Verkocht
Fascinatio Boulevard 706-J2909 VA Capelle aan den IJsselFascinatio-oost
€ 417.500 k.k.
- 78 m²wonen
- 2slaapkamers
- A+++energielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 21 november 2025
- Verkoopdatum
- 26 januari 2026
- Looptijd
- 2 maanden
Omschrijving
NIEUW IN VERKOOP - MODERN EN RUIM APPARTEMENT (2023)
Welkom aan de Fascinatio Boulevard 706 J: een comfortabel-, energiezuinig-, luxe- instapklaar appartement waar alles klopt. Dit appartement maakt deel uit van het groene en moderne nieuwbouwcomplex Hortus in de wijk Fascinatio (Capelle aan den IJssel). Hier geniet je van een stijlvolle afwerking, het gemak van gelijkvloers wonen, een lift en een rustige woonomgeving. Of je nu starter bent, een jong gezin hebt of op zoek bent naar een levensloopbestendige woning, dit is de plek waar je je meteen thuis voelt.
LICHT, RUIM & INSTAPKLAAR
Dit 3-kamerappartement uit 2023 ademt modern wooncomfort. Met een woonoppervlakte van 78 m² is er volop ruimte voor een royale zithoek én een grote eettafel. De vele raampartijen zorgen voor een mooie lichtinval met aan de achterzijde uitzicht op de Van Brienenoordbrug en groen, terwijl de vloerverwarming (door de hele woning inclusief de badkamer, behalve het kookeiland) het comfort verhoogt.
De open keuken is een echte eyecatcher. Een lichte kastenwand, een kookeiland met baropstelling en moderne inbouwapparatuur maken dit tot een luxe leefkeuken. Je beschikt onder meer over een geïntegreerde Siemens IQ700 combi-oven, Bora Puru inductiekookplaat met geïntegreerd afzuigsysteem, Samsung A+++ RB37J5009SA koel-vriescombinatie en Siemens IQ300 vaatwasser. Via de eetkamer stap je zo naar buiten op het terras van ruim 6m², waar een gezellig zitje wacht op je eerste kop koffie in een koele, schaduwrijke ochtend. Met de ligging op het westen/noord-westen is er daarnaast in de namiddag en avond ruim zon om te ontspannen met thee of een goed glas wijn.
TWEE SLAAPKAMERS & LUXE BADKAMER
Het appartement heeft twee goed bemeten slaapkamers. De hoofdslaapkamer biedt genoeg ruimte voor een tweepersoonsbed en ruime kast, terwijl de tweede kamer perfect is als werk-, logeer- of kinderkamer. De moderne badkamer is voorzien van een ruime Hüppe inloopdouche met Grohe regendouche met waterbesparende technologie, condensvrije LED spiegel, ligbad met handdouche, fraai wastafelmeubel en toilet met bidet.
ENERGIEZUINIG & COMPLEET VOORZIEN
Wonen hier betekent comfortabel én duurzaam leven. Met uitstekende isolatie, HR++ beglazing, vloerverwarming, energielabel A+++ en drie individuele zonnepanelen houd je de energielasten laag. Het complex biedt daarnaast een lift, afgesloten entree, een eigen berging en één privéparkeerplaats en voldoende parkeergelegenheid voor bezoekers. Eenmaal binnen in het hart van het complex is er een fraaie binnentuin die je als bewoner rust en ruimte biedt in een stedelijke omgeving.
Zowel binnen als buiten is er extra aandacht besteed aan een ruim aantal elektrapunten. Binnen is er het Philips Smart Home/LED met geavanceerde technologie voor de verlichting en één videofoon. Bovendien is er glasvezel en zijn er verdeeld over de woning vier internetpunten (tevens CAT 6) aangebracht voor snelheid, betrouwbaarheid en stabiliteit.
