Nieuw
Bruggemaat 167623 MD BorneBornsche Maten
€ 445.000 k.k.
- 128 m²wonen
- 138 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerEen fijne instapklare woning met energielabel A in geliefde wijk.
Omschrijving
Welkom aan de Bruggemaat 16: een verzorgde en verrassend ruime woning waar comfort en praktisch wonen perfect samenkomen. Deze fijne gezinswoning beschikt over energielabel A, een lichte woonkamer, moderne keuken, drie slaapkamers, een complete badkamer én een royale zolderverdieping met mogelijkheden voor een extra kamer. De woning is gelegen in de geliefde wijk Bornsche Maten, een jonge, kindvriendelijke woonomgeving met alle voorzieningen binnen handbereik.
De Bornsche Maten staat bekend om zijn ruime opzet, veel groen en uitstekende voorzieningen zoals scholen, kinderopvang, speelplekken en winkels. Het gezellige centrum van Borne ligt op korte fietsafstand en biedt een gevarieerd aanbod aan winkels en horeca. Daarnaast zijn uitvalswegen richting Hengelo, Enschede en Almelo eenvoudig bereikbaar.
Indeling:
Begane grond:
Entree, hal met meterkast, garderobenis, modern toilet met fontein en grote trapkast. De woonkamer bevindt zich aan de achterzijde van de woning en is heerlijk licht en is voorzien van tuindeuren. De ruimte is strak afgewerkt met een plavuizen vloer voorzien van vloerverwarming en spotjes in het plafond. Via de tuindeuren loop je zo de tuin in. Aan de voorzijde ligt de keuken met een gezellige erker. De keuken is compleet uitgerust met onder andere een inductiekookplaat, oven, afzuigkap, vaatwasser en een koel-vriescombinatie. Het natuurstenen werkblad geeft het geheel een luxe uitstraling.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot drie slaapkamers waarvan één met fraaie vaste kasten. De badkamer is modern uitgevoerd en voorzien van een douche, wastafelmeubel, toilet en een designradiator.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap bereik je de ruime 2e verdieping. Deze verdieping beschikt over een dakraam, bergruimte en aansluiting voor wasapparatuur. Dankzij de ruimte en de topgevel is hier een extra (slaap)kamer te realiseren. De vloer is in 2025 vernieuwd. Daarnaast vind je hier de cv-ketel (Intergas, 2012), mechanische ventilatie en een zonneboiler.
Tuin:
De zonnige achtertuin (zuidwesten) is netjes aangelegd en beschikt over een achterom. Achterin de tuin vind je een overkapping met berging. Verder is de tuin voorzien van een buitenkraan en zonnescherm.
Bijzonderheden:
* Instapklare woning gelegen in de populaire wijk Bornsche Maten
* Woonoppervlakte ca. 128 m2
* Inhoud ca. 452 m3
* Kavel 138 m2
* Vloerverwarming op de begane grond
* Zonneboiler aanwezig
* Cv-ketel Intergas (2012)
* Tuin met overkapping en achterom
* Schilderwerk uitgevoerd in 2020
* Glasvezelaansluiting aanwezig
Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist ter hoogte van 10% van de koopsom.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Bij deze woning is een meetcertificaat volgens de branche brede meetinstructie aanwezig voor de berekening van de vierkante meters en kubieke meters. Met dit certificaat heeft u de garantie dat de meters berekend zijn volgens de opgestelde richtlijnen van de brancheverenigingen. Er kunnen hier geen rechten aan worden ontleend.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM aankoopmakelaar in.
Uw NVM aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM aankoopmakelaars in Twente vindt u op Funda.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 445.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.477
- Bouwjaar
- 2012
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 128 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Perceel
- 138 m²
- Inhoud
- 452 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, TV kabel, en zonnecollectoren
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel en zonneboiler
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BORNE L 604
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 138 m²
- Achtertuin
- 50 m² (9,00 meter diep en 5,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
19-5-2026
Op Funda
Buurt

Bornsche Maten
Borne- Inwoners
- 4.835
- Gezin met kinderen
- 62%
- Gem. vraagprijs / m²