Nieuw
Gentiaan 187621 BD BorneLetterveld I
€ 470.000 k.k.
- 147 m²wonen
- 275 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerRustig maar toch nabij centrum Borne gelegen, uitgebouwd en modern!
Omschrijving
Trotse verkopers, en terecht! We hebben hier namelijk een echte handige Harrie in ons midden. Alles is tot in de puntjes doordacht, van de grootste eyecatcher tot de kleinste details. Denk aan een enorme uitbouw met een fantastische woonkeuken, een overkapping waar je u tegen zegt met buitenkeuken en haard, een buitendouche voor die zomerse dagen, en niet te vergeten de warmtepomp die zorgt voor een energiezuinige toekomst.
Op de hoek van de Gentiaan wacht nummer 18 op je… Een rustige straat, omringd door groen, geen voorbijrazend verkeer voor de deur, wél het gemak van parkeren op je eigen oprit. Voeg daar een gezellige, hechte buurt aan toe en je snapt waarom bewoners hier met zoveel plezier wonen.
De hal geeft meteen een voorproefje van wat je verder in huis kunt verwachten. Strak, netjes en alles slim weggewerkt achter deuren, precies dat fijne “opgeruimd staat netjes”-gevoel zodra je binnenkomt. Eenmaal in de woonkamer merk je direct hoeveel sfeer de verkopers hier hebben toegevoegd. De eiken parketvloer brengt warme tonen in huis, het behang zorgt voor een gezellige touch en de gashaard maakt het helemaal af.
In 2016 kreeg de woning een flinke upgrade dankzij de uitbouw met lichtstraat. Niet alleen werd de woning maar liefst 3 meter dieper, er werd ook slim een meter van het oorspronkelijke woonhuis bij de keuken betrokken. Een gouden zet als je het HOME vraagt. Hierdoor is er een heerlijke woonkeuken ontstaan met precies de juiste balans tussen koken en wonen. Via de keuken loop je zo door naar de bijkeuken en aansluitend de garage in. En eerlijk… zo’n ruimte mag natuurlijk niet ontbreken voor de handige Harries & fanatieke klussers.
Op de 1e verdieping komt toch wel een kleine droom uit… niet één, maar twéé inloopkasten. De grootste kun je natuurlijk ook gewoon weer terugtoveren tot extra slaapkamer. Die andere? Die hebben de verkopers zelf slim gecreëerd met een simpel tussenwandje op de hoofdslaapkamer. Aan de voorzijde ligt slaapkamer nummer 3 en dan de badkamer… die kreeg in 2023 een complete make-over and we love it! Smoked glas, een dubbele wastafel, handige nisjes en simpelweg een fijne indeling. De zolder is momenteel ingericht als praktische overloop met wasruimte. Alles lekker op hoogte geplaatst én zelfs voorzien van een wastafel, wel zo handig. Toch die 4e slaapkamer nodig? Met een kleine aanpassing tover je deze ruimte namelijk zo!
Ook buiten hebben de verkopers allesbehalve stilgezeten. In 2021 verscheen hier de overkapping met buitenkeuken en eerlijk… dit is er zo eentje waar iedere kookliefhebber spontaan enthousiast van wordt. Alsof dat nog niet genoeg is, vind je hier ook een buitendouche voor de warme dagen en een handig overkapt berghok, welke ook vanaf de voorzijde bereikbaar is voor bijvoorbeeld de motor.
Nog een paar technische snufjes:
- De begane grond & de badkamer zijn voorzien van vloerverwarming
- Er liggen 14 zonnepanelen op het dak
- Er is een warmtepomp met een 300 liter boiler aanwezig
- Er is een waterontharder aanwezig
- Er zijn 2 airco’s aanwezig op de slaapkamers
- De Cv-ketel is aanwezig, maar momenteel afgesloten i.v.m. warmtepomp
- Vraagprijs
- € 470.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.197
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1976
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 147 m²
- Overige inpandige ruimte
- 16 m²
- Perceel
- 275 m²
- Inhoud
- 543 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, schuifpui, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, gashaard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
- Warm water
- Cv-ketel en elektrische boiler
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BORNE K 1362
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 275 m²
- Achtertuin
- 83 m² (7,25 meter diep en 11,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde houten berging
Garage
- Soort garage
- Inpandig
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur en elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
1.092x
Bekeken
25x
Bewaard
18-5-2026
Op Funda
Buurt

Letterveld I
Borne- Inwoners
- 1.370
- Gezin met kinderen
- 38%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.157
Ontdek de buurt