Verkocht
Ambachtshof 632411 GG BodegravenDronenwijk-Noord
€ 259.500 k.k.
- 58 m²wonen
- 2slaapkamers
- Genergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 3 maart 2026
- Verkoopdatum
- 27 maart 2026
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Op de bovenste verdieping van een kleinschalig complex ligt dit 3-kamer appartement met 2 balkons en een eigen berging op de begane grond. Het appartementencomplex beschikt over een afgesloten trappenhuis met intercom. Het appartementengebouw ligt recht tegenover het N.S.-station van Bodegraven en op loopafstand van het gezellige centrum met alle voorzieningen.
Dit appartement is voorzien van twee mooie slaapkamers, een leuke woonkamer met veel lichtinval, een tweetal balkons, een open keuken en een nette badkamer. Ideaal voor een starter of klein huishouden.
Wij geven alvast een indicatie van hetgeen u bij de bezichtiging kunt verwachten.
Begane grond:
Via een afgesloten portiek met intercom heeft u toegang tot het trappenhuis en de eigen inpandige berging.
Appartementsentree op de derde verdieping: u komt binnen in de hal waar u de toegang heeft tot diverse vertrekken zoals de grote slaapkamer, het toilet, de badkamer, de meterkast en de woonkamer.
Laten we beginnen bij de woonkamer. Deze heeft een prima maatvoering en heeft door de grote ramen aan de voorzijde een prettige lichtinval en heeft u een mooi uitzicht over de voorgelegen groenstrook en de omgeving. Vanuit de woonkamer is een open verbinding met de keuken welke in een hoekopstelling is geplaatst en is voorzien van een koel-vriescombinatie, 5 pits gaskookplaat en een aansluitpunt voor de wasmachine alsmede een deur naar het balkon. In de keuken hangt tevens de Intergas ketel welke op dit moment alleen gebruikt wordt voor de warmwatervoorziening voor de keuken en badkamer.
Grenzend aan de woonkamer is een deur naar de kleinere slaapkamer welke eveneens een deur heeft naar het balkon. De grote slaapkamer bevindt zich eveneens aan de achterzijde. De badkamer is voorzien van een douche en wastafel en er is een separaat toilet. De meterkast is voorzien van een moderne groepenkast.
Door de ligging van de beide balkons (noord en zuid) heeft u altijd de mogelijkheid in de zon of schaduw te zitten. Tevens is er aan de achterzijde van het appartementencomplex een gemeenschappelijke tuin.
Bijzonderheden:
-Verwarming via een airco unit;
-Grotendeels dubbel glas aanwezig;
-De aanwezige cv ketel welke momenteel alleen voor de warmwatervoorziening wordt gebruikt is
eveneens geschikt voor verwarming. Leidingwerk voor het aanleggen van centrale verwarming is
aanwezig;
-Servicekosten bedragen € 139,10 per maand. Hierin zijn o.a. opgenomen: opstal-, glas- en
brandverzekering, schoonmaakkosten portiek, tuinonderhoud, algemeen (klein) onderhoud;
-Complex staat op erfpachtgrond, de canon bedraagt ca. € 145,77 per maand (fiscaal aftrekbaar).
Dit houdt in dat de ondergrond van het totale opstal feitelijk gehuurd wordt door de Vereniging
van Eigenaren. Vraag uw hypotheekadviseur om hulp bij het vinden van de juiste geldverstrekker.
Kenmerken:
Bouwjaar: 1965
Gebruiksoppervlakte: ca. 58 m²
Energielabel: G
De presentatie is met zorg samengesteld. Bij het ontbreken van informatie of aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
De woning is opgemeten conform de branchebrede meetinstructie, gebaseerd op de norm NEN2580. Aan deze maten kunnen geen rechten worden ontleend.
Op de plattegronden genoemde maten zijn slechts indicatief en zijn niet bestemd om te worden gebruikt voor bestelling van keuken, sanitair en/of stofferingen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 259.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.474
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 139,10 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1965
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 58 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 8 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 188 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Kadastrale gegevens
- BODEGRAVEN C 8306
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Eigendom belast met erfpacht
- Lasten
- € 1.749,24 per jaar
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 139,10 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
2.805x
Bekeken
31x
Bewaard
3-3-2026
Op Funda
Buurt

Dronenwijk-Noord
Bodegraven- Inwoners
- 1.225
- Gezin met kinderen
- 32%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.220
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.