Verkocht
- 145 m²wonen
- 386 m²perceel
- 4slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 8 september 2025
- Verkoopdatum
- 9 oktober 2025
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Karakteristieke twee-onder-een-kapwoning met uitbouw en diepe tuin met veranda.
Wonen met karakter én comfort op een steenworp van Utrecht? Deze charmante twee-onder-een-kapwoning uit 1925 in Bunnik combineert het beste van beide werelden. Met een woonoppervlak van ca. 145 m², een uitbouw aan de achterzijde en een heerlijk diepe tuin op een perceel van 386 m², is dit een woning die je gezien moet hebben.
De woning beschikt over sfeervolle details zoals glas-in-loodramen, hoge plafonds en een prettige lichtinval. Daarbij is de ligging aan de Provincialeweg ideaal: op korte afstand van Utrecht, NS-station Bunnik, uitvalswegen én het groene buitengebied.
Indeling
Begane grond
Je betreedt de woning via de entree, met hal, toiletruimte, toegang tot de kelder en de trap naar de verdieping. De woonkamer met houtkachel ligt aan de voorzijde. Aan de achterzijde bevindt zich de eetkamer met zicht op de tuin met aansluitend de keuken in een praktische U-opstelling. De keuken (2020) beschikt over diverse inbouwapparatuur en veel berg- en werkruimte mede door het eiland met barretje waar je gezellig aan kan schuiven om bij te kletsen onder het koken.
Vanuit de keuken is er toegang tot een wasruimte/bijkeuken, met aansluitend een ruime en praktische berging: ideaal voor opslag, fietsen of hobbyruimte.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot twee slaapkamers, beide van goed formaat, en de badkamer met ligbad, toilet en wastafel.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping met een overloop, twee extra slaapkamers en handige kastruimte onder de schuine kap.
Buitenruimte
De woning beschikt over een ruime achtertuin met een veranda, perfect om tot laat in de avond buiten te zitten. Achter op het perceel bevindt zich nog een vrijstaande houten berging.
Bijzonderheden
• 15 minuten fietsafstand van stad Utrecht
• Gunstige ligging nabij uitvalswegen en openbaar vervoer (directe busverbinding naar binnenstad Utrecht)
• Woonoppervlak ca. 145 m²
• Perceeloppervlak 386 m²
• 4 slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen
• Ruime achtertuin met veranda en houten berging
Ligging
Bunnik is een geliefde en groene woonplaats met een kleinschalig dorpscentrum, basisscholen, sportverenigingen en NS-station. Binnen 10 autominuten ben je in Utrecht en ook het Science Park, Amelisweerd en het Kromme Rijngebied liggen op fietsafstand. Kortom: een ideale plek voor wie landelijk wil wonen met de stad binnen handbereik.
Benieuwd naar deze sfeervolle woning? Neem contact met ons op voor een bezichtiging, we laten je de mogelijkheden graag zien!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 780.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.379
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1925
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 145 m²
- Overige inpandige ruimte
- 27 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Externe bergruimte
- 15 m²
- Perceel
- 386 m²
- Inhoud
- 688 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Cv-ketel
- Nefit Excellent (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BUNNIK A 4309
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 386 m²
Populariteit
5.772x
Bekeken
41x
Bewaard
8-9-2025
Op Funda
Buurt

Vechten
Bunnik- Inwoners
- 150
- Gezin met kinderen
- 18%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.