aanwezige airco voor verkoeling zorgen. Als je de schuifpui aan de achterzijde openzet betrek je de tuin bij de woonkamer. De HALF-OPEN KEUKEN (8 m²) is ingericht met een moderne u-opstelling, welke is voorzien van een composiet werkblad, rvs spoelbak, inductiekookplaat, moderne afzuigkap, vaatwasmachine, combi-oven en een koel-vriescombinatie. De zeer fraai ingerichte TUIN (92 m²) ligt op het zuiden en is in 2021 opnieuw aangelegd. Er is een niveauverschil van 2 treden. De bestrating is een combinatie van groot en klein formaat grijze beton siertegels. Verder is de tuin strak ingericht met plantenborders, gazon en verhoogde plantenbakken en is omheind middels een houten schutting. Achter in de tuin staat de BERGING (9 m²) met een fraaie AANGEBOUWDE VERANDA (20 m²) waar eventueel ruimte is voor een jacuzzi. Aan de voor/zijkant is een toegangspoort aanwezig.
1e verdieping: (betonvloer)
Via de trap in de hal kom je op de OVERLOOP met een laminaat vloerafwerking. Hier bevindt zich de vaste trap naar zolder en heb je toegang tot de slaapkamers en de badkamer. SLAAPKAMER 1 (14 m²) ligt aan de achterzijde en is voorzien van 2 Velux dakramen en airco. SLAAPKAMER 2 (13 m²) bevindt zich aan de voorzijde. Beide kamers hebben een laminaat vloerafwerking. De prachtige en moderne BADKAMER (4 m²) is betegeld met fraaie bruin/beige tegels, waarbij voor de vloer gebruik gemaakt is van een grote vierkante tegel en voor de wanden een kleiner rechthoekig formaat. De inrichting bestaat uit een douchecabine met drain en zwarte regen- en handdouche, een wastafelmeubel met zwarte kraan, een 2e toilet en een zwarte handdoekradiator.
Zolder: (betonvloer)
De vaste trap vanuit de 1e verdieping brengt je naar de VÓÓRZOLDER met een zeil vloerafwerking. Hier bevinden zich de c.v. combiketel (Remeha Avanta 28C,bouwjaar 2012), de wasmachineaansluiting en de mechanische ventilatie unit. Vanuit de voorzolder kom je in SLAAPKAMER 3 (9 m²) met een zeil vloerafwerking en een vaste kastenwand. Het Velux dakraam zorgt voor een natuurlijke lichtinval.
Het is nu je kans om op de Bergse Plaat en nabij de Boulevard en water te gaan wonen!
Mocht deze prachtige en zeer goed onderhouden woning je interesse gewekt hebben, neem dan snel contact op om een bezichtiging in te plannen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 435.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.143
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, hoekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1996
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 105 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Externe bergruimte
- 9 m²
- Perceel
- 225 m²
- Inhoud
- 349 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, mechanische ventilatie, rolluiken, schuifpui, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Avanta 28C (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BERGEN OP ZOOM M 1244
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 225 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 79 m² (12,11 meter diep en 8,70 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
2.484x
Bekeken
37x
Bewaard
29-5-2025
Op Funda
Buurt

Bergse Plaat
Bergen op Zoom- Inwoners
- 7.150
- Gezin met kinderen
- 35%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.646
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




