Nieuw
Bovenmoeren 84824 KK BredaKievitsloop
€ 385.000 k.k.
- 113 m²wonen
- 131 m²perceel
- 4slaapkamers
- Benergielabel
Omschrijving
Instapklare en zeer netjes afgewerkte tussenwoning met overkapping, voor- en achtertuin, berging en vier slaapkamers, gelegen in de woonwijk Gageldonk in de Haagse Beemden!
Deze ruime woning beschikt over een lichte doorzon woonkamer met openslaande tuindeuren, een moderne keuken, praktische bijkeuken/wasruimte, drie slaapkamers en een vernieuwde badkamer op de eerste verdieping en een volwaardige zolderslaapkamer met dakkapel over de gehele breedte op de tweede verdieping. De woning is op keurige wijze onderhouden en afgewerkt en beschikt gedeeltelijk over kunststof kozijnen, HR++ beglazing, bodemisolatie en een fraaie aluminium overkapping aan de achterzijde.
Woonoppervlakte ca. 113 m²
Perceeloppervlakte ca. 131 m²
Bouwjaar ca. 1982
Energielabel B
Begane grond:
Entree/hal met inloopmat, laminaatvloer, modern gedeeltelijk betegeld toilet met staand closet en fonteintje. Meterkast voorzien van 6 groepen, krachtstroom en 2 aardlekschakelaars.
Ruime doorzon woonkamer (ca. 30 m²) met laminaatvloer, dubbele kunststof openslaande tuindeuren, dichte trapopgang met gelamineerde trap en praktische trapkast met plaats warmtewisselaar.
Half open keuken aan de achterzijde met moderne L-opstelling voorzien van kunststof werkblad, RVS spoelbak met eengreeps mengkraan, inductiekookplaat, schuin geplaatste afzuigkap, vaatwasser en koel-/vriescombinatie.
Aangebouwde bijkeuken/wasruimte met aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur en deur naar de tuin.
De achtertuin is ruim 10 meter diep en voorzien van een aluminium overkapping, stenen berging met overkapping en met elektra en via een poort is er toegang tot de achterom.
1e verdieping:
Overloop met dichte trapopgang naar de tweede verdieping.
Slaapkamer voorzijde ca. 3.90 x 3.40 m.
Slaapkamer achterzijde ca. 3.70 x 3.40 m.
Slaapkamer achterzijde ca. 2.70 x 2.25 m.
Moderne badkamer (2023) voorzien van laminaatvloer en kunststof wandafwerking, douchecabine met thermostaatkraan, staand toilet, wastafelmeubel, radiator en elektrisch verwarmingselement. De badkamer beschikt over houten kozijnen met dubbele beglazing.
De gehele eerste verdieping is voorzien van doorgelegde laminaatvloeren.
2e verdieping:
Via vaste trap bereikbare voorzolder met dakkapel aan de voorzijde, laminaatvloer en vaste kastenwand.
Ruime zolderslaapkamer voorzien van kunststof dakkapel met HR++ beglazing (2006), laminaatvloer en geïsoleerde dakplaten. Afmetingen ca. 3.30 x 3.60 m.
Algemeen/bijzonderheden:
Keuken vernieuwd in 2019
Aanbouw/bijkeuken omstreeks 2000 gerealiseerd
Kunststof kozijnen en kunststof achterpui met openslaande deuren geplaatst in 2009
Kruipruimte geïsoleerd met EPS parels in 2024
Badkamer vernieuwd in 2023
Toilet begane grond vernieuwd in juni 2025
Warmtewisselaar wordt gehuurd via BSI (€ 91,17 per kwartaal)
Aluminium overkapping geplaatst eind 2015
Draaiende delen kozijnen eerste verdieping vervangen
Kap geïsoleerd met geïsoleerde dakplaten
Zeer nette staat van onderhoud
Ligging – Gageldonk / Haagse Beemden
De woning is gelegen aan een rustige straat in de groene en kindvriendelijke wijk Gageldonk, onderdeel van de Haagse Beemden. In de directe omgeving bevinden zich diverse voorzieningen zoals winkelcentrum Heksenwiel, scholen, sportvoorzieningen, openbaar vervoer en uitvalswegen richting de A16 en A27. Ook het Haagse Beemdenbos en recreatiegebied de Asterdplas liggen op korte afstand. Een uitstekende woonlocatie voor gezinnen!
Koopovereenkomst:
De koop van een woning (door de consument) is pas gesloten als de koopakte door koper en verkoper is getekend c.q. schriftelijke is vastgelegd. Tot die tijd is er geen rechtsgeldige koop. Tevens geldt voor de koper de wettelijke bedenktijd van 3 dagen na ondertekenen van de koopakte. Uitgangspunt voor de koop is de koopakte vastgesteld door de NVM (Nederlandse Vereniging van Makelaars), de consumentenbond, het notariaat en Vereniging eigen Huis. In de overeenkomst wordt standaard opgenomen een bankgarantie of waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom. De woning is opgemeten volgens de meetinstructies van de NVM, doch de maten zijn afgerond. Indien de maatvoering van groot belang is voor de aankoopbeslissing, dan adviseren wij u de woning zelf na te meten. Er wordt door ons geen aansprakelijkheid aanvaard voor afwijkingen. Voor deze woning zal een ouderdomsclausule en een asbestclausule worden opgenomen. Tenslotte willen wij u informeren, dat op onze dienstverlening de voorwaarden van de NVM van toepassing zijn. Alle aanbiedingen in deze brochure zijn bedoeld als uitnodiging om in onderhandeling te treden. Deze verkoopbeschrijving is met zorg samengesteld. Alle tekst is echter informatief en er kunnen derhalve geen rechten aan worden ontleend.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 385.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.407
- Bouwjaar
- 1982
- Soort dak
- Zadeldak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 113 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 131 m²
- Inhoud
- 350 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel en TV kabel
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Doorstroomboiler
Kadastrale gegevens
- BREDA H 2267
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 131 m²
- Achtertuin
- 52 m² (9,50 meter diep en 5,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
620x
Bekeken
32x
Bewaard
13-5-2026
Op Funda
Buurt

Kievitsloop
Breda- Inwoners
- 4.120
- Gezin met kinderen
- 39%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.775
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.