Nieuw
Waterkant 378256 BE BiddinghuizenDe Kaai
€ 600.000 k.k.
- 153 m²wonen
- 608 m²perceel
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Let op: genoemde prijs betreft een “bieden vanaf prijs”.
Vrijstaand wonen op een royaal perceel met een prachtig uitzicht over het water? Dan is deze woning absoluut één die je gezien moet hebben. Hier combineer je rust, ruimte en comfort met een unieke ligging en volop privacy. Met onder andere een slaapkamer en badkamer op de begane grond, een lichte en ruime woonkamer en meerdere slaapkamers met badkamer op de verdieping is dit een woning die voor iedereen geschikt is. Daarnaast bevinden voorzieningen en uitvalswegen zich op korte afstand.
Indeling
Begane grond
Bij aankomst valt direct het vrije uitzicht over het water op, een plek waar je elke dag van geniet. Parkeer eenvoudig meerdere auto’s op de oprit en stap via de overdekte entree de woning binnen. De hal is bijzonder licht, dankzij de vide en de hoge raampartijen die doorlopen tot aan de verdieping. Is er teveel zonlicht? Dan bieden de elektrische screens uitkomst. De hal is afgewerkt met een lichte plavuizenvloer en spachtelputz wanden en geeft toegang tot de meterkast, de toiletruimte, de trapopgang, de garage en de woonkamer. De toiletruimte is betegeld in een lichte, warme kleurstelling en voorzien van een staand toilet en een fonteintje.
De woonkamer is royaal van formaat en biedt volop mogelijkheden voor het creëren van verschillende zitjes en opstellingen. De zithoek bevindt zich aan de achterzijde van de woning en is heerlijk licht dankzij de schuifpui en de ramen aan de zijkant. Hier ervaar je een fijne verbinding met de tuin. De houten vloer zorgt voor een warme en sfeervolle uitstraling.
Vanuit de woonkamer bereik je zowel de keuken als de slaapkamer met de en suite badkamer. De keuken is ruim opgezet en uitgevoerd in een L-opstelling met inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat met afzuigschouw, een oven, een combimagnetron, een vaatwasser en een koelkast. Plaats hier gemakkelijk een eettafel of een groot dressoir. Een speels, tot de grond doorlopend raam zorgt hier voor veel lichtinval én een prachtig uitzicht over het water, wat deze ruimte extra bijzonder maakt.
De slaapkamer op de begane grond is ruim en praktisch in te delen, met voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een kledingkast. Doormiddel van de loopdeur stap je gemakkelijk de tuin in. Vanuit de slaapkamer bereik je de aangrenzende badkamer. De badkamer is afgewerkt in warme kleuren en voorzien van een douchecabine, een wastafel, een radiator, een tweede toilet en de aansluiting voor de wasmachine. Vanuit de badkamer heb je tevens toegang tot de garage.
De garage is ruim en licht, dankzij de lichtkoepel en het zijraam. Met openslaande deuren naar de oprit en een binnendeur naar de hal is deze ruimte erg praktisch.
1e Verdieping
Op de 1e verdieping kom je eerst op een riante overloop met toegang tot het dakterras. Dit is een heerlijke plek waar je kunt genieten van het uitzicht over het water. Plaats hier een zitje, creëer een werkplek of eventueel zelfs een extra kamer.
Verder vind je op deze verdieping 2 ruime slaapkamers, een badkamer, een berging en de vlizotrap naar de vliering. In de berging bevinden zich de installaties, waaronder de cv-ketel (2024) en de boiler. De slaapkamers zijn gelegen aan de achterzijde en bieden uitzicht over de tuin. Zowel de overloop als de slaapkamers zijn afgewerkt met vloerbedekking en spachtelputz wanden.
De 2e badkamer is uitgevoerd in dezelfde stijl als de badkamer beneden en beschikt over een ligbad, een inloopdouche, een wastafel, een staand toilet, een radiator en een raam dat zorgt voor een prettige lichtinval.
Vliering
Via de vlizotrap bereik je de ruime vliering. Ideaal voor het opbergen van seizoensspullen. Hier bevindt zich tevens de WTW-unit.
Tuin
De tuin aan de voor-, zij en achterzijde van de woning maakt het plaatje compleet. Hierdoor heb je altijd een plek in de zon of schaduw. De achtertuin ligt op het zuidoosten en is groen en speels aangelegd met gras, vaste beplanting en fruitbomen, zoals een walnoten- en pruimenboom. Slingerpaadjes leiden je door de tuin langs verschillende terrassen, waar je op ieder moment van de dag kunt genieten.
Aan de zijkant van het perceel staat een bijzonder detail: een historisch TBC-huisje, zoals ook te vinden in het openluchtmuseum. Dit geeft de tuin een uniek en karaktervol element.
Bijzonderheden:
* Deze woning heeft energielabel A
* Slaap- en badkamer op de begane grond
* Veel daglicht dankzij de grote ramen
* Vrij uitzicht over het water
* Royaal perceel
* Aanvaarding in overleg
* Verkopende makelaar: De Makelaars van 5VOOR12 of neem je eigen NVM aankoopmakelaar mee!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 600.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.922
- Bouwjaar
- 2001
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Tentdak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 153 m²
- Overige inpandige ruimte
- 26 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 9 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 608 m²
- Inhoud
- 661 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, 2 toiletten, 2 wastafels, inloopdouche, en ligbad
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Balansventilatie, buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, schuifpui, TV kabel, zonnecollectoren, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
- Warm water
- Cv-ketel, zonneboiler en zonnecollectoren
- Cv-ketel
- Intergas Kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Kadastrale gegevens
- DRONTEN E 1817
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 608 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 360 m² (0,16 meter diep en 0,20 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en verwarming
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
556x
Bekeken
19x
Bewaard
11-5-2026
Op Funda
Buurt

De Kaai
Biddinghuizen- Inwoners
- 385
- Gezin met kinderen