Nieuw
Heuvelbrink 1094812 GR BredaHeuvel
€ 397.500 k.k.
- 118 m²wonen
- 143 m²perceel
- 4slaapkamers
- Denergielabel
Open Huis
- Dinsdag 26 mei van 18:00 tot 19:00
Omschrijving
OPEN HUIS DINSDAG 26 MEI 2026 VAN 18.00 TOT 19.00 UUR
Wilt u deze woning bezichtigen dan kunt u dinsdag 26 mei 2026 tussen 18.00 en 19.00 uur vrijblijvend binnen lopen. Indien u uw gegevens via de website achterlaat, kunnen wij u op voorhand gegevens van de woning toesturen waaronder een bouwtechnisch keuringsrapport. Indien u na de bezichtiging verder wilt gaan met het proces, dient u dit kenbaar te maken door het bezoekersformulier in te vullen en in te leveren bij de aanwezige makelaar.
Let op! Komt u in aanmerking voor de voorrangsregeling voor sociale huurders (kijk onderin voor de voorwaarden) vergeet dan niet uw verhuurdersverklaring (niet ouder dan 3 maanden) bij ons in te leveren samen met het bezoekersformulier tijdens het open huis.
Op deze woning is de voorrangsregeling voor sociale huurders van toepassing
Huurt u op het moment in Breda een sociale huurwoning van WonenBreburg, Alwel, Laurentius of een andere woningcorporatie?
U krijgt als eerste de kans om deze woning te kopen. Kijk onderin voor de voorwaarden.
Maak uw interesse uiterlijk 27 mei 2026 kenbaar. Na deze datum vervalt de voorrangsregeling.
Bent u geen huurder van een sociale huurwoning van bovengenoemde corporaties of een andere woningcorporatie dan kunt u uiteraard ook reageren en naar het open huis komen.
OMSCHRIJVING:
Aan een fraaie woonstraat, in groene wijk De Heuvel ligt deze ruime opknapwoning met zeer diepe achtertuin! Deze opknapper heeft een speelse indeling, veel ruimte en een heerlijke achtertuin.
Op loopafstand zijn de diverse winkels aan het Dr. Struyckenplein te vinden. Princenhage ligt op korte afstand als ook scholen, bushaltes, uitvalswegen en parken. Een fijne en centrale locatie!
Deze woning zou een ideale gezinswoning zijn maar ook met werk vanuit huis zou de ruimte op de begane grond geschikt zijn als kantoor/praktijk ruimte. Genoeg opties!
Begane grond:
Hal/ entree
Ruime hal met meterkast, toilet en toegang tot de kelder, voorkamer, (bij) keuken en trapopgang.
Voorkamer:
Fraaie ruimte die aan de voorzijde van de woning gelegen is. Een fijne extra ruimte die als eetkamer, speelkamer of werkruimte te gebruiken is.
Keuken:
Dichte keuken met een recht opgesteld keukenblok en vaste kast. Vanuit de keuken is er leuk zicht op de achtertuin.
Bijkeuken:
Vanuit de keuken is er toegang tot de bijkeuken. In deze ruimte is de wasmachine aansluiting aanwezig. Vanuit de bijkeuken is de achtertuin bereikbaar.
Kelder:
Vanuit de hal is er toegang tot de kelder. Een fijne koele ruimte voor de voorraad of wijn.
Achtertuin
Diepe achtertuin, gesitueerd op het noord-oosten. Aangezien de tuin behoorlijk diep is, kan er handig meegedraaid worden met de zon. Achterin de tuin is er toegang tot het achterpad.
Toilet:
Halverwege de trap/bordes naar de eerste verdieping is de toiletruimte aanwezig.
Eerste verdieping:
Woonkamer
Gezellige woonkamer aan de voorzijde van de woning gelegen met schitterend uitzicht over de straat en het fraaie gemeentegroen. De woonkamer is voorzien van een gaskachel en openslaande deuren naar het frans balkon.
Achterkamer
Aan de achterzijde van het pand is een mooie kamer gelegen, eventueel geschikt als eetkamer, slaapkamer of om een keuken te realiseren. Vanuit deze kamer is er uitzicht over de tuin.
Tweede verdieping:
Badkamer:
Halverwege de trap/bordes naar de tweede verdieping is de eenvoudige doucheruimte aanwezig.
Overloop
Overloop met toegang tot de 3 slaapkamers.
Slaapkamers
3 Fijne slaapkamers, 2 aan de voorzijde van de woning en 1aan de achterzijde. 1 Slaapkamer is uitgerust met een vaste wastafel.
Bijzonderheden:
* De woning is opgenomen als gemeentelijk monument.
* Een echte opknapper met veel mogelijkheden!
* Projectnotaris van toepassing.
* Enkel eigen bewoning toegestaan. Deze voorwaarde wordt ook opgenomen in de akte van levering.
* Aan deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Voorwaarden
oMomenteel woont u in een zelfstandige sociale huurwoning in Breda van WonenBreburg, Alwel, Laurentius of een andere woningcorporatie en staat zelf genoemd in de huurovereenkomst;
oU heeft geen huurcontract voor een onzelfstandige huurwoning, tijdelijke woning, anti-kraak, of een bijzondere woonvorm;
oDe woning kan niet gekocht worden als er voor uw huidige woning sprake is van huurachterstand, vermoedens van onderhuur of overlastklachten zijn, dit ter beoordeling van de desbetreffende woningcorporatie.
oU bent verplicht een verhuurdersverklaring, niet ouder dan 3 maanden, gezamenlijk met het bezoekersformulier bij ons in te leveren;
oBij de bezichtiging van de koopwoning bent u zelf of een door u aangewezen persoon aanwezig;
oWonenBreburg behoudt het recht van gunning;
oNa de ondertekening van de koopovereenkomst zegt u de huurovereenkomst van uw huidige huurwoning schriftelijk op. In de koopovereenkomst zal hier een artikel over opgenomen worden. De einddatum van de huidige huurovereenkomst zal niet later zijn dan drie maanden na de datum van de eigendomsoverdracht bij de notaris.
oU laat uw huurwoning leeg achter;
oIn de woning die u gaat kopen gaat u zelf wonen. In de koopovereenkomst staat een artikel i.v.m. de zelfbewoningsplicht;
oAls u de woning koopt, gaat u akkoord met een antispeculatiebeding voor een periode van 2 jaar;
oBij ontbinding van de koopovereenkomst in verband met een financieringsvoorbehoud, vervalt de verplichting van huuropzegging;
oAlle overige voorwaarden voor de koop van een woning zijn van toepassing.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 397.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.369
- Bouwjaar
- 1951
- Specifiek
- Kluswoning en monument
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 118 m²
- Perceel
- 143 m²
- Inhoud
- 330 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Gaskachels
- Warm water
- Geiser
Kadastrale gegevens
- PRINCENHAGE I 5728
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 143 m²
- Achtertuin
- 90 m² (18,00 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
902x
Bekeken
22x
Bewaard
13-5-2026
Op Funda
Buurt

Heuvel
Breda- Inwoners
- 8.105
- Gezin met kinderen
- 27%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.128
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.