Nieuw
Gezichtslaan 933723 GC BilthovenBilthoven Noord II
€ 1.249.000 k.k.
- 140 m²wonen
- 354 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerStop maar met zoeken, mooier wordt het niet!
Omschrijving
Makelaardij Exclusief
Stop maar met zoeken, mooier wordt het niet.
Aan de Gezichtslaan, een van de mooiste lanen in Bilthoven Noord, komt binnenkort een fantastische halfvrijstaande villa vrij. Dertiger jaren, met alle charme die daarbij hoort. Het is een voorrecht om hier te mogen wonen, zo omschrijven de huidige bewoners de woning en deze plek.
Het huis is recentelijk volledig gerenoveerd, verduurzaamd en aan de achterzijde uitgebouwd. Ook de tuin werd niet ontzien. Slechts de beste partijen werden hiervoor ingeschakeld.
Samen met vooraanstaande architecten zijn zowel het exterieur als het interieur vormgegeven en vervolgens met veel zorg en oog voor detail tot uitvoering gebracht. Het bestaande karakter is behouden, waarbij de jaren-30 sfeer perfect samensmelt met moderne architectuur: brede gootoverstekken en een fraai erker in combinatie met houten gevelafwerking en grote raampartijen aan de achterzijde van het huis. Het resultaat vormt een smaakvol en harmonieus geheel.
Kosten noch moeite werden bespaard. Er is werkelijk geen enkele concessie gedaan. Zowel technisch als esthetisch is alles aangepakt: van wanden en plafond, tot installaties en verduurzamingsmaatregelen. Alles is zo goed en smaakvol, je weet niet wat je ziet.
We hebben op de drie lichte woonlagen overigens vrijwel geen gebruikssporen kunnen ontdekken. De gelukkige koper hoeft dan ook slechts na te denken over welke verhuizer de opdracht krijgt en uit te pakken. Hoe fijn is dat in deze tijd?
Over het ruim bemeten perceel, de locatie en de omgeving zijn we al net zo enthousiast.
Ook is aan alle wensen voor het buitenleven rondom de woning voldaan met onder architectuur aangelegde tuinen: de voortuin is diep waardoor de woning op een fijne afstand ligt van de straat (wordt 30km/u zone), heeft eigen parkeergelegenheid voor twee auto’s en biedt langs het huis toegang tot de vrij gelegen achtertuin met volop zon.
Het centrum van Bilthoven met een keur aan winkels en horeca, diverse sportverenigingen, wandel- en fietsroutes, de trein die je binnen tien minuten op Utrecht CS brengt, scholen en kdv’s, het is allemaal in de buurt. Het zijn ingrediënten voor een goed en compleet leven.
De afbeeldingen en plattegronden van deze presentatie geven een beeld van hetgeen het huis te bieden heeft. Echter, dit huis moet je hebben gezien om de schoonheid ervan werkelijk te ervaren. Daar nodigen we je dan ook van harte voor uit.
Enkele opmerkingen vooraf: de met zorg uitgekozen keuken, voorzien van alle luxe, en het hagelnieuwe sanitair zijn zowel passend voor het huis als voor deze tijd, maar tegelijkertijd tijdloos.
De wanden, vloeren en plafonds zijn allen zeldzaam goed afgewerkt. De combinatie van materialen en kleur, dit bedenk je niet zomaar.
De opmerkelijk grote living waar daglicht rijkelijk binnenkomt en vanwaar aan drie zijden vriendelijk contact is met het rijkelijke groen rondom het huis.
Het zitgedeelte aan de voorzijde van het huis dat overgaat in een prachtige woonkeuken aan de achterzijde. Daar, waar je tijdens het koken gezellig in contact kunt blijven met de mensen aan tafel. Met op mooie dagen de achterpui lekker open, waardoor je de zonnige tuin als een verlengde van de leefruimte ervaart. In de winter is het genieten bij de open haard in de living of bij de houtkachel tijdens diners.
Fijne, lichte kamers op de twee verdiepingen, twee badkamers en voldoende bergruimte.
Het ontbreekt werkelijk aan niets.
Let wel; bezichtigen is op eigen risico. Wanneer je dit huis hebt gezien…
Bel of mail ons kantoor gerust voor meer informatie of misschien wel om direct een afspraak te maken.
Voor een exclusieve bezichtiging nemen we ruim de tijd voor jullie.
We kijken uit naar jullie reactie, we kijken uit naar jullie komst.
- Vraagprijs
- € 1.249.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 8.921
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1926
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 140 m²
- Overige inpandige ruimte
- 3 m²
- Perceel
- 354 m²
- Inhoud
- 523 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, 2 inloopdouches, ligbad, 2 toiletten, vloerverwarming, wastafelmeubel, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en schuifpui
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, houtkachel en open haard
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- HR Combi-ketel Remeha Tzerra Ace-Matic 35c - CW5 (gas gestookt uit 2024, eigendom)
Kadastrale gegevens
- DE BILT A 2358
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 354 m²
- Achtertuin
- 96 m² (12,00 meter diep en 8,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

Bilthoven Noord II
Bilthoven- Inwoners
- 2.250
- Gezin met kinderen
- 32%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 6.702
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.