Verkocht
Refter 421695 JN BlokkerBlokker - Buurt 31 03
€ 425.000 k.k.
- 127 m²wonen
- 130 m²perceel
- 4slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 19 april 2025
- Verkoopdatum
- 11 mei 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Luxe, ruimte en comfort… Een parel in Blokker
Welkom op Refter 42 in het gezellige Blokker. Een moderne, uitgebouwde gezinswoning in een fijne, kindvriendelijke en autoluwe straat. Hier woon je heerlijk rustig, met alles wat je nodig hebt binnen handbereik. Deze woning is tot in de puntjes verzorgd en combineert comfort, energiezuinigheid en stijl. Met vier (en de optie tot vijf) slaapkamers, een luxe keuken, nette badkamer, zonnige tuin én een riant dakterras is dit met recht een parel op de woningmarkt.
Begane grond – Licht, ruimte en luxe
De entree leidt je naar de lichte en uitgebouwde woonkamer. Dankzij de openslaande tuindeuren en grote raampartijen valt het daglicht royaal naar binnen. De houten vloer, in combinatie met de vloerverwarming in de uitbouw, zorgt voor een warme, gezellige sfeer.
De open keuken is een echte eyecatcher. Deze werd in 2009 geplaatst en in 2023 nog volledig gerenoveerd met een professionele wrap en nieuwe apparatuur. Je kookt hier als een chef op het 5-pits gasfornuis met afzuiging, en je hebt de beschikking over een combi-oven (2023) én een stoom-combi-oven, een vaatwasser (2020), koelkast en vriezer. Het centrale kookeiland maakt koken tot een feestje.
Achter de woning vind je een heerlijke, zonnige tuin op het zuidwesten, met achterom, een luxe, vrijstaande houten berging. Ook biedt de tuin een elektrisch zonnescherm aan de gevel. De voortuin is eveneens keurig onderhouden.
Eerste etage – Slaapkamers, badkamer & dakterras
Op de eerste etage bevinden zich drie ruime slaapkamers en een nette badkamer (2013) voorzien van alle comfort: een inloopdouche, dubbele wastafel, HR++ glas, ledverlichting, mechanische ventilatie en een toilet.
Uniek aan deze verdieping is het riante dakterras op het zuidwesten (met mechanisch knikarm zonnescherm), bereikbaar via één van de slaapkamers. Een heerlijke plek om te ontspannen in de zon. En als extra detail de geïntegreerde waslijnen op het dakterras.
Tweede etage – Multifunctionele ruimte
De tweede etage is een volwaardige woonlaag met een vierde slaapkamer, dankzij de kunststof dakkapel (voorzien van elektrisch rolluik) die zorgt voor extra ruimte en licht. Op deze etage is eventueel ook een vijfde slaapkamer of thuiswerkplek te realiseren. Ook vind je hier de cv-ketel uit 2019, de witgoedaansluitingen, praktische bergruimte én ook nog een extra wegzetzolder erboven voor al je overige spullen.
De pluspunten op een rij
• Uitgebouwde woning met veel licht en ruimte
• Luxe Bruynzeel-keuken met kookeiland en topapparatuur
• 4 slaapkamers
• Nette badkamer (2013) met alle comfort
• Vloerverwarming in de uitbouw
• Houten vloer en nette afwerking
• Tonzon vloerisolatie, muur- en dakisolatie
• HR++ beglazing (2024) en energielabel B
• Zonnige tuin op het zuidwesten met achterom en zonnescherm
• Dakterras op het zuidwesten
• Autoluwe straat in fijne buurt
• Kunststof dakkapel met elektrisch rolluik
• Cv-ketel uit 2019
• Vrijstaande houten berging
Refter 42 is een woning waar je zó in kunt trekken. Alles is met zorg onderhouden en slim ingedeeld, met veel ruimte, luxe en aandacht voor duurzaamheid. Zoek je een comfortabele, instapklare woning in een fijne buurt? Dan is dit jouw kans.
Plan vandaag nog een bezichtiging in en laat je verrassen door deze topper in Blokker!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 425.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.346
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1981
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 127 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 130 m²
- Inhoud
- 402 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rolluiken, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Xtreme 36 (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HOORN K 2673
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 130 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 40 m² (8,00 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
2.265x
Bekeken
43x
Bewaard
19-4-2025
Op Funda
Buurt

Blokker - Buurt 31 03
Blokker- Inwoners
- 1.015
- Gezin met kinderen
- 33%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.665
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




