Verkocht
Krijgertje 505683 LE BestSpeelheide
€ 495.000 k.k.
- 146 m²wonen
- 293 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 9 mei 2025
- Verkoopdatum
- 22 mei 2025
- Looptijd
- 13 dagen
Omschrijving
Aan de zijzijde uitgebouwde eindwoning gelegen op een gewilde, kindvriendelijke woonlocatie in de wijk Speelheide nabij uitvalswegen, scholen en sportvelden. De woning telt 4 slaapkamers op de eerste verdieping en een vaste trap naar zolder met een forse dakkapel en een 5e slaapkamer. De 15 meter diepe achtertuin is voorzien van een aluminium serre met afsluitbare glazen schuifpui, stenen berging en een vrije achterom. De tuin kenmerkt zich door optimale privacy.
INDELING
BEGANE GROND
Entree: hal voorzien van een lichte tegelvloer. Meterkast met 6 groepen en een 7e separate groep t.b.v. de wasmachine. Betegelde toiletruimte met staand toilet en fonteintje.
Vanuit de hal is er toegang tot de inpandige garage met kanteldeur en loopdeur. In de garage bevinden zich de aansluitingen voor wasmachine en droger.
Ruime woonkamer voorzien van een vinyl vloer, granol wanden en een spuitwerk plafond.
De woonkeuken is via een open verbinding met de woonkamer toegankelijk en is volledig gesitueerd in de aanbouw aan de zijzijde (uitbouw dateert uit 1995). De keuken is voorzien van een plat dak met een lichtkoepel waardoor veel natuurlijk lichtinval wordt gecreëerd en ramen aan de voor- zij- en achterzijde. De ramen aan de voorzijde en zijzijde zijn voorzien van rolluiken. De U-vormige keukeninrichting is voorzien van een kunststof werkblad met rvs spoelbak en diverse apparatuur zoals een gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, losse magnetron en een koelkast. Via de keuken is er toegang tot de zeer royale achtertuin met veranda en berging.
EERSTE VERDIEPING
Vanuit de woonkamer is er een trap naar de 1e verdieping.
De ouderslaapkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning en is voorzien van granol wanden, spuitwerk plafond en vinyl vloer.
De 2e en 3e slaapkamer zijn gelegen aan de achterzijde van de woning en idem dito afgewerkt. De kleinste slaapkamer is voorzien van een ingebouwd PAX kast.
Betegelde badkamer met wastafel, 2e toilet en ligbad.
TWEEDE VERDIEPING
Via vaste trap is de zolder bereikbaar met opstelling CV-ketel (HR Remeha 2019).
Onder de schuine kanten bevindt zich veel bergruimte, welke toegankelijk is via uitneembare panelen.
4e slaapkamer (afgescheiden van de voorzolder) met forse kunststof dakkapel aan de achterzijde en dakraam aan de voorzijde.
TUIN
De 15 meter diepe achtertuin is voorzien van een vrije, brede achterom (ideaal voor motoren) met afsluitbare poort, een fraaie aluminium veranda met glazen pui en een separate stenen berging. De tuin is voorzien van diverse beplantingen, en een 2e bestraat terras is gelegen tegen de achtergevel.
BELANGRIJK
• uitgebouwde eindwoning in de gewilde woonwijk Speelheide met veel woonoppervlakte en een prachtig ruim perceel.
• Gelegen aan autoluwe straat, aan een woonerf. (kindvriendelijk)
• 4 slaapkamers.
• 2 eigen opritten bij de woning. (beide vergund)
• Dakkapel nagekeken in 2025.
• De woning is volledig voorzien van dubbele beglazing en deels HR glas.
• Gunstig gelegen t.o.v. uitvalswegen A2, A58 en A50.
• De woning is voorzien van grote raampartijen en dus is veel natuurlijke lichtinval aanwezig.
• Voor- en achterzijde voorzien van buitenkraantjes
• Pannendak is vernieuwd en geïsoleerd.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 495.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.390
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1977
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 146 m²
- Overige inpandige ruimte
- 9 m²
- Externe bergruimte
- 9 m²
- Perceel
- 293 m²
- Inhoud
- 534 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering
Energie
- Energielabel
- C
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- HR Remeha (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BEST H 2212
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 263 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- BEST H 5216
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 30 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 120 m² (15,00 meter diep en 8,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Inpandig
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
3.315x
Bekeken
33x
Bewaard
9-5-2025
Op Funda
Buurt

Speelheide
Best- Inwoners
- 1.345
- Gezin met kinderen
- 42%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.953
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




