De Lopinge 564506 JX CadzandCadzand-Bad
€ 199.500 k.k.
- 43 m²wonen
- 2slaapkamers
- Genergielabel
Omschrijving
Op een unieke locatie aan de rand van Cadzand-Bad bevindt zich deze sfeervolle maisonnette met eigen balkon, veel privacy en een prachtig uitzicht richting het groen, de jachthaven en de zee.
Cadzand-Bad is één van de meest geliefde badplaatsen aan de Zeeuwse kust, met brede zandstranden, duinen, de jachthaven en een hoogwaardig aanbod aan restaurants, terrassen en voorzieningen. Vanuit de maisonnette bevinden strand, zee, jachthaven en centrum zich op korte afstand.
De maisonnette is gelegen op de bovenste verdiepingen van appartementencomplex De Lopinge en onderscheidt zich direct door de grote raampartijen, de vide en de ligging op hoogte. Hierdoor ontstaat een bijzonder lichte en ruimtelijke sfeer. Vanuit de woonkamer én vanaf het balkon is er fraai zicht over het groen en richting zee.
De combinatie van de rustige ligging, de open leefruimte en het vrije uitzicht maakt dit appartement bijzonder aantrekkelijk voor zowel eigen recreatief gebruik als verhuur. Met name de ligging aan de rand van het complex zorgt voor een prettig gevoel van ruimte en privacy.
Indeling
Via de gezamenlijke buitenruimte en de centrale entree bereikt u de maisonnette.
Op de woonverdieping bevinden zich de entree, de moderne badkamer met toilet, de open keuken en de woonkamer. De woonkamer vormt het hart van het appartement en valt direct op door de hoge raampartijen, de vide, de prettige lichtinval en het fraaie zeezicht vanuit de woonkamer.
Het moderne keukenblok sluit mooi aan op de leefruimte en staat in directe verbinding met het eigen balkon. De moderne badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet.
Dankzij de praktische indeling voelt de woonverdieping ruim en overzichtelijk aan. De grote raampartijen zorgen niet alleen voor veel daglicht, maar halen ook het buitengevoel op een prettige manier naar binnen. Hierdoor ontstaat een lichte en ontspannen leefomgeving met een duidelijke relatie tot de omgeving, het groen en de zee.
Eerste verdieping
Via de trap in de woonkamer bereikt u de slaapverdieping.
Hier bevinden zich de slaapkamer en de doorloopslaapkamer. Door de open verbinding met de woonkamer en de vide behoudt de maisonnette een speels en ruimtelijk karakter.
De slaapverdieping beschikt daarnaast over een prettige lichtinval en een open sfeer. De combinatie van de vide, de hoge plafonds en de zichtlijnen richting de woonkamer versterken het ruimtelijke gevoel binnen het appartement.
Balkon
Het eigen balkon is een belangrijk pluspunt van deze maisonnette.
Vanaf het balkon geniet u van een bijzonder vrije ligging met uitzicht over het groen, richting de jachthaven en de zee. Door de ligging op hoogte en aan de rand van het complex ervaart u hier veel rust en privacy.
Het balkon vormt een fijne verlenging van de leefruimte en biedt gedurende een groot deel van de dag een heerlijke plek om buiten te zitten. De combinatie van het vrije uitzicht, het groen rondom en het zicht op zee zorgt voor een unieke sfeer die perfect aansluit bij het recreatieve karakter van Cadzand-Bad.
Bijzonderheden
- Strand, zee, jachthaven en centrum op korte afstand
- Gelegen in appartementencomplex De Lopinge
- Maisonnette verdeeld over twee verdiepingen
- Gelegen op de bovenste verdiepingen van het complex
- Eigen balkon met zicht richting groen, jachthaven en zee
- Zeezicht vanuit de woonkamer en vanaf het balkon
- Veel lichtinval door grote raampartijen en vide
- Modern keukenblok aanwezig
- Moderne badkamer voorzien van douche, wastafel en toilet
- Slaapkamer en doorloopslaapkamer aanwezig
- Inclusief inventaris
- Interessant voor eigen recreatief gebruik en verhuur
- Bijzondere combinatie van ligging, uitzicht, licht en privacy
Vraagprijs € 199.500, - k.k.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 199.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.640
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 289,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1977
- Wonen
- 43 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 10 m²
- Inhoud
- 152 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Natuurlijke ventilatie en TV kabel
- Gelegen op
- 5e woonlaag
Energie
- Energielabel
- G
- Isolatie
- Dubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Elektrische verwarming
- Warm water
- Elektrische boiler (huur)
Kadastrale gegevens
- OOSTBURG EC 724
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg, aan water, in centrum, landelijk gelegen, open ligging, vrij uitzicht en zeezicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
538x
Bekeken
16x
Bewaard
20-5-2026
Op Funda
Buurt

Cadzand-Bad
Cadzand- Inwoners
- 200
- Gezin met kinderen
- 11%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.709
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.