Landelijk gelegen aan de oude Zuiderzeedijk op een groot perceel, staat deze ruime vrijstaande woning met grote schuur. De woning beschikt over een woonkamer, keuken, bijkeuken, 4 slaapkamers, 3 badkamers en een inpandig zwembad. De tuin rondom de woning, is voorzien van diverse terrassen, veel groen en parkeergelegenheid met oplaadpaal voor uw auto. De woning staat op een perceel van 6.415m² en heeft een woonoppervlakte van ca.210m².
Indeling
Entree/hal met toilet en meterkast. De ruime woonkamer is voorzien van veel lichtinval via de grote glazen pui, een mooi uitzicht op de tuin en de landerijen, openslaande tuindeuren, houtkachel, trapopgang en de keukenopstelling met een eiland en diverse inbouwapparatuur, o.a. gaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser, koelkast en een vrieskast. De bijkeuken, bereikbaar via de keuken, beschikt over een tuindeur, een berging annex wasruimte en de toegang naar 2 slaapkamers, deze zijn beiden voorzien van een tuindeur en een eigen badkamer met een douchehoek en een toilet. Via de woonkamer bereikt u ook het inpandige zwembad.
Eerste verdieping
Ruime overloop met vide en 2 slaapkamers. De grootste slaapkamer is voorzien van een inloopkast en een badkamer met een dubbele wastafel, toilet en een douchehoek.
Tuin
De tuin is voorzien van veel groen, diverse terrassen, parkeergelegenheid met een oplaadpaal voor uw auto en een grote schuur, gedeeltelijk met een zolder.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Laatste vraagprijs
€ 1.195.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 5.690
Status
Verkocht
Bouw
Soort woonhuis
Villa, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2021
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
210 m²
Externe bergruimte
131 m²
Perceel
6.415 m²
Inhoud
780 m³
Indeling
Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Badkamervoorzieningen
2 douches, 2 toiletten, dubbele wastafel, en vloerverwarming
Aantal woonlagen
2 woonlagen
Voorzieningen
Dakraam, glasvezelkabel, zonnepanelen, en zwembad
Energie
Energielabel
A+
Isolatie
Dubbel glas en volledig geïsoleerd
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)