Nieuw
Prinses Margrietplantsoen 921403 TA BussumMidden Eng-Oost
€ 629.000 k.k.
- 98 m²wonen
- 241 m²perceel
- 4slaapkamers
- Benergielabel
Omschrijving
Op een geliefde locatie in Bussum, op loopafstand van de Bussumerheide, winkels, scholen en Station Bussum Zuid, ligt deze goed onderhouden hoekwoning met een zonnige achtertuin op het zuiden. De woning beschikt over een royale voor- en zijtuin, vier volwaardige slaapkamers en een praktische indeling, ideaal voor gezinnen. Dankzij de gerealiseerde nokverhoging is een volwaardige tweede verdieping ontstaan met een ruime vierde slaapkamer. Daarnaast zijn diverse uitvalswegen richting Amsterdam, Utrecht en Amersfoort eenvoudig bereikbaar.
Indeling
Begane grond: entree, vestibule en hal met trapopgang naar de eerste verdieping, een toilet met fonteintje en een praktische vaste trapkast met meterkast. Doordat er van 3 zijden daglicht binnenkomt is de woonkamer heerlijk licht. De woonkamer is voorzien van een laminaatvloer en een schuifpui naar de zonnige achtertuin. Aan de achterzijde bevindt zich de halfopen moderne keuken met een L-vormige keukenopstelling, uitgerust met diverse inbouwapparatuur waaronder een inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combimagnetron en een koel-vriescombinatie. De keuken is vernieuwd in 2022.
Eerste verdieping: ruime overloop met trapopgang naar de zolderverdieping. Op deze verdieping bevinden zich drie goed bemeten slaapkamers, waarvan twee aan de achterzijde van de woning. De royale ouderslaapkamer beschikt over een vaste kast en een schuifpui met toegang tot het balkon. De verzorgde en moderne badkamer is compleet uitgevoerd met een inloopdouche met rainshower, , wastafelmeubel, tweede toilet, designradiator. De badkamer is vernieuwd in 2021.
Tweede verdieping: door de gerealiseerde nokverhoging is een volwaardige tweede verdieping ontstaan, waardoor extra woonruimte is gecreëerd. Deze verdieping beschikt over een ruime vierde slaapkamer met een prettige lichtinval en voldoende bergruimte achter de knieschotten. Tevens bevindt zich hier de cv-ketelopstelling. Daarnaast is de verdieping voorzien van elektrisch bedienbare screens voor extra comfort.
Tuin: de woning beschikt over een voor-, zij- én zonnige achtertuin op het zuiden. De voormalige vrijstaande stenen garage is verbouwd tot een multifunctionele kantoor-/hobbyruimte en is voorzien van een houtkachelaansluiting, water- en elektra-aansluitingen. In de achtertuin is een vaste bbq aanwezig en een poort met achterom en een doorgang naar de voorzijde met poort. De schuttingen zijn vernieuwd in 2023.
Bijzonderheden:
• Goed onderhouden hoekwoning op geliefde locatie in Bussum
• Op loopafstand van de Bussumerheide, winkels, scholen en Station Bussum Zuid
• Gunstige ligging ten opzichte van uitvalswegen richting Amsterdam, Utrecht en Amersfoort
• Ideale gezinswoning met praktische indeling en veel woonruimte
• Volwaardige tweede verdieping gerealiseerd door nokverhoging
• Lichte woonkamer met schuifpui naar de tuin
• Voormalige stenen garage verbouwd tot kantoorruimte
• Vier volwaardige slaapkamers
• Deels voorzien van kunststof kozijnen en triple glas en hardhouten kozijnen met dubbel glas.
• De kunststof kozijnen en voordeur zijn vernieuwd in 2024
• Energielabel B
• Vloer-, spouwmuur- en dakisolatie
• Nefit HR combiketel van 2019
• 9 zonnepanelen (2023)
• Elektra vernieuwd in 2021
• Vloeren vernieuwd (Quickstep laminaatvloeren)
• Bouwjaar 1953
• Perceeloppervlakte 241 m²
• Inhoud 354 m³
• Woonoppervlakte 98 m²
• Kantoorruimte 18 m²
• Ingemeten conform de branche brede meetinstructie (NEN 2580)
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 629.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.418
- Bouwjaar
- 1953
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 98 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 2 m²
- Externe bergruimte
- 18 m²
- Perceel
- 241 m²
- Inhoud
- 354 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, schuifpui, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BUSSUM D 3164
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 241 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 80 m² (8,00 meter diep en 10,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
20-5-2026
Op Funda
Buurt

Midden Eng-Oost
Bussum- Inwoners