Royaal, hoekhuis met grote tuin in dorps buurtje, tegen het gezellige centrum aan gelegen
Aan de Van Coeverdenstraat, tussen het historische centrum van Borculo en de wijk ’t Elbrink, staat deze royale hoekwoning. De woning is gelegen in de groene en ruim opgezette woonwijk Het Elbrink, terwijl het historische centrum op loopafstand ligt. Daarnaast beschikt de woning over een verrassend ruime tuin. Kortom, een heerlijk gezinshuis op een fijne locatie!
Deze leuke hoekwoning werd in 1972 gebouwd en heeft een woonoppervlak van 130 m² staat op een perceel van 269 m². Met de ruimte is efficiënt omgesprongen, want er zijn maar liefst vijf slaapkamers gecreëerd. Ook de zolder is ruim ingedeeld, met een grote dakkapel en veel bergruimte. De tuin heeft genoeg mogelijkheden om naar eigen wens in te delen, waarbij er genoeg ruimte is voor een uitbouw of extra schuur.
Voor kinderen is dit een fijne buurt, met veel hofjes en openbaar groen. Er rijdt alleen bestemmingsverkeer, waardoor er veel rust is in de wijk. De Berkelzomp monstert verderop aan en langs het water een mooie brede groenstrook om te wandelen of de kinderen te laten spelen. Zoekt u een ruime gezinswoning, in een gezellige buurt? Dan zit u hier aan de Van Coeverdenstraat helemaal goed.
Borculo
Borculo is een schilderachtig stadje met een rijke geschiedenis, die te ontdekken valt in de musea en de gebouwen. Dwars door het historische centrum meandert een aftakking van de Berkel, en er is zelfs een oude watermolen die na eeuwen nog z’n rondjes draait.
Voorzieningen zoals de slager, de bakker en de groenteman, de supermarkten en winkels zijn dichtbij. Daarbij heeft deze plaats een aantal prima scholen, zowel basis- als middelbaar.
Lochem, Diepenheim en Groenlo liggen op een kwartiertje met de auto, grotere plaatsen als Enschede, Hengelo en Zutphen liggen op een half uur en in 20 minuten bent u op de A1. Voor een gezellig café en andere, uitstekende horeca hoeft u het dorp niet uit overigens, want ook daarin is Borculo uitstekend voorzien.
Begane grond
Entree aan de voorzijde rechts van het huis. Bij binnenkomst rechts bevindt zich de WC met fonteintje, de trap naar de verdiepingen en de trapkast aan de linkerzijde en de meterkast en aan het eind van de gang de deur naar de keuken.
De zonnige woon- en eetkamer vormt middels een open verbinding één geheel met de keuken. Op de vloer ligt een strakke en krasvaste PVC-vloer.
De keuken is netjes,- met witte fronten. De keuken is voorzien van alle wenselijke inbouwapparatuur zoals een inductieplaat, een heteluchtoven, een afwasmachine en een koelvriescombinatie.
Aansluitend de bijkeuken met de aansluitingen voor wasmachine en -droger en toegang tot de berging en de tuin.
Bovenverdieping
De bovenverdieping is verrassend ruim en bestaat uit vier slaapkamers – twee grote en twee kleinere. De grote kamers beschikken beide over een wastafel en een inbouwkast. Op de verdieping is er een separate WC en een badkamer met inloopdouche en wastafel.
Tweede verdieping
De zolder is te bereiken per vaste trap en hier is de ouderslaapkamer te vinden.
Door de grote dakkapel komt er veel daglicht op de kamer binnen. Er is veel bergruimte door de kniebeschotten. Ook de overloop is een fijne en zeer bruikbare ruimte.
De tuin
Het huis wordt omsloten door een prettige en onderhoudsvriendelijke tuin, waar u altijd wel een plekje in de zon heeft. Aan de voorzijde een ruime oprit met een brede en lange carport (25 m²).
De achtertuin heeft een fijn zonneterras en een gazon. Er is een schuurtje voor de fietsen en de tuinspullen.
Kortom
Bent u nieuwsgierig geworden naar dit gezellige huis? We laten u het u met veel plezier zien.
Algemeen:
Bouwjaar: 1972
Onderhoud: Goed
Isolatie: Dak-/vloer- en muur-na-isolatie en voorzien van isolerende beglazing
Verwarming: CV-gas verwarm Nefit HR (bj. 2018)
Ligging: Aan rustige weg in gewilde woonwijk gelegen
Berging: Er is zowel een aangebouwde berging alsmede een houten tuinhuis
Parkeren: Onder carport alsmede op de oprit (3 voertuigen)
Inhoud: 483 m³
Woonoppervlakte: 130 m²
Overig inpandige ruimte: 7 m²
Gebouw gebonden buitenruimte: 25 m²
Externe bergruimte: 8 m²
Perceeloppervlakte: 269 m²
Energielabel: E
Aanvaarding: per direct te aanvaarden
Deze woning is voorzien van een bouwtechnische keuring en een energielabel.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Ruime hoekwoning met zolder
Royale hoekwoning met vijf slaapkamers en vaste trap naar zolder.
Lichte living met open keuken
Zonnige woon-eetkamer met open keuken en PVC-vloer.
Ruime oprit en carport
Brede carport van 25 m² en oprit voor drie voertuigen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 395.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.038
Status
Beschikbaar
Bouw
Soort woonhuis
Eengezinswoning, hoekwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1972
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen
Keurmerken
Bouwkundige Keuring
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
130 m²
Overige inpandige ruimte
7 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
25 m²
Externe bergruimte
8 m²
Perceel
269 m²
Inhoud
483 m³
Indeling
Aantal kamers
6 kamers (5 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Badkamervoorzieningen
Inloopdouche en wastafel
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Dakraam en natuurlijke ventilatie
Energie
Energielabel
E
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)