Verkocht
Huizerweg 441261 AX BlaricumBlaricum-Dorp
€ 1.195.000 k.k.
- 161 m²wonen
- 1.066 m²perceel
- 4slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 23 april 2025
- Verkoopdatum
- 20 mei 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Op zoek naar een charmant te renoveren familiehuis op een ideale locatie in Blaricum direct aan het bos? Zoek niet verder! Deze romantische twee-onder-één kapper met rieten dak aan de Huizerweg 44 biedt jou de mogelijkheid om je eigen droomhuis te creëren.
De woning straalt karakter uit van de tijden van weleer en staat op een royaal perceel van ca. 1066 m² met een diepe tuin vol privacy. De rustige ligging in combinatie met het vrije uitzicht en de directe toegang tot de natuur maakt dit huis een droomlocatie voor rustzoekers, natuurliefhebbers en (creatieve) verbouwers.
Locatie:
Natuurgebied de Blaricummer Eng, ook wel genoemd Warandepark, bestaat uit een eeuwenoude verkaveling met zandpaden in een afwisseling van open akkers en weilanden. Op de eng liggen onder meer de Woensberg, maar ook de 2000 m² grote Gooise heemtuin en de bijenschans Steegland.
De woning ligt verscholen op een werkelijk unieke plek: direct grenzend aan en met vrije uitgang naar het bos tussen de Blaricummer Eng en het Goois natuurgebied en op loopafstand van het centrum. Een zeldzame kans voor wie droomt van wonen in het groen met alle voorzieningen dichtbij.
Leven in Blaricum met alles onder handbereik.
Ondanks de groene, beschutte ligging wandel je zo naar het gezellige centrum van Blaricum, met z’n boetiekjes, terrassen, goede restaurants en voorzieningen als scholen en sportverenigingen. Natuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen met de Tafelbergheide, het Gooimeer en kilometers aan bosrijke wandel- en fietsroutes die praktisch om de hoek liggen. De steden zoals Amsterdam, Utrecht en Amersfoort zijn eenvoudig bereikbaar via de nabijgelegen uitvalswegen.
Indeling van de woning:
Begane grond:
Je komt binnen in de centrale hal met trapopgang en toegang tot het toilet. Aan de voorzijde ligt de woonkamer, met grote ramen en uitzicht op het groen. Deze ruimte loopt door in een eetkamer aan de achterzijde van de woning, waar het licht prachtig binnenvalt.
De keuken is centraal gelegen en verbonden met een praktische bijkeuken die tevens gebruikt kan worden als berging. Vanuit de bijkeuken loop je zo de tuin in. Aan de voorzijde is er nog een extra kamer die gebruikt kan worden als slaapkamer, werkkamer of atelier.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers te vinden. Eén daarvan heeft vaste kastruimte en biedt uitzicht op het bos. De badkamer is eenvoudig uitgevoerd met een douche, toilet en wastafel. Via de overloop is er toegang tot de zolderverdieping.
Zolder:
De zolder biedt volop ruimte voor opslag, maar er kunnen eenvoudig twee (slaap-)kamers worden gecreëerd. Dankzij de nokhoogte is dit een volwaardige verdieping met veel potentie.
Buitenruimte
De tuin is zonder overdrijven een groene oase. Met een diepe ligging en directe aansluiting op het bos is dit een plek om te kunnen ontspannen. Of je nu wilt genieten van de ochtendzon met een kop koffie of ’s avonds tot rust wil komen na een drukke werkdag met het gezang van vogels op de achtergrond – hier kan het allemaal.
Bijzonderheden:
- Authentieke jaren ’20 woning om naar eigen wens te moderniseren;
- Unieke ligging met directe en vrije toegang tot het bos, met volledige privacy;
- Prachtig groot perceel van 1066 m²;
- Woonoppervlakte van 161 m²;
- Energielabel D;
- Rieten dak 5 jaar geleden vernieuwd;
- Eén slaapkamer op de begane grond;
- Drie slaapkamers op de verdieping;
- Zolder met ruimte voor twee (slaap-)kamers;
- Op loopafstand van het dorpscentrum van Blaricum;
- Nabij natuurgebieden én snel in de Randstad.
Ben je op zoek naar een woning met charme én de vrijheid om je eigen stempel te drukken? Dan is deze parel aan de Huizerweg beslist een bezichtiging waard.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 1.195.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.422
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1924
- Specifiek
- Kluswoning
- Soort dak
- Mansarde dak bedekt met riet
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 161 m²
- Overige inpandige ruimte
- 10 m²
- Perceel
- 1.066 m²
- Inhoud
- 638 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, wastafel, en zitbad
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Alarminstallatie, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en rookkanaal
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel en houtkachel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel, eigendom
Kadastrale gegevens
- BLARICUM A 1804
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 660 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- BLARICUM A 2815
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 406 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan bosrand en in bosrijke omgeving
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 600 m² (30,00 meter diep en 20,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
7.897x
Bekeken
122x
Bewaard
23-4-2025
Op Funda
Buurt

Blaricum-Dorp
Blaricum- Inwoners
- 5.210
- Gezin met kinderen
- 34%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 8.674
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




