Verkocht
Wagengouw 61151 EG Broek in WaterlandBroek in Waterland
€ 650.000 k.k.
- 120 m²wonen
- 452 m²perceel
- 4slaapkamers
- Fenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 9 mei 2025
- Verkoopdatum
- 10 juni 2025
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Prachtig, romantisch woonhuis met een grote garage/schuur, een mooie natuurtuin aan vaarwater, een grote voortuin en een oprit voor meerdere auto’s.
Dit fraai gelegen half vrijstaande woonhuis in het geliefde Broek in Waterland bied je de perfecte kans om een huis volledig naar eigen smaak in te richten. Met een ruime voor- en een zonnige achtertuin aan vaarwater, een grote garage en veel bergruimte is dit huis een goede basis om er een mooi huis van te maken. Houd er wel rekening mee dat de woning grootschalig gerenoveerd dient te worden.
Het komt niet vaak voor dat er zo'n sfeervolle woning in de verkoop komt. In 1910 gebouwd met de 'look and feel' van een Broeker huis. De woning is gelegen aan De Wagengouw, het doodlopende gedeelte met alleen fietsverkeer wat deze straat zeer kindvriendelijk maakt.
Het totale woonoppervlak is 120 m2 exclusief de garage/schuur. Het perceel ligt aan een brede vaart van waaruit je met een boot de omgeving kunt verkennen en zelfs Amsterdam tot de mogelijkheden behoort. De garage/schuur is met twee openslaande deuren en heeft een oppervlak van totaal ruim 32 m2.
Broek in Waterland is één van de mooiste Waterlandse dorpen en ligt direct ten noorden van Amsterdam. Wonen in Broek in Waterland betekent vooral wonen in rust maar wel met Amsterdam binnen handbereik. Met de elektrische fiets bent u zo in Amsterdam. De afstand tot de A10 en de IJtunnel is maar 5 kilometer. Ook het openbaar vervoer is uitstekend. De bus rijdt zeer frequent naar de eindhalte van de Noord/Zuidlijn in Amsterdam-Noord of het Station Amsterdam Centraal. Er zijn voorzieningen zoals winkels, een geliefde basisschool en sportverenigingen.
Indeling:
Aan de zijkant is de entree van het huis met een grote hal, een werkkamer, de dichte keuken, de badkamer met douche en toilet en de trap naar de eerste verdieping. De woonkamer heeft een L-vorm en geeft toegang tot de tuin. Daarnaast is er nog een tweede slaapkamer met veel kastruimte.
Op de verdieping is een overloop, twee slaapkamers en een inloopkast. Met een steektrap is de vliering bereikbaar waar veel bergruimte is.
De tuin voor, naast en achter het huis is een mooie natuurtuin vol met vogels en heeft een heerlijk terrasje aan het water.
Bijzonderheden:
- Half vrijstaand woonhuis
- Bouwjaar 1910
- Energielabel F
- Woonoppervlak is 120 m2
- Het perceeloppervlak is 452 m2
- Mooie tuin aan vaarwater
- Oplevering in overleg
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 650.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.417
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1910
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 120 m²
- Overige inpandige ruimte
- 39 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Perceel
- 452 m²
- Inhoud
- 566 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, rookkanaal, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- F
- Verwarming
- Cv-ketel en gaskachels
- Warm water
- Cv-ketel en elektrische boiler
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BROEK IN WATERLAND C 1521
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 452 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 209 m² (19,00 meter diep en 11,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande houten garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
13.731x
Bekeken
344x
Bewaard
9-5-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




