Nieuw
Weikamp 1003751 AE Bunschoten-SpakenburgSpakenburg
€ 1.225.000 k.k.
- 174 m²wonen
- 373 m²perceel
- 4slaapkamers
- A+++energielabel
BlikvangerLuxe wonen op unieke locatie mét atelier aan huis
Omschrijving
Welkom aan de Weikamp 100, waar moderne architectuur, verfijnde luxe en een warme loftsfeer op indrukwekkende wijze samenkomen. Deze onder architectuur gebouwde woning uit 2017 is allesbehalve standaard. Een thuis dat direct gevoel oproept zodra je binnenstapt, met een krachtige uitstraling, verrassende ruimtes en een afwerking die tot in detail klopt.
De centrale trap vormt letterlijk en figuurlijk het hart van de woning en verbindt de verschillende woonlagen op stijlvolle wijze met elkaar. De hoge plafonds, open zichtlijnen en industriële accenten creëren een stoere maar tegelijkertijd warme woonbeleving. Grote raampartijen halen het daglicht royaal naar binnen en versterken het ruimtelijke karakter dat overal voelbaar is.
De leefruimte is ontworpen voor mensen die houden van comfort, sfeer en design. De combinatie van strakke lijnen, robuuste materialen en warme details zorgt voor een unieke balans tussen modern wonen en huiselijkheid. Iedere ruimte voelt doordacht aan en loopt moeiteloos in elkaar over, waardoor de woning een rustige en luxe uitstraling behoudt.
Wat deze woning extra bijzonder maakt, is de manier waarop comfort, formaat en efficiëntie hier samenkomen. Ondanks het royale woonoppervlak en het intensieve dagelijkse gebruik blijft het energieverbruik opvallend laag. De woning is volledig ingericht op modern en duurzaam wonen, met een warmtepomp, zonnepanelen en volledige vloerverwarming die bijdragen aan een hoog en comfortabel woonniveau.
Ook op de verdiepingen blijft het gevoel van ruimte en comfort overeind. Met meerdere royale slaapkamers en op iedere etage een badkamer is deze woning perfect ingericht voor gezinnen, gasten of werken aan huis. Iedere woonlaag biedt privacy en gemak, zonder concessies te doen aan sfeer of uitstraling.
Buiten wacht opnieuw een verrassing. De zonnige achtertuin op het zuiden voelt als een verborgen oase midden in de stad. De tropische beplanting, beschutte zithoeken en de serene sfeer maken dit een plek waar binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. Achter in de tuin bevindt zich een royaal atelier dat zich uitstekend leent als creatieve studio, inspirerende werkplek, gastenverblijf of luxe hobbyruimte.
Ook praktisch gezien is aan alles gedacht. Met drie eigen parkeerplaatsen direct voor de woning geniet je van optimaal gemak, terwijl de ligging in het historische hart van Spakenburg zorgt voor levendigheid en charme. De sfeervolle haven, gezellige horeca en het centrum bevinden zich op korte loopafstand, waardoor het dorpse karakter en het comfort van modern wonen hier perfect samenkomen.
Weikamp 100 is een woning voor liefhebbers. Een plek waar architectuur, sfeer en luxe elkaar versterken en waar iedere ruimte uitnodigt om te blijven kijken.
Indeling
Entree met toilet en toegang tot de woonkamer.
De woonkamer is voorzien van een houten parketvloer met een bies en vloerverwarming. In het midden van de ruimte bevindt zich een opvallende trap.
De open keuken is uitgerust met een schiereiland en diverse inbouwapparatuur, waaronder een oven, koffieautomaat, vaatwasser, Amerikaanse koelkast met vriezer, afzuigkap en een wijnkoeler.
Aan de achterzijde bevindt zich de tuingerichte woonkamer. De volledige begane grond is voorzien van vloerverwarming.
Eerste verdieping
Overloop met toegang tot de badkamer en slaapkamers.
De badkamer beschikt over een dubbele douche, dubbele wasbak en een sunshower.
Op deze verdieping zijn twee slaapkamers aanwezig, waarvan de grootste is voorzien van een inloopkast. Daarnaast is er een ruime waskamer/slaapkamer met aansluitingen voor een wasmachine en droger.
De gehele verdieping is voorzien van vloerverwarming.
Tweede verdieping
Overloop met toegang tot de tweede badkamer, slaapkamers en techniekruimte.
De badkamer, centraal op deze verdieping, is voorzien van een douche, wasbak en toilet.
Tuin
De tropisch aangelegde tuin is gelegen op het zuiden.
Achter in de tuin staat een ruim atelier, dat op een woonvlek is gesitueerd, wat mogelijkheden biedt voor bewoning in overleg met de gemeente binnen de geldende bestemmingsplannen.
Bijzonderheden
Twee badkamers
Gasloos wonen, energielabel A+++
Vloerverwarming op de eerste en tweede verdieping met zone-indeling
Aluminium kozijnen
11 zonnepanelen op de woning
18 zonnepanelen op het atelier (ter overname)
Hoogwaardige elektrotechnische afwerking, inclusief tastdimmers in de gehele woning 19 groepen, waarvan 4 krachtstroomgroepen
Woningaansluiting: 3x25 ampère
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.225.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.040
- Bouwjaar
- 2017
- Specifiek
- Dubbele bewoning mogelijk
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 174 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 8 m²
- Externe bergruimte
- 76 m²
- Perceel
- 373 m²
- Inhoud
- 634 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, dubbele wastafel, 2 toiletten, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A+++
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Gehele vloerverwarming en warmtepomp
- Warm water
- Elektrische boiler
Kadastrale gegevens
- BUNSCHOTEN K 2010
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 373 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 115 m² (11,50 meter diep en 10,00 meter breed)
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
13-5-2026
Op Funda
Buurt

Spakenburg
Bunschoten-Spakenburg- Inwoners
- 4.840
- Gezin met kinderen
- 33%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.419
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.