GROEN & CENTRAAL IN FASCINATIO
De ligging is ideaal: de Fascinatio Boulevard is een rustige straat in een jonge, groene wijk. Je woont dichtbij winkelcentrum De Koperwiek, sportverenigingen, parken en metrostation Kralingse Zoom of Capelsebrug. Met de auto bereik je binnen enkele minuten de A16 en A20 richting Rotterdam, Utrecht of Den Haag. Ook het Erasmus MC, de Erasmus Universiteit en de Rotterdamse binnenstad liggen op fietsafstand.
De wijk Fascinatio staat bekend om de ruime opzet, duurzaamheid en leefkwaliteit. Er is veel groen, veilige speelplekken en een prettige, rustige sfeer. Of je nu houdt van wandelen, sporten of gewoon comfortabel wonen met alle voorzieningen in de buurt, Fascinatio heeft het allemaal.
BIJZONDERHEDEN:
- Instapklaar appartement in de wijk Fascinatio gelegen op eigen grond;
- Bouwjaar 2023;
- 3 individuele zonnepanelen;
- 78m² woonoppervlakte;
- Externe bergruimte van circa 13m²;
- 225m3;
- Terras van ruim 6m2 met uitzicht op de binnentuin. Entree via het terras;
- Begane grond: Centrale, afgesloten en goed onderhouden entree met videofoon, brievenbussen, lift, trappenhuis en toegang tot de parkeergarage met eigen parkeerplaats en gemeenschappelijke fietsenberging voorzien van elektralaadpunten;
- Hal met toegang tot de technische ruimte met warmteterugwinningssysteem en aansluiting voor de wasmachine en droger;
- Inclusief 3 zonnepanelen die zijn aangesloten op een eigen meter. Lage energielasten dankzij duurzame en energiezuinige installaties.
- Gesitueerd op de 5e verdieping;
- Sanitair van Plieger;
- Vloer- (44,5 cm x 44,5 cm) en wandtegels (30 cm x 90 cm) van Lingen keramiek;
- Condensafvoer t.b.v. condensdroger;
- Lift aanwezig in het complex;
- 2 slaapkamers aanwezig;
- Verwarming en warm water geschiedt middels stadsverwarming;
- Er is een actieve VVE aanwezig, welke een maandelijkse bijdrage vraagt van € 158,-
- Eigen parkeerplaats
- Energielabel A+++;
- Oplevering in overleg.
VERKOPER AAN HET WOORD:
Wat dit huis voor ons bijzonder maakt:
De ruime woonkamer met veel locht, uitzicht en open keuken was altijd ons favoriete plekje. Vooral in de zomer met de openslaande deur naar het terras voelde het huis heerlijk open en vrij.
Onze mooiste herinnering:
Lange dagen met vrienden rond de eettafel en knusse winteravonden, dit huis ademt warmte en gezelligheid.
Onze relatie met de buren:
We hebben altijd een hele fijne band gehad met de buren. Hetcontact is gezellig, maar niet opdringerig. Er wordt op elkaar gelet als iemand op vakantie is. Het voelt veilig en vertrouwd in de wijk.
Wat wij de nieuwe bewoners toewensen:
Dat jullie hier net zo'n fijne tijd beleven als wij. Het appartement en de buurt bieden rust, gezelligheid en geborgenheid - een prachtige basis om nieuwe herinneringen te maken.
INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK!
Ons advies is om bij het kopen van je nieuwe huis je eigen NVM-makelaar mee te nemen.
TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Oorspronkelijke vraagprijs
- € 442.500 kosten koper
- Laatste vraagprijs
- € 417.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.353
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 158,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2023
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 78 m²
- Inhoud
- 251 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Balansventilatie, lift, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
- Gelegen op
- 5e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A+++
- Isolatie
- Dubbel glas en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Stadsverwarming, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL E 3861
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL E 3861
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
Garage
- Soort garage
- Parkeerkelder
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op afgesloten terrein
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 158,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.536x
Bekeken
54x
Bewaard
21-11-2025
Op Funda
Buurt

Fascinatio-oost
Capelle aan den IJssel- Inwoners
- 1.495
- Gezin met kinderen
- 44%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.564
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




