Verkocht

Tuorrebout 929251 TG BurgumBurgum

€ 380.000 k.k.
Kaart
  • 89 m²
  • 2
  • A+

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
12 januari 2026
Verkoopdatum
29 januari 2026
Looptijd
2 weken

Omschrijving

Op fraaie woonstand in groene woonomgeving gelegen 3-kamer appartement met ruim en zonnig balkon gesitueerd op het zuiden. De huidige eigenaar heeft recent een nieuwe keuken, een nieuwe CV-ketel en een nieuwe WTW unit geplaatst. Tevens is de badkamer gerenoveerd en is in het gehele appartement een laminaatvloer gelegd. Er is een eigen parkeerplaats en fietsenberging in het afgesloten souterrain aanwezig. De woning is optimaal geïsoleerd en beschikt dan ook over energielabel A+. Het complex is gebouwd in 2003, is voorzien van een lift en is gelegen op eigen grond. Indeling: entree, hal, inpandige bijkeuken, ouderslaapkamer, badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en voorbereiding voor ligbad, ruime en lichte woonkamer met toegang tot het ruime balkon gesitueerd op het zuiden, open keuken in hoekopstelling voorzien van inbouwapparatuur (2022), 2e slaapkamer. Algemeen: * Cv-ketel en WTW unit zijn in 2023 vernieuwd * keuken vernieuwd in 2022 * gehele appartement voorzien van laminaatvloeren * heerlijk zonnig en ruim balkon gesitueerd op het zuiden * eigen parkeerplaats en fietsenberging in het souterrain * optimaal geïsoleerd en voorzien van energielabel A+ * maandelijkse bijdrage aan de VvE is € 135,90 Keurig appartement op mooie locatie is nu binnen handbereik!

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 380.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 4.270
Status
Verkocht
Bijdrage VvE
€ 135,90 per maand

Bouw

Soort appartement
Bovenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2003

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
89 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
9 m²
Externe bergruimte
8 m²
Inhoud
277 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Inloopdouche en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
4 woonlagen
Voorzieningen
Glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, en TV kabel
Gelegen op
2e woonlaag

Cv-ketel
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)

Kadastrale gegevens

BERGUM I 1987

Periodieke bijdrage
Ja (€ 135,90 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Nee
Opstalverzekering
Ja

Populariteit

7.215x

Bekeken

15x

Bewaard

12-1-2026

Op Funda

Buurt

Burgum

Burgum
Inwoners
9.810
Gezin met kinderen
32%
Gem. vraagprijs / m²
€ 2.995

Ontdek de buurt

Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?

Bekijk buurtinzichten

Wil je dit huis niet vergeten?

Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.