Nieuw
Boulevard de Wielingen 55-0244506 JL CadzandCadzand-Bad
€ 749.000 k.k.
- 94 m²wonen
- 3slaapkamers
Omschrijving
Wonen op een absolute toplocatie in Cadzand-Bad met frontaal zeezicht, twee balkons en het strand letterlijk op korte loopafstand. Dit royale appartement is gelegen aan de geliefde Boulevard de Wielingen en combineert ruimte, comfort en uitzicht op unieke wijze.
Het appartement bevindt zich in de karakteristieke kaplaag van het complex op de 6e verdieping en beschikt over een lichte woonkamer, drie slaapkamers, twee badkamers, een eigen parkeerplaats en een separate berging op de begane grond. Zowel aan de zeezijde als aan de landzijde is een balkon aanwezig waardoor op ieder moment van de dag van zon, uitzicht en buitenruimte genoten kan worden.
Vanuit het appartement wandel je binnen enkele minuten naar het brede zandstrand, de duinen, de jachthaven van Cadzand-Bad en diverse gezellige strandpaviljoens en restaurants. Ook natuurgebied Het Zwin, het mondaine Knokke en historische plaatsen zoals Sluis en Brugge bevinden zich op korte afstand. De combinatie van rust, ruimte, natuur, gastronomie en het directe contact met zee maken deze locatie al jarenlang tot één van de meest geliefde woonlocaties aan de Zeeuws-Vlaamse kust.
De brede stranden van Cadzand-Bad behoren tot de mooiste van Nederland en vormen het gehele jaar door een aantrekkelijke omgeving om te wandelen, fietsen of simpelweg te genieten van de Zeeuwse kust. Dankzij de gunstige ligging aan de boulevard zijn strand, zee en voorzieningen altijd binnen handbereik.
De ligging direct aan de boulevard, nabij het strand, de jachthaven, diverse restaurants en het centrum van Cadzand-Bad maakt dit appartement bijzonder geschikt als comfortabel hoofdverblijf, tweede woning of luxe verblijf aan zee.
Indeling
Centrale entree met intercominstallatie, brievenbussen, lift en trappenhuis.
Het appartement beschikt over een ruime ontvangsthal met toegang tot de verschillende vertrekken. De royale woonkamer met grote raampartijen biedt een prachtig uitzicht richting zee en staat in open verbinding met de keuken. Vanuit de woonkamer is het balkon aan de zeezijde bereikbaar.
Door de hoekligging en de vele raampartijen geniet de woonkamer van een bijzonder prettige lichtinval en een ruimtelijk gevoel. De combinatie van het uitzicht, de kapvorm en de directe verbinding met het balkon zorgt voor een aangename woonbeleving waarbij binnen en buiten op natuurlijke wijze in elkaar overlopen.
De keuken is praktisch opgesteld en centraal binnen het appartement gelegen. Vanuit de keuken en woonkamer is er op meerdere plaatsen zicht richting de boulevard, de duinen en de zee waardoor het appartement een open en ontspannen karakter heeft.
Verder beschikt het appartement over drie volwaardige slaapkamers en twee badkamers. De hoofdslaapkamer heeft toegang tot het balkon aan de landzijde. Daarnaast is een separate toiletruimte aanwezig.
De slaapkamers zijn praktisch ingedeeld en bieden voldoende ruimte voor zowel eigen gebruik als ontvangst van familie en gasten. Dankzij de aanwezigheid van twee badkamers is het appartement tevens uitstekend geschikt voor langer verblijf of comfortabel gebruik met meerdere personen.
Op de begane grond beschikt het appartement over een eigen berging en een eigen parkeerplaats.
Balkon
Het appartement beschikt over twee balkons waardoor op ieder moment van de dag van zon en buitenruimte genoten kan worden.
Het balkon aan de zeezijde heeft een west tot noordelijke oriëntatie en biedt een fraai uitzicht richting strand, duinen en zee. Het balkon aan de landzijde is georiënteerd op het zuiden tot westen en vormt een heerlijke plek om beschut van de middag- en avondzon te genieten.
Bijzonderheden
- Frontaal zeezicht
- Strand op circa 100 meter afstand
- Gelegen aan de Boulevard de Wielingen
- Appartement gelegen in de karakteristieke kaplaag
- Drie slaapkamers en twee badkamers
- Twee balkons
- Eigen parkeerplaats
- Separate berging op de begane grond
- Kunststof kozijnen met dubbele beglazing
- Verwarming en warm water middels cv-ketel
- VvE aanwezig met grote algemene reserve
- Algeheel verzorgde indruk
- Licht gedateerde afwerking
- Geschikt voor zowel permanente bewoning als recreatief gebruik
Vraagprijs € 749.000, - k.k.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 749.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.968
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 221,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1999
- Specifiek
- Gemeubileerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 94 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 16 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 335 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, toilet, 2 wastafels, en zitbad
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Dakraam, lift, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 7e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Niet beschikbaar
- Isolatie
- Dubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- SLUIS EC 1612
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan vaarwater, aan water, in centrum, landelijk gelegen, open ligging, vrij uitzicht en zeezicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Garage
- Soort garage
- Parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
21-5-2026
Op Funda
Buurt

Cadzand-Bad
Cadzand- Inwoners
- 200
- Gezin met kinderen
- 11%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.709
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?