Nieuw
Laantje van Toonder 121262 AM BlaricumBlaricummermeent
€ 1.325.000 k.k.
- 181 m²wonen
- 305 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerHoogwaardige 2-onder-1-kapwoning gelegen in "De Blaricummermeent"
Omschrijving
Deze hoogwaardige 2-onder-1-kapwoning (2019) aan Laantje van Toonder 12 is gelegen in de ruim opgezette en populaire nieuwbouwwijk “De Blaricummermeent”.
De moderne woning beschikt over vier ruime slaapkamers, een eigentijdse badkamer en een luxe open keuken.
Daarnaast is de gehele woning voorzien van comfortabele vloerverwarming én vloerkoeling, wat zorgt voor een aangenaam binnenklimaat in elk seizoen en maar liefst 26 zonnepanelen.
De woning is gelegen in de prachtige en kindvriendelijke wijk “De Blaricummermeent”, die bekendstaat om haar diverse architectuur, groene opzet en fraaie waterpartijen.
In de directe omgeving bevinden zich diverse voorzieningen zoals winkels, scholen, kinderopvang en sportverenigingen.
Bovendien ligt het sfeervolle Blaricum Beach op loopafstand – een heerlijke plek om te ontspannen, zwemmen of genieten van een hapje en drankje aan het water.
Dankzij de gunstige ligging zijn ook uitvalswegen richting Amsterdam, Utrecht en Amersfoort uitstekend bereikbaar.
Indeling
Begane grond
Via de entree bereikt u de hal met meterkast, moderne toiletruimte, praktische trapkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal heeft u toegang tot de royale woonkamer en de stijlvolle woonkeuken.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de moderne woonkeuken, uitgevoerd in een lichte en tijdloze kleurstelling. Het centrale kookeiland vormt het hart van de ruimte en biedt volop gelegenheid om tijdens het koken gezellig samen te komen.
De keuken beschikt over veel werk- en bergruimte en is voorzien van hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, koelkast, vriezer, vaatwasser, twee stoomovens en een Quooker.
Dankzij de ruime opzet en de openslaande deuren aan de voorzijde van de woning is dit een heerlijke lichte leefruimte waar koken, eten en samenzijn centraal staan. De openslaande deuren bij de keuken komen uit op een groot terras waardoor keuken en voortuin ook betrokken zijn bij elkaar. De zon schijnt daar vanaf 14:00u tot zonsondergang.
De woonkamer is gesitueerd aan de achterzijde van de woning en beschikt over dubbele openslaande deuren naar de achtertuin. De sfeervolle gashaard vormt een warm middelpunt van de ruimte en zorgt voor een gezellige en uitnodigende ambiance.
Via stijlvolle industriële schuifdeuren bereikt u de eetkamer. Door deze ruimte af te sluiten ontstaat een heerlijke aparte kamer, ideaal als eetkamer, werkkamer of speelruimte. Vanuit de eetkamer heeft u tevens toegang tot de serre, die een verlenging vormt van de leefruimte en zorgt voor extra licht en comfort. Dankzij de openslaande deuren staan de eetkamer en de achtertuin met elkaar in verbinding.
Eerste verdieping
Vanaf de overloop heeft u toegang tot drie ruime slaapkamers, een separaat toilet en de moderne badkamer. Aan de voorzijde van de woning bevinden zich twee slaapkamers. De royale hoofdslaapkamer is gelegen aan de achterzijde en strekt zich uit over de volledige breedte van de woning, wat zorgt voor een bijzonder ruimtelijk gevoel.
De moderne badkamer is volledig betegeld en uitgevoerd in een lichte, tijdloze kleurstelling. De badkamer beschikt over een dubbele wastafel met wastafelmeubel, een ruime stoomdouche en een designradiator.
Tweede verdieping
Via de overloop heeft u toegang tot de berging en de vierde slaapkamer. Deze royale slaapkamer is voorzien van een dakraam, waardoor er aangenaam veel daglicht binnenvalt, en beschikt daarnaast over toegang tot een praktische kast met extra bergruimte. Tevens is de slaapkamer voorzien van een wastafel met wastafelmeubel.
De overloop biedt via een vlizotrap nog meer bergruimte.
Tuin
De fraai aangelegde achtertuin grenst direct aan de Meentstroom, welke in verbinding staat met het Gooimeer. Een unieke ligging voor liefhebbers van rust, water en recreatie. De tuin is verzorgd aangelegd met bestrating, diverse beplanting en een heerlijk zonneterras waar u optimaal kunt genieten van de omgeving. Tevens beschikt de tuin over de mogelijkheid om een boot aan te meren, waardoor u vanuit eigen tuin direct het water op kunt.
Bijzonderheden;
- Gelegen aan het vaarwater van de Meentstroom;
- buitenwerk geschilderd in 2024,
- Voorzien van vier slaapkamers;
- Moderne badkamer en keuken;
- De woning is voorzien van 26 zonnepanelen (19 in 2019 en 7 in 2023);
- zeer energiezuinige woning
- Woonoppervlakte: 181m²;
- Aangebouwde serre;
- Energielabel: A.
Bel voor meer informatie met de makelaar Jan-Willem Baas of nog beter uw eigen NVM aankoopmakelaar.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.325.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.320
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2019
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 181 m²
- Overige inpandige ruimte
- 6 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 2 m²
- Externe bergruimte
- 18 m²
- Perceel
- 305 m²
- Inhoud
- 688 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, rookkanaal, en zonnepanelen
Kadastrale gegevens
- BLARICUM C 4728
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 305 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan vaarwater, aan water en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 96 m² (6,00 meter diep en 16,00 meter breed)
Populariteit
1.750x
Bekeken
26x
Bewaard
19-5-2026
Op Funda
Buurt

Blaricummermeent
Blaricum- Inwoners
- 3.535
- Gezin met kinderen
- 62%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 6.060
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.