Herman Gorterplaats 272902 TA Capelle aan den IJsselDichtersbuurt
€ 275.000 k.k.
- 83 m²wonen
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerOp toplocatie in Capelle aan den IJssel gelegen appartement
Omschrijving
Op toplocatie in Capelle aan den IJssel gelegen appartement, volledig naar eigen wens aan te passen en in te richten!
Nabij het centrum van Capelle aan den IJssel geniet u van alle voordelen van een centrale locatie. Scholen, sportverenigingen en diverse winkels bevinden zich op korte afstand. Ook het openbaar vervoer is uitstekend bereikbaar met metrostation Slotlaan en buslijnen op loopafstand. Binnen een paar minuten bent u in het bruisende Rotterdam of andere omliggende steden dankzij de nabijgelegen uitvalswegen. Bovendien ligt winkelcentrum De Koperwiek om de hoek, waardoor alle benodigde voorzieningen binnen handbereik zijn.
INDELING
Begane grond
Gezamenlijke entree: Bij binnenkomst in het pand komt u in de nette entree met brievenbussen en een intercomsysteem. Via de lift of trap bereikt u de vijfde verdieping, waar het appartement zich bevindt.
2e verdieping
Bij binnenkomst in het appartement betreedt u de entree, waar de keuken aan de voorzijde van de woning is gesitueerd. De centrale gang vormt de spil van het appartement en biedt toegang tot alle vertrekken. De royale woonkamer is een lichte en uitnodigende ruimte dankzij de grote raampartijen. De indeling biedt volop mogelijkheden voor een gezellige zithoek en een comfortabele eethoek. Vanuit de woonkamer heeft u direct toegang tot het zonnige balkon op het zuidwesten, een heerlijke plek om te ontspannen. Het appartement beschikt over twee slaapkamers, die perfect zijn in te richten als slaap-, werk- of studeerkamer. De badkamer is voorzien van een douche, wastafelmeubel en wasmachine aansluiting. Daarnaast is er een separaat toilet en een praktische interne berging aanwezig.
BIJZONDERHEDEN
- Bouwjaar 1967;
- Gelegen op eigen grond;
- Energielabel C;
- Deels voorzien van dubbele beglazing;
- 2 slaapkamers (voorheen 3);
- Balkon gelegen op het zuidwesten;
- Ruime lichte woonkamer;
- Verwarming middels blokverwarming;
- Actieve VvE met maandelijkse bijdrage van €220,- exclusief voorschot stookkosten;
- Externe en inpandige berging;
- Niet zelfbewonings-, ouderdoms-, en asbestclausule van toepassing:
- Gunstig gesitueerd nabij metrostation en uitvalswegen richting Rotterdam, Den Haag en Utrecht;
- Aan de plattegrond kunnen geen rechten worden ontleend. Alle maten zijn indicatief;
- Oplevering in overleg, conform lijst roerende zaken.
DISCLAIMER
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Niet-zelfbewoningsclausule: In de koopakte zal de volgende niet-zelfbewoningsclausule worden opgenomen: Koper is geattendeerd op het feit dat verkoper het verkochte niet zelf heeft gebruikt/bewoond en dat hij derhalve koper niet heeft kunnen informeren over eigenschappen van c.q. gebreken aan het verkochte, waarvan hij op de hoogte zou zijn geweest als hij het verkochte zelf feitelijk had gebruikt. In dit kader zijn partijen uitdrukkelijk overeengekomen, dat dergelijke eigenschappen c.q. gebreken voor risico en rekening van koper komen en dat bij de vaststelling van de koopsom hiermee rekening is gehouden.
Ouderdomsclausule: In de koopakte zal de volgende ouderdomsclausule worden opgenomen: Het is koper bekend dat de onroerende zaak meer dan 25 jaar oud is, wat betekent dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij nieuwe woningen. In afwijking van artikel 6.3. van deze koopakte komt het geheel of ten dele ontbreken van een of meer eigenschappen van de onroerende zaak voor normaal en bijzonder gebruik en het eventueel anderszins niet-beantwoorden van de zaak aan de overeenkomst voor rekening en risico van koper.
De teksten en impressies bedoeld om een goede indruk te geven van het object. Aan de inhoud ervan is de grootst mogelijke zorg besteed. Desondanks is alle informatie nadrukkelijk onder voorbehoud. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 275.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.313
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 331,19 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1967
- Specifiek
- Gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 83 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 10 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 275 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, lift, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dubbel glas en grotendeels dubbelglas
- Verwarming
- Blokverwarming
- Warm water
- Centrale voorziening
Kadastrale gegevens
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL C 1983
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Box
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 331,19 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
2.405x
Bekeken
25x
Bewaard
2-12-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.





