Nieuw
Meidoornlaan 76241 BN BundeBunde
€ 379.000 k.k.
- 121 m²wonen
- 322 m²perceel
- 3slaapkamers
- Denergielabel
Omschrijving
DEZE WONING WORDT U AANGEBODEN DOOR TIJS & CYRIL MAKELAARDIJ:
In de populaire en kindvriendelijke woonwijk Bunderveld staat deze uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning met inpandig bereikbare garage en ruime oprit. Een fijn familiehuis met een goede basis en volop mogelijkheden om het geheel naar eigen wens te moderniseren. De ligging is ideaal: supermarkt en basisschool bevinden zich op loopafstand, en ook speelvoorzieningen en uitvalswegen zijn in de directe omgeving aanwezig. Hier woont u rustig, maar toch zeer centraal.
De woning beschikt over een aantrekkelijke uitbouw aan de achterzijde, waardoor er extra leefruimte is gecreëerd. De garage is binnendoor bereikbaar en op de oprit is plaats voor meerdere auto’s. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een badkamer. Alle ruimtes zijn functioneel van opzet en bieden een uitstekende basis voor een eigentijdse update.
De achtertuin is verzorgd aangelegd en voorzien van meerdere terrassen, waardoor u op ieder moment van de dag kunt kiezen voor zon of juist schaduw.
Typering:
Een basisschool, kinderopvang, huisarts en supermarkt bevinden zich op loopafstand van deze verrassend ruime woning. Bunde is gunstig gelegen ten opzichte van de op- en afritten van de A2 richting Eindhoven/Maastricht en de A79 richting Heerlen-Aken. Het nabijgelegen Bunderbos is een prachtige plek om te wandelen en de tennis/padelclub, hockeyclub en de golfbaan zijn binnen handbereik. Bunde heeft een eigen treinstation, supermarkt en diverse restaurants. Overige voorzieningen zijn in ruime mate aanwezig in Meerssen en Maastricht.
Souterrain:
Vanuit de hal heeft u toegang tot een kelderruimte (circa 3,20 x 2,54). Hier is de opstelling van de HR-ketel (Vaillant, 2018, huur).
Begane grond:
Aan de linkerzijde, bij de oprit, is de entree van deze uitgebouwde woning. In de royale hal zijn de garderobe, meterkast en het gastentoilet. Aan de andere zijde, bij de trap naar het souterrain, is ook de trap naar de eerste verdieping. De originele vloer in de hal is behouden en de voordeur is, net als het merendeel van de kozijnen, uitgevoerd in kunststof.De woonkamer (circa 6,90 x 3,76) is aan de achterzijde uitgebouwd met een tuinkamer (circa 3,72 x 3,11). Bij het zitgedeelte is de schouw met open haard en in de tuinkamer ligt een fraaie travertinvloer. Door het grote raam aan de voorzijde en de schuifpui aan de achterzijde valt veel licht naar binnen.
Naast de woonkamer is de dichte keuken (circa 2,87 x 2,94), waar een lichte hoekopstelling staat. De gaskookplaat, afzuigkap, oven en koelkast zijn ingebouwd. In het verlengde van de keuken is de bijkeuken (circa 3,11 x 2,94), met een spoelbak en de wasmachineaansluiting.
Vanuit de bijkeuken heeft u toegang tot de tuin en de garage (circa 5,61 x 3,13). De garage heeft een sectionaalpoort aan de kant van de oprit, waar minimaal twee auto’s kunnen staan. Naast de oprit is de mooi aangelegde voortuin, met merendeels groenblijvende beplanting.
De royale achtertuin is gesitueerd op het noordoosten. Er zijn twee terrassen, om de gehele dag in de zon te kunnen zitten, en ook hier ziet u veel groen. Aan twee kanten staan houten schuttingen met een dicht profiel, waardoor er veel privacy is.
Eerste verdieping:
Vanaf de overloop heeft u toegang tot drie royale slaapkamers en de badkamer. Slaapkamer I (circa 3,76 x 3,95), de master bedroom, is aan de achterzijde. Dit geldt ook voor slaapkamer II (circa 3,17 x 3,15). Aan de voorzijde is slaapkamer III (circa 3,76 x 2,85).
De badkamer (circa 3,17 x 2,30/1,65) is ingedeeld met een douche, wastafelmeubel, toilet en een inbouwkast. Dankzij het grote raam is de badkamer, net als de slaapkamers, heel licht.
Algemeen:
Bouwjaar: 1959
Perceeloppervlakte: 322 m2
Gebruiksoppervlakte wonen: circa 121 m2, inhoud: circa 526 m3
Verwarming en warm water via een HR-ketel (Vaillant, 2018, huur)
Merendeels kunststof kozijnen met dubbel glas
Hardhouten kozijn in 1 van de slaapkamers, stalen schuifpui in de woonkamer
Screen en zonnescherm woonkamer (voorzijde)
Energielabel: D
Asbest: niet bekend
Aanvaarding: in onderling overleg
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”).
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst.
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.
Deze informatie is door ons Tijs & Cyril Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld.
Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 379.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.132
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1959
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 121 m²
- Overige inpandige ruimte
- 26 m²
- Perceel
- 322 m²
- Inhoud
- 526 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een kelder
Kadastrale gegevens
- BUNDE C 398
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 322 m²
- Capaciteit
- 1 auto
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
12-5-2026
Op Funda
Buurt

Bunde
Bunde- Inwoners
- 5.095
- Gezin met kinderen
- 32%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.340
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.