Verkocht onder voorbehoud
Koningstraat 106641 KS Beuningen (GE)Beuningen-Viermorgen
€ 695.000 k.k.
- 209 m²wonen
- 900 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Gezien de zeer grote interesse in dit pand hebben wij besloten om een OPEN HUIS in te plannen.
Tijdens dit OPEN HUIS kunt u vrijblijvend een kijkje komen nemen. Om een ieder evenveel kans te bieden voor de aankoop van deze woning, is een bezichtiging buiten de tijden van het open huis niet mogelijk. Mocht u gebruik maken van een (NVM -) aankoopmakelaar dan verzoeken wij u om deze tijdens een van deze twee dagen direct mee te laten lopen.
De datum voor dit open huis is:
1) Vrijdag 20 maart 2026 van 9:00 tot 11:30 uur.
2) Maandag 23 maart 2026 9:00 tot 11:00 uur.
Om een kijkje te nemen tijdens deze OPEN HUIS dagen hoeft u géén afspraak te maken.
Wilt u een eventuele bieding uitbrengen dan moet deze vóór donderdag 26 maart 2026 om 12.00 uur bij ons (via de homeshow: koningstraat10.nl) binnen zijn. Graag verwelkomen wij u bij deze open dag.
Op een royaal perceel aan de rustige Koningstraat in Beuningen ligt deze charmante twee onder een kap woonboerderij met mooie, aparte praktijkwoning in dezelfde boerderijstijl. Een absolute buitenkans op de lokale huizenmarkt mede vanwege de unieke locatie en de vele mogelijkheden van dit super, leuke familiehuis. Dankzij de 4 aanwezige slaapkamers, 2 badkamers, kantoorkamer en aparte praktijkruimte is dit huis een ideaal thuis voor onder andere grote gezinnen en voor hen die veel thuis willen werken.
Dankzij de 18 aanwezige zonnepanelen is het huis bovendien energiezuiniger.
De Koningstraat is een rustige weg met diverse woonboerderijen en ligt op enkele minuten fietsen van het dorpscentrum. Dichtbij is een park waar lekker gewandeld kan worden (met de hond). Uitvalswegen richting de A73 en de A59 liggen nabij. Ook een basisschool en de sportvelden van de hockeyclub en voetbalvereniging liggen op korte afstand.
Indeling:
Begane grond:
Entree in gang met garderobe, trapopgang, toegang tot toiletruimte met zwevend toilet en fontein en toegang tot een kantoorkamer met verwarming, meterkast en loopdeur naar de achtertuin.
De andere kant van de entree gaat men naar de gezellige halfopen keuken met inductie kooksysteem, twee combi-ovens, koelkast, vriezer en vaatwasmachine. Romantische stalraampjes geven nog meer het gevoel van een boerderijwoning. Een handige provisiekast hier faciliteert de unit voor een centraal stofzuigersysteem. Via de kamer en suite schuifdeuren gaat men naar de gezellige lichte woonkamer met houtkachel, eethoek en houten vloer (geheel in stijl van de woning). Mooie openslaande deuren leiden naar de royale tuin.
Eerste etage:
De vaste trap komt uit op de overloop met entresol, aangrenzend een aparte toiletruimte met granitovloer, een witgoedruimte met de wasmachine, drie slaapkamers en twee badkamers. De zogenaamde ouderslaapkamer ligt aan de voorzijde en heeft een inloopkast. Hiernaast bevindt zich tevens de 1e luxe badkamer (2021) met grote dakkapel, een inloopdouche, ligbad, dubbele wastafel en vloerverwarming.
De andere twee slaapkamers liggen aan de achterzijde en hebben beide een fantastische entresol en een Velux dakraam. Deze indeling met entresol geeft beide kamers een heel speels uiterlijk. De 2e badkamer hier heeft een douche, wastafelmeubel en een zwevend toilet.
Tweede etage:
De bovenste etage heeft een voorzolder met Velux dakraam waar de cv-ketel is opgesteld (Atag, bouwjaar 2016). Hier is ook de toegang naar de 4e slaapkamer met wederom een Velux dakraam voor het nodige daglicht.
Praktijkruimte:
Deze mooie praktijkruimte is gebouwd in dezelfde stijl als het woonhuis. Entree in de wachtruimte met eigen toiletruimte met zwevend wc en fontein. Door naar de praktijkruimte met kitchenette. Daarnaast een kantoorkamer Een prachtige ruimte voor het uitvoeren van diverse beroepen. Bovendien heeft deze praktijk nog een handige bergzolder, bereikbaar middels een vlizotrap.
Bergingen:
Middels openslaande garagedeuren zijn twee ruime bergingen te bereiken, waarvan de eerste berging een vaste trap naar boven heeft met nog veel meer bergruimte. Achter deze twee bergruimtes zijn, via de achtertuin, nog twee riante berging bereikbaar. Daarnaast nog een ruime overkapping / veranda alwaar het goed toeven is tijdens een heerlijk lange zomerse dag.
Tuin:
De ruime tuin is verzorgd aangelegd met aan de voorzijde een zeer riante oprit van siergrind waar met gemak meerdere auto's op eigen terrein kunnen parkeren. Ook voor eventuele bezoekers aan de praktijk is dit handig.
Aan de achterzijde en zijtuin liggen meerdere terrassen waar je altijd ergens in de zon of schaduw kunt zitten met veel privacy. Tijd voor een lekker wijntje of frisje om heerlijk te genieten in eigen tuin.
Kortom een zeer aantrekkelijke kans met heel veel mogelijkheden. Een uitgebreide sfeerimpressie en nog meer informatie over dit huis en haar omgeving zijn te vinden op Koningstraat10.nl. De juiste indruk opdoen kan natuurlijk het beste tijdens een vrijblijvende rondleiding.
NB: Wij verzoeken u vriendelijk een bezichtiging aan te vragen via Funda.nl of via Koningstraat10.nl. Graag met vermelding van uw telefoonnummer.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 695.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.325
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1932
- Soort dak
- Mansarde dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 209 m²
- Overige inpandige ruimte
- 26 m²
- Externe bergruimte
- 75 m²
- Perceel
- 900 m²
- Inhoud
- 871 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, vloerverwarming, douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- ATAG en ATAG (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BEUNINGEN K 827
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 755 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- BEUNINGEN K 1131
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 145 m²
- Achtertuin
- 300 m² (20,00 meter diep en 15,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Populariteit
10.364x
Bekeken
183x
Bewaard
13-3-2026
Op Funda
Buurt

Beuningen-Viermorgen
Beuningen (GE)- Inwoners
- 1.325
- Gezin met kinderen
- 42%
Ontdek de buurt