Nieuw
Rijnlaan 274615 CA Bergen op ZoomZeekant
€ 299.000 k.k.
- 98 m²wonen
- 113 m²perceel
- 3slaapkamers
- Benergielabel
BlikvangerFijne starters- of doorstroomwoning met vele mogelijkheden!
Omschrijving
In Bergen op Zoom gelegen tussenwoning aan de Rijnlaan 27. Deze woning vormt een ideale starters- of doorstroomwoning en biedt volop mogelijkheden om geheel naar eigen wens verder te moderniseren en in te richten. Dankzij de praktische indeling, lichte leefruimtes en de gunstige ligging nabij diverse voorzieningen is dit een heerlijke plek om thuis te komen.
Bij binnenkomst treft u een fijne en lichte woonkamer met een prettige leefruimte en een aangename verbinding met de achtertuin. De keuken is aan de voorzijde van de woning gesitueerd en beschikt over een praktische opstelling. Vanuit de woonkamer is de achtertuin bereikbaar, welke is voorzien van een zonnescherm, een separate berging en een handige achterom. Een fijne buitenruimte waar u heerlijk kunt genieten van rust en privacy.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie fijne slaapkamers en een badkamer. Middels een vaste trap is de zolderverdieping bereikbaar. Deze verdieping is momenteel ingericht als open ruimte met de opstelling van de wasmachine. De ruimte biedt uitstekende mogelijkheden voor het realiseren van een volwaardige vierde slaapkamer, werkruimte of hobbykamer.
De woning is gelegen op korte afstand van de gezellige boulevard, waar diverse horecagelegenheden zijn gevestigd en waar u heerlijk kunt genieten van het mooie zandstrand. Daarnaast bevinden winkels, supermarkten en sportvoorzieningen zich op korte afstand van de woning. Ook het sfeervolle centrum van Bergen op Zoom is op loopafstand bereikbaar. De wijk kenmerkt zich daarnaast door een stabiele woonomgeving waar bewoners veelal langdurig wonen.
INDELING:
Begane grond:
Hal/entree met een trap naar de 1e verdieping, luik naar kruipruimte, wandafwerking steenstrips en granol, tegelvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk;
meterkast met 8 groepen, een kookgroep, een groep t.b.v. zonnepanelen en 2 aardlekschakelaars en een glasvezelaansluiting;
betegeld toilet met fonteintje;
woonkamer (ca. 24 m²) voorzien van een trapkast, wandafwerking granol, tegelvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk, deur naar tuin/terras;
half open keuken, waarin geplaatst in een parallel opgestelde inbouwkeuken, voorzien van een kunststof aanrechtblad met een spoelbak, inbouw inductie kookplaat, -koel/vriescombinatie, -magnetron, -elektrische oven (2025), -vaatwasser en een afzuigkap, wandafwerking tegels, tegelvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk.
1e verdieping:
Overloop met een vaste trap naar de 2e verdieping, wandafwerking granol, laminaatvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk;
slaapkamer voorzijde (ca. 12 m²), wandafwerking granol, laminaatvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk;
slaapkamer rechts achter (ca. 9 m²), wandafwerking granol, laminaatvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk;
slaapkamer links achter (ca. 7 m²), wandafwerking granol, laminaatvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk;
betegelde badkamer, voorzien van een inloopdouche met glazen wand, toilet (sanibroyeur), een wastafel en een designradiator.
2e verdieping:
Open bergzolder met opstelplaats HR-combiketel, met bergkasten onder het schuine dakvlak, collector zonnepanelen, dakraam, wandafwerking kalkzandsteen, laminaatvloer, dakplaten in het zicht.
Bijgebouwen:
Berging voorzien van elektrisch rolluik.
Tuin:
Aangelegde tuin, terras bestraat met sierbestrating en voorzien van borders, gazon, zonnescherm en een buitenkraan.
Bouwaard:
Woonhuis:
Traditioneel gebouwd in spouw, opgetrokken in metselbaksteen, begane grondvloer uitgevoerd in beton, verdiepingsvloeren uitgevoerd in beton, onderschoten kap gedekt met pannen.
Berging:
Traditioneel gebouwd in halfsteensmetselwerk, opgetrokken in metselbaksteen, betonvloer, platdakconstructie gedekt met (asbesthoudende) golfplaten.
Isolatie en energie:
De woning is voorzien van vloer-, spouwmuur- en dakisolatie alsmede van grotendeels isolerende beglazing. Aanvullend is de woning voorzien van maar liefst 8 zonnepanelen.
Verwarming en warmwatervoorziening:
De woning is voorzien van centrale verwarming. De HR-combiketel (fabricaat Daalderop Base Cube, bouwjaar 2016), is geplaatst op de 2e verdieping en voorziet tevens in warmwater.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 299.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.051
- Bouwjaar
- 1982
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 98 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Perceel
- 113 m²
- Inhoud
- 347 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Daalderop Base Cupe (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 45 m² (10,00 meter diep en 4,50 meter breed)
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
11-5-2026
Op Funda
Buurt

Zeekant
Bergen op Zoom- Inwoners
- 2.745
- Gezin met kinderen
- 31%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.140
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.