Verkocht
Taveernelaan 463735 KD Bosch en DuinBosch en Duin
€ 2.200.000 k.k.
- 226 m²wonen
- 2.000 m²perceel
- 5slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 26 augustus 2025
- Verkoopdatum
- 26 september 2025
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Op de grens van Bosch en Duin en Bilthoven ligt deze in 2021/2022 volledig gerenoveerde en fors uitgebouwde vrijstaande villa met een gebruiksoppervlakte van bijna 270 m², gesitueerd op een uniek en vrij gelegen perceel van 2.000 m², met recht een instapklare villa.
De villa is compleet en op zeer smaakvolle wijze gerenoveerd, verduurzaamd en fors vergroot. Hierdoor is er een heerlijke familievilla met veel leefruimte, 5 slaapkamers en maar liefst 4 badkamers gecreëerd. De villa is volledig geïsoleerd, heeft een energielabel A en daarnaast zijn er 17 zonnepanelen.
De fraai aangelegde en zonnige tuin van 2.000m² grenst aan de achterzijde direct aan het Okkerbos, een 7 hectare groot natuurgebied van het Utrechts Landschap. Genieten van deze tuin doe je vanuit de ruime woonkeuken of onder de aan drie zijden afgesloten sfeervolle veranda in de tuin waarvan één wand geheel kan worden geopend.
De villa heeft de navolgde Indeling:
----------------------------------------------
Entree, ruime ontvangsthal met garderobekasten, toegang tot de wijnkelder en een modern toilet. De gezellige L-vormige woonkamer is aan de voorzijde voorzien van een halfronde erker en is middels de glazen gasgestookte open haard gescheiden van de aan de achterzijde gesitueerde woonkeuken. De ruime woonkeuken heeft over de gehele achterzijde een pui waardoor deze fraai overloopt naar het royale terras en de tuin. De keuken is voorzien van een kookeiland en van alle denkbare inbouwapparatuur.
Vanuit de keuken is er een doorloop naar het royale bijgebouw. Deze bestaat op de begane grond uit een ruime bijkeuken, een inpandige ruime garage, een moderne badkamer en een apart tweede toilet. Tevens is er een hal met buitenentree en vaste trap naar een ruime werk-/slaapkamer met drie grote dakramen en een grote aparte berging.
Eerste verdieping:
Ruime overloop met modern toilet. Aan de voorzijde is er een ruime slaapkamer met een eigen badkamer. Aan de achterzijde is er een "oudersuite" bestaande uit een ruime kleedruimte, slaapkamer met openslaande deuren naar een ruim balkon, een complete moderne derde badkamer completeert deze suite.
Tweede verdieping:
Via vaste trap bereikbare verdieping met ruime overloop met toegang tot een moderne 4e badkamer en twee ruime en lichte slaapkamers met rondom maar liefst 8 grote dakramen.
Omgeving:
--------------
De woning ligt dicht tegen de gemeentegrens van Bilthoven aan maar maakt toch deel uit van de unieke ambiance die zo kenmerkend is voor Bosch en Duin met de tennisclub van Bosch en Duin, toprestaurant “De Hoefslag”, de duingebieden van het Panbos (met de golfclub “de Pan”, èèn van de mooiste golfcourses van Nederland) bevinden zich in de directe omgeving.
Ns/stations, scholen en winkels van Den Dolder en Bilthoven bevinden zich op fietsafstand, evenals het gezellige centrum van Zeist met uitgebreide middenstand en culturele voorzieningen. Provinciale wegen en snelwegen (A-2, A-27 en A-28) zijn eenvoudig bereikbaar en zorgen voor goede autoverbindingen met o.a. Amersfoort Utrecht en Amsterdam. Op 10 minuten rijden zijn het Utrecht Science Park, Universiteit, UMC en Prinses Maxima Ziekenhuis bereikbaar.
Nadere gegevens:
------------------------
* Bouwjaar omstreeks 1930, in 2021/2022 volledig gerenoveerd
* Woonoppervlakte 226 m², gebruiksoppervlakte 270 m²
* Perceel oppervlakte 2.000m²
* Energielabel A, de 17 zonnepanelen zijn geleased
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 2.200.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 9.735
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Villa, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Soort dak
- Mansarde dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 226 m²
- Overige inpandige ruimte
- 42 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 10 m²
- Perceel
- 2.000 m²
- Inhoud
- 983 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 4 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, 3 wastafels, dubbele wastafel, 3 inloopdouches, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- TV kabel en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gashaard
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZEIST K 710
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 2.000 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
- Tuin
- Tuin rondom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
7.079x
Bekeken
130x
Bewaard
26-8-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




