Nieuw
Kerkedennen 227621 ED BorneLetterveld II
€ 1.690.000 k.k.
- 520 m²wonen
- 2.300 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerExclusief wonen met luxe wellness en ongekend comfort in Borne!
Omschrijving
Exclusief wonen met ongekende mogelijkheden – Kerkedennen 22, Borne
Aan één van de mooiste lanen van Borne staat deze bijzondere villa, waar luxe, ruimte en veelzijdigheid op indrukwekkende wijze samenkomen. Deze unieke woning biedt niet alleen een hoogwaardig wooncomfort, maar ook uitstekende mogelijkheden om het wonen en werken aan huis te combineren of in te richten voor dubbele bewoning.
Het oorspronkelijke woonhuis is in 2008 op stijlvolle wijze uitgebreid met een volwaardige verblijfsruimte. Hierdoor is een harmonieuze combinatie ontstaan van twee zelfstandige leefruimtes, elk met een eigen karakter en voorzieningen, terwijl het geheel toch als één exclusieve villa aanvoelt. Ideaal voor gezinnen die samen willen wonen met behoud van privacy, of voor wie op zoek is naar flexibiliteit in gebruik.
Bij binnenkomst ervaart u direct de royale opzet en de hoogwaardige afwerking. De leefruimtes kenmerken zich door een overvloed aan licht, een comfortabele indeling en een stijlvolle uitstraling. Grote raampartijen zorgen voor een naadloze verbinding met de groene, fraai onder architectuur aangelegde tuin, waardoor binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen.
Een absolute eyecatcher van deze villa is de complete wellnessruimte: een privéspa van hoog niveau, uitgerust met een sauna, stoomcabine en een jacuzzi met prachtig uitzicht op de achtertuin. Hier geniet u dagelijks van rust, ontspanning en luxe – gewoon in uw eigen huis.
De tuin rondom de woning biedt volop privacy en meerdere terrassen om te ontspannen of gasten te ontvangen. Of het nu gaat om een rustige ochtend met een kop koffie of lange zomeravonden met vrienden, deze buitenruimte vormt een perfect verlengstuk van de villa.
De gehele woning is voorzien van vloerverwarming gecombineerd met een aardbodemwarmtepomp installatie welke zomers aangenaam koelt. De alarminstallatie heeft in elke ruimte detectoren en glasbreukmelders. Tevens uitgevoerd met een overvalmeldingsknop.
De villawijk staat bekend om haar mooi opgezette groene laan met een rustig karakter. Hier woont u in een exclusieve omgeving met alle voorzieningen van Borne binnen handbereik. Denk aan winkels, scholen en sportfaciliteiten, terwijl ook de snelweg A1 richting Amsterdam, Enschede en Osnabrück binnen zeer korte tijd bereikbaar is.
Kerkedennen 22 is meer dan een woning – het is een levensstijl.
Een unieke kans voor wie op zoek is naar luxe, ruimte en veelzijdigheid op een toplocatie.
Wij nodigen u van harte uit om deze bijzondere villa zelf te komen ervaren.
INDELING
Begane grond
Via de entree komt u in een royale hal met garderoberuimte, meterkast en toiletruimte. Vanuit hier heeft u toegang tot het oorspronkelijke woongedeelte én de in 2008 gerealiseerde uitbreiding, die zich uitstekend leent voor dubbele bewoning.
Het oorspronkelijke woonhuis beschikt over een sfeervolle en ruime woonkamer aan de voorzijde, met aansluitend de keuken. Vanuit de hal bereikt u tevens een slaapkamer met aangrenzende badkamer en een praktische walk-in closet, waardoor deze ruimte uitermate geschikt is als levensloopbestendig woondeel.
De centrale gang vormt de verbinding naar het tweede woongedeelte. Hier treft u een royale woonkamer met veel lichtinval en directe toegang tot de tuin. Aangrenzend bevindt zich een extra slaapkamer met badkamer, ideaal voor gasten of inwonende familie.
Een absoluut hoogtepunt is de luxe wellnessruimte, centraal in de woning gelegen. Deze ruimte is compleet uitgerust met een sauna, stoomcabine en biedt directe toegang tot de badkamer. Vanuit de naastgelegen ruimte bereikt u de jacuzzi, die fraai is gepositioneerd met uitzicht op de achtertuin – een plek waar ontspanning centraal staat.
Daarnaast beschikt de begane grond over een bibliotheek met gashaard, meerdere bergruimtes en een inpandige garage met aansluitende wasruimte, wat zorgt voor optimaal comfort en gebruiksgemak.
Eerste verdieping
De eerste verdieping is bereikbaar via een vaste trap en kenmerkt zich door een ruime overloop met vide, wat zorgt voor een open en licht karakter. Hier bevinden zich twee ruime slaapkamers en een badkamer, voorzien van douche, toilet en wastafel.
De verdieping biedt volop mogelijkheden, bijvoorbeeld voor extra slaapkamers, hobbyruimte of het creëren van een zelfstandige woonverdieping.
Kortom
Deze villa onderscheidt zich door zijn doordachte indeling met twee volwaardige woonunits, gecombineerd met luxe voorzieningen en volop ruimte. Ideaal voor dubbele bewoning, mantelzorg of wonen met maximale flexibiliteit.
Alle beschikbare informatie omtrent deze woning, kunt u eenvoudig raadplegen via uw Move-account. U vindt er een uitgebreide brochure, het meetrapport, het energielabel en indien beschikbaar de vragenlijst deel B en een bouwkundig rapport.
Onze uitingen zijn met de grootste zorg en zorgvuldigheid samengesteld, eventuele onjuistheden geven geen rechten of anderszins aanspraken. Wij adviseren u dan ook alle informatie te controleren en zo nodig na te meten.
Interesse in deze woning? Wij zijn de makelaar voor de verkoper, we raden u aan uw eigen NVM-aankoopmakelaar in te schakelen. Hij of zij komt op voor uw belangen als koper en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.690.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.250
- Bouwjaar
- 1978
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 520 m²
- Overige inpandige ruimte
- 31 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 14 m²
- Perceel
- 2.300 m²
- Inhoud
- 1.953 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 9 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 5 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- 2 dubbele wastafels, 2 inloopdouches, douche, 2 toiletten, wastafel, ligbad, wastafelmeubel, jacuzzi, en stoomcabine
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Alarminstallatie, buitenzonwering, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, en schuifpui
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, elektrische verwarming, gashaard, open haard, gehele vloerverwarming en warmtepomp
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BORNE E 4471
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 2.300 m²
- Capaciteit
- 1 auto
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
18-5-2026
Op Funda
Buurt

Letterveld II
Borne- Inwoners
- 2.915
- Gezin met kinderen
- 36%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.279
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.