Verkocht onder voorbehoud
Maastrichterstraat 296444 GA BrunssumKruisberg
€ 279.000 k.k.
- 108 m²wonen
- 262 m²perceel
- 3slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
AAN RAND VAN CENTRUM GELEGEN HALFVRIJSTAAND (2 ONDER 1 KAP) WOONHUIS MET RUIME GARAGE, AANBOUW, HOME OFFICE, 3 SLAAPKAMERS EN TUIN OP ZUIDOOSTEN
Meer ruimte, een fijne tuin én een vrijwel instapklare woning? Dan is deze goed afgewerkte 2-onder-1-kapwoning in de geliefde wijk De Kruisberg in Brunssum precies wat je zoekt.
Hier woon je aan de rand van het centrum, met alles binnen handbereik: winkels, restaurants, het gemeentehuis, het prachtige Vijverpark en een basisschool. Ook de bereikbaarheid is top met de N300 Buitenring richting Heerlen/Aken, Maastricht/Eindhoven en Sittard-Geleen. De bushalte ligt gewoon op loopafstand.
Wat maakt deze woning zo aantrekkelijk?
Ruime 2-onder-1-kapwoning met uitgebouwde eetkamer en extra kantoor/hobbyruimte (perfect voor thuiswerken!).
De woonkamer (6.92 x 3.55/2.50m) is voorzien van een warme parketvloer en biedt een fijne leefruimte voor ontspanning en gezelligheid. De moderne inbouwkeuken (2.81 x ca. 3.05 m) in hoekopstelling sluit hier perfect op aan en is uitgerust met: keramische kookplaat, combi oven/magnetron, koelkast, vaatwasser
Aansluitend vind je de uitgebouwde eetkamer (5.96 x 2.73 m) – een heerlijke plek om te tafelen met familie en vrienden. Achter de eetkamer ligt een aparte kantoor-/hobbyruimte 4.01 x 2.31 m). Ideaal als home office, speelkamer of creatieve ruimte.
Extra pluspunt: de garage (9.74 x 3.03 m) is inpandig bereikbaar vanuit de eetkamer, deze is voorzien van de aansluiting voor de wasautomaat en droger en beschikt over een plaatstalen kantelpoort met loopdeur. voor de garage is nog een ruime oprit die dienst kan doen als dubbele parkeerplaats op eigen terrein.
Zonnige tuin op het zuidoosten
De zonnige tuin op het zuidoosten is perfect voor lange zomerdagen. Met een tuinhuis en voldoende ruimte voor een lounge set of eettafel is dit een plek waar je echt tot rust komt. De mooie leilindes zorgen voor privacy en het houten vlonder en de klinkers zorgen voor een warme uitstraling en onderhoudsarme tuin.
Op de verdieping zijn via de overloop de 3 ruime slaapkamers (3.57 x 2.91 en 3.24 x 2.88 en 2.82 x 2.75 m) met laminaatvloer en de vernieuwde badkamer bereikbaar. De badkamer is uitgevoerd in betonciré en voorzien van een ligbad met douchewand, een 2e zwevend closet en een vaste wastafel met een badkamermeubel.
De zolder is bereikbaar via een vaste trap en biedt extra bergruimte (4.28 x 3.00 m).
Deze woning beschikt daarnaast ook nog over een ruime en droge provisiekelder (3.96 x 2.00 m).
Dit halfvrijstaand woonhuis beschikt grotendeels over kunststof kozijnen met dubbele beglazing en rolluiken en samen met de 12 zonnepanelen zorgt dit voor een energielabel C.
Een ruime, complete en moderne woning op een goede locatie waar je als starter direct kunt doorgroeien naar de volgende fase. Hier koop je niet alleen een huis, maar vooral comfort, ruimte en toekomst.
Deze woning combineert ruimte, duurzaamheid en comfort met een fijne ligging aan de rand van de wijk. Een instapklare gezinswoning waar je jarenlang zorgeloos kunt wonen.
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen 2 weken nadat het financieringsvoorbehoud is verlopen bij de desbetreffende notaris te deponeren.
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als ook verkoper wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (schriftelijkheidsvereiste).
Alle door ons kantoor verstrekte informatie omtrent onroerende zaken, moet beschouwd worden als een uitnodiging om in onderhandeling te treden, en is geheel vrijblijvend! Aangegeven maten zijn slechts bij benadering. Aan deze beperkte info kunnen geen rechten worden ontleend. Indien de c.v. ketel en/of warmwatervoorziening een huurtoestel is, dient koper de huurovereenkomst over te nemen.
Een (eventueel) bijgevoegde plattegrond dient uitsluitend als globale indicatie/visualisatie. Hieraan kunnen uitdrukkelijk tevens geen rechten worden ontleend.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 279.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.583
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1953
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 108 m²
- Overige inpandige ruimte
- 44 m²
- Perceel
- 262 m²
- Inhoud
- 578 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 10 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen, een zolder, en een kelder
- Voorzieningen
- Natuurlijke ventilatie, rolluiken, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel, eigendom
Kadastrale gegevens
- BRUNSSUM C 3581
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 262 m²
- Achtertuin
- 63 m² (7,00 meter diep en 9,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
5.528x
Bekeken
70x
Bewaard
4-4-2026
Op Funda
Buurt

Kruisberg
Brunssum- Inwoners
- 1.080
- Gezin met kinderen
- 25%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.722
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.