Nieuw
Zandbergweg 90-A4818 LP BredaZandberg
€ 295.000 k.k.
- 65 m²wonen
- 2slaapkamers
- Eenergielabel
Charmant bovenappartement met zonnige loggia in hartje Zandberg!
Omschrijving
ALGEMEEN/LOCATIE
Sfeervol wonen in de geliefde wijk Zandberg! Een fijn bovenappartement met een speelse indeling, een royale woonkamer en een heerlijk overdekt balkon op het westen!**
Aan de Zandbergweg 90A in Breda vind je dit charmante bovenappartement met circa 65 m² woonoppervlakte, een verrassend ingedeelde woonkamer met open keuken, een ruime slaapkamer, een extra kamer die momenteel als kantoor wordt gebruikt en een fijne loggia. Het appartement is gelegen op de eerste en tevens bovenste verdieping en beschikt over een eigen entree op de begane grond.
De woonkamer vormt het hart van het appartement en valt direct op door de speelse indeling en de grote raampartijen. De open keuken sluit hier mooi op aan en biedt volop ruimte om gezellig te koken. Vanuit de keuken stap je zo de overdekte loggia op, waar je heerlijk beschut van de buitenlucht kunt genieten. Ook aan comfort is gedacht, met onder andere airconditioning die zowel kan koelen als verwarmen, dubbele beglazing en een recent vernieuwd en geïsoleerd plat dak.
De ligging maakt het plaatje compleet! Je woont hier in de populaire wijk Zandberg, op korte afstand van het bruisende centrum van Breda. De gezellige Ginnekenweg en Wilhelminastraat met hun winkels, speciaalzaken en horecagelegenheden liggen op loopafstand. Ook het Ginneken en diverse dagelijkse voorzieningen bevinden zich in de directe omgeving. Een heerlijke plek voor wie rustig wil wonen, maar graag de levendigheid van de stad binnen handbereik heeft!
BEGANE GROND
Via de eigen entree aan de voorzijde van het pand kom je binnen in de hal met meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping.
EERSTE VERDIEPING
De trap brengt je naar de overloop, die toegang geeft tot de verschillende vertrekken van het appartement. De lichte houtkleurige vloer zorgt voor een warme en verzorgde uitstraling.
De woonkamer is een heerlijke leefruimte met een speelse indeling en grote raampartijen die zorgen voor een prettige sfeer. Aan de voorzijde bevindt zich de gezellige zithoek, waar je volop ruimte hebt voor een comfortabele bank en een fijne plek om te ontspannen. De open opzet biedt daarnaast voldoende mogelijkheden voor een eethoek.
Aan de achterzijde bevindt zich de open keuken, die door een gedeeltelijke scheidingswand op een leuke manier van het zitgedeelte wordt gescheiden. Hierdoor blijven de ruimtes met elkaar verbonden, terwijl de keuken toch een eigen plek heeft. De keuken is voorzien van diverse apparatuur, waaronder een vaatwasser, 4-pits inductiekookplaat met afzuigkap, oven en een vrijstaande koelkast.
Vanuit de keuken heb je toegang tot de overdekte loggia. Deze heeft een leuke, driehoekige vorm en biedt een fijne plek om buiten te zitten. Dankzij de overkapping met ingebouwde spotjes kun je hier ook op minder zonnige dagen beschut genieten. De loggia is daarnaast voorzien van elektrisch bedienbare rolluiken.
Het appartement beschikt over een ruime slaapkamer aan de achterzijde, met een raam richting de loggia. De kamer biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een kledingkast.
Daarnaast is er een tweede, smallere kamer die momenteel als kantoorruimte wordt gebruikt. Deze ruimte is ideaal als thuiswerkplek, hobbykamer of extra kamer naar eigen wens. Vanuit deze kamer bereik je de badkamer.
De badkamer is voorzien van een ligbad met douchegelegenheid, een wastafelmeubel en een raam voor natuurlijke ventilatie.
Vanaf de overloop bereik je tevens de separate toiletruimte met mechanische ventilatie en een praktische inpandige berging met aansluitingen voor de wasmachine en droger. Hier bevindt zich ook de cv-ketel uit 2016. Naast de cv-ketel is een voorbereiding voor zonnepanelen aanwezig, met een eigen groep.
BALKON/LOGGIA
De overdekte loggia van circa 4,6 m² is een fijne toevoeging aan het appartement. Door de bijzondere driehoekige vorm heeft deze buitenruimte een speels karakter en kun je hier een gezellig zitje creëren. Dankzij de ligging op het westen geniet je hier van de middag- en avondzon. De ingebouwde plafondspots en elektrisch bedienbare rolluiken maken deze buitenruimte extra comfortabel.
KENMERKEN
- Charmant bovenappartement in de geliefde wijk Zandberg
- Circa 65 m² woonoppervlakte
- Eigen entree op de begane grond
- Speels ingedeelde woonkamer met open keuken
- Ruime slaapkamer en een extra kamer, momenteel in gebruik als kantoor
- Overdekte loggia van circa 4,6 m² op het westen
- Airconditioning die zowel koelt als verwarmt
- Volledig voorzien van dubbele beglazing
- Recent volledig vernieuwd en geïsoleerd plat dak
- Cv-ketel uit 2016
Wij maken gebruik van een NVM model koopovereenkomst. In het kader van zekerheidstelling voor de verkoper wordt er standaard een bankgarantie/waarborgsom van 10% opgenomen in deze koopovereenkomst.
De koop van een woning (door de consument) is pas gesloten als de koopakte door koper en verkoper is getekend c.q. schriftelijk is vastgelegd. Tot die tijd is er geen rechtsgeldige koop. Tevens geldt de wettelijke bedenktijd van 3 dagen voor de koper na ondertekenen van de koopakte.
Met hoeveel zorg ook samengesteld, er kunnen onvolledigheden voorkomen in de informatie en de afbeeldingen en er kunnen dan ook geen rechten aan worden ontleend. Maatvoeringen t.a.v. plattegronden, inhouds- en oppervlaktematen zijn vastgelegd in een meetrapport. De metingen zijn verricht aan de hand van de NVM-richtlijnen gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van een gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Aangezien deze woning ouder is dan 25 jaar zal in de NVM koopakte de algemene ouderdomsclausule worden opgenomen.
Gezien het bouwjaar van de woning is het mogelijk dat er in het verleden in de onroerende zaak asbesthoudende stoffen/materialen zijn verwerkt. In de koopovereenkomst zal dan ook het zogenaamde asbest artikel worden opgenomen.
Tenslotte willen wij u informeren, dat op onze dienstverlening de voorwaarden van de NVM van toepassing zijn.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Speelse woonkamer met licht
Ruime woonkamer met speelse indeling en grote ramen.
Overdekte loggia op westen
Loggia van circa 4,6 m² met avondzon en rolluiken.
Comfortabele klimaatvoorzieningen
Airco met koelen/verwarmen, dubbel glas en nieuw dak.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 295.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.538
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1909
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 65 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 204 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, natuurlijke ventilatie, en rolluiken
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- E
- Isolatie
- Dakisolatie en dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BREDA D 9718
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Nee
- Jaarlijkse vergadering
- Nee
- Periodieke bijdrage
- Nee
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Nee
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
24-10-2026
Op Funda
Buurt

Zandberg
Breda- Inwoners
- 5.075
- Gezin met kinderen
- 30%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.278
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




