Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 13 maart 2026
- Verkoopdatum
- 24 maart 2026
- Looptijd
- 11 dagen
Omschrijving
Midden in de stad en toch rustig!
Opgeleverd eind 2025 en instapklaar.
Dit perfect afgewerkte appartement is gelegen op de vierde verdieping (met lift) van het HIPPE nieuwbouwproject "POST" in het oude postkantoor, in het sfeervolle hart van Breda. Het appartement beschikt o.a. over een woonkamer met open luxe keukeninrichting, een moderne badkamer, 1 slaapkamer, een ruim balkon met uitzicht op de binnentuin en een eigen berging.
Omdat dit appartement recent is opgeleverd en alles letterlijk splinternieuw is, kun je hier wonen zonder al te veel gedoe. De huidige eigenaar heeft het appartement met een luxe afwerking laten opleveren. Er is gebruikgemaakt van moderne details die het appartement helemaal afmaken. Denk bijvoorbeeld aan een hoogwaardige laminaatvloer en een luxe keuken met kookeiland.
Kenmerken:
• Woonoppervlakte: ca. 52 m²
• Balkon: ca. 5 m²
• Energielabel A++
• Gelegen op de 4e verdieping
• Unieke stadbeleving met alle voorzieningen binnen handbereik
• Unieke gemeenschappelijke daktuin van liefst 900 m² met moestuin
• De hoofdingang is gelegen aan de Akkerstraat en de berging aan de Oude Vest
• Luxe keuken en badkamer
• Eigen berging
Het appartement is onlangs opgeleverd met het comfort van nieuwbouw. Het appartement is gasloos gebouwd en beschikt o.a. over kunststof kozijnen met HR++-beglazing, een warmteterugwinningssysteem (WTW) en een stadsverwarmingsunit. Dankzij de vloerverwarming zijn er geen radiatoren aanwezig. Elke ruimte in het appartement is afzonderlijk in temperatuur te regelen. Het appartement heeft energielabel A++.
INDELING
BEGANE GROND:
Centrale entree aan de Akkerstraat met o.a. de brievenbussen, het bellentableau en de videofooninstallatie. De centrale hal geeft toegang tot het trappenhuis, de gezamenlijke fietsenstalling en de 2 liften.
VIERDE VERDIEPING:
Via een fraaie binnenhal bereik je het appartement. Hal/entree met de meterkast, unit voor de stadsverwarming en toegang tot de berging/technische ruimte, toiletruimte, woonkamer, badkamer en de aparte slaapkamer.
De lichte woonkamer staat in open verbinding met de luxe keukeninrichting en heeft middels 2 deuren toegang tot het ruime balkon op het oosten.
De luxe keuken is uitgevoerd met een kookeiland, geïntegreerde eettafelopstelling en complete apparatuur (ATAG), o.a. een combioven, koelkast, vaatwasser, BORA-kookplaat en kunststofaanrechtblad.
De inpandige berging/technische ruimte is voorzien van de aansluitingen voor de wasapparatuur, de pomp van de vloerverwarming en de WTW-unit.
De moderne badkamer is geheel betegeld en voorzien van een inloopdouche en een wastafel in meubel met spiegelverwarming.
Slaapkamer met vaste inbouwkast.
GEMEENSCHAPPELIJKE BINNENTUIN:
Op de eerste verdieping bevindt zich de unieke gezamenlijke daktuin van liefst 900 m² met o.a. beplanting, sierheesters, grassen, een moestuin en leuke zitgelegenheden.
BERGING:
De eigen berging is gelegen aan de Oude Vest. Voor het stallen van je fiets kun je tevens gebruikmaken van de algemene fietsenstalling op de begane grond. De ingang hiervan is gelegen aan de Akkerstraat.
Bijzonderheden:
• In 2025 opgeleverd en volledig afgewerkt, instapklaar;
• Fraaie laminaatvloer in het gehele appartement;
• Gelegen op de vierde verdieping met uitstekende lichtinval en mooi uitzicht;
• Voorzien van een complete keuken, badkamer en separate toiletruimte;
• Gasloos en optimaal geïsoleerd;
• Energielabel A++;
• Eigen berging.
Graag nodigen wij je uit voor een bezichtiging van dit instapklare appartement!
Met hoeveel zorg ook samengesteld, er kunnen onvolledigheden voorkomen in de informatie en de afbeeldingen. Deze informatie kan derhalve niet als een aanbod worden gezien. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend en de opgegeven afmetingen, oppervlakte- en inhoudsmaten zijn indicatief.
Wij maken gebruik van een NVM-modelkoopovereenkomst. In het kader van de zekerheidstelling wordt standaard een bankgarantie/waarborgsom van 10% opgenomen in de koopovereenkomst.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 385.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.404
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 127,16 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2025
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 52 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 175 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 4e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A++
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
- Warm water
- Centrale voorziening
Kadastrale gegevens
- BREDA B 9546
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- BREDA B 9546
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 127,16 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.246x
Bekeken
34x
Bewaard
13-3-2026
Op Funda
Buurt

City
Breda- Inwoners
- 2.680
- Gezin met kinderen
- 4%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.103
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.