Verkocht
Tankenberg 1772905 RG Capelle aan den IJsselBergenbuurt
€ 340.000 k.k.
- 92 m²wonen
- 3slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 10 juli 2025
- Verkoopdatum
- 8 augustus 2025
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Ben je op zoek naar een licht en ruim 4-kamerappartement met drie balkons, een eigen overdekte parkeerplaats én extra berging? Dan is dit instapklare appartement precies wat je zoekt. Je woont hier comfortabel en heerlijk rustig, tussen stad en natuur.
Binnen tref je een goed onderhouden woning met een moderne laminaatvloer en strak afgewerkte wanden aan. De royale woonkamer is opvallend licht en biedt alle ruimte om gezellig samen te zijn. De open keuken is praktisch ingedeeld, uitgerust met de nodige inbouwapparatuur en groot genoeg om lekker te koken én contact te houden met je gasten of gezin.
Er zijn drie volwaardige slaapkamers en drie balkons. De buitenruimtes liggen gunstig op het zuiden, zodat je de hele dag door kunt genieten van de zon. Op warme dagen biedt de airconditioning aangename verkoeling. Ook het sanitair is keurig en eigentijds afgewerkt. Verder is er een aparte ruimte voor de wasmachine en een handige berging op de begane grond – perfect voor je fiets, koffers of kerstspullen. Je auto parkeer je veilig en droog in de afgesloten parkeergarage onder het complex.
En dan de buurt, de Bergenbuurt in Capelle ademt karakter. Dit charmante jaren ’70-project van architect Benno Stegeman is geïnspireerd op de Amsterdamse School: metselwerk vol detail, afwisseling in vormen en een menselijke schaal. Geen standaard flat, maar een buurt die voelt als een klein dorp. De woontorens zijn maximaal vier lagen hoog en liggen in cirkels rond groene binnenhoven. De achthoekige vormen geven sfeer, en overal is er zicht op groen. Buitenruimtes zijn knus en beschut ontworpen – ideaal voor een kop koffie in de zon, zonder inkijk. En praktisch: je auto staat overdekt in de parkeergarage dichtbij huis.
Ook buiten de buurt zelf is het goed toeven. Binnen 5 minuten lopen sta je in Park Hitland, een prachtig natuurgebied langs de Hollandse IJssel. Hier kun je wandelen, fietsen, kanoën, vissen, golfen, of gewoon even zitten op een bankje met uitzicht over de polder. Voor kinderen is er een grote natuur- en waterspeeltuin – zelfs aan honden is gedacht! En na een frisse neus kun je lekker neerstrijken bij Leefgoed de Olifant of restaurant De Koningin voor een hapje of drankje met uitzicht.
Voor de dagelijkse boodschappen hoef je trouwens niet ver. Winkelcentrum De Terp ligt op loopafstand en biedt een brede mix van supermarkten (AH, Dirk, Lidl), speciaalzaken, bakkers, drogisterijen en meer. Handig! En wil je de stad in? Dan ben je met de metro (station De Terp ligt op zo’n 7 minuten lopen) binnen 15 minuten in hartje Rotterdam, bij station Blaak.
Dus ben je op zoek naar ruim appartement in een groene omgeving dichtbij alle voorzieningen? Bel ons dan snel voor een afspraak om het zelf te ervaren!
INDELING:
Begane grond: centrale afgesloten entree, brievenbussen, bellentableau, via de parkeergarage toegang tot het portiek.
Tweede verdieping: hal, meterkast en inbouwkast met opstelling CV en WTW. Ruime en lichte woonkamer, afm. ca. 6.97 x 4.40 m. met toegang tot het eerste balkon (gelegen op het zuiden) en halfopen keuken. Nette keuken, afm. ca. 3.68 x 2.54 m. is voorzien van een moderne keukenopstelling met 5-pits gaskookplaat inclusief wokbrander, recirculatie afzuigkap, combi-oven, koel-/vriescombinatie en vaatwasser. Grenzend aan de woonkamer is een tussenhal welke toegang geeft tot alle overige vertrekken in het appartement. Slaapkamer I, afm. ca. 4.24 x 2.16 m. Slaapkamer II, afm. ca. 4.49 x 2.72 m. met toegang tot het tweede balkon (gelegen op het zuidwesten). Masterbedroom, afm. ca. 4.50 x 2.88 met toegang tot het derde balkon. Moderne geheel betegelde toiletruimte met hangend toilet en fonteintje. Aparte inbouwkast met opstelling van de wasmachine. Moderne geheel betegelde badkamer, afm. ca. 2.15 x 1.98 m. is voorzien van een ligbad met douche, dubbel wastafelmeubel en designradiator.
Berging en parkeerplaats op de begane grond.
BIJZONDERHEDEN:
- gebruiksoppervlak: ca. 92m2;
- gebouw gebonden buitenruimte: ca. 12m2;
- externe bergruimte: ca. 6m2;
- inhoud: ca. 291m2;
- bouwjaar: ca. 1977, in 2003 is het appartementencomplex vrijwel geheel gerenoveerd;
- gelegen op eigen grond;
- de lift is gelegen op de verdieping van het appartement;
- verwarming en warmwater middels CV-HR-combiketel (Nefit, 2014);
- voorzien van een WTW-installatie;
- voorzien van een airconditioning (2023 en 2024);
- het appartement is voorzien van dubbele beglazing in kunststof kozijnwerk;
- bijdrage aan de actieve VvE: € 190,52 per maand;
- eigen overdekte parkeerplaats in afgesloten parkeergarage met op afstand bedienbare roldeur;
- de Bergenbuurt" is sinds 2010 een beschermd stads-/dorpsgezicht vanwege de stedenbouwkundige architectuurhistorische en typologische waarde;
- gelegen in de wijk Oostgaarde, nabij winkelcentrum De Terp, openbaar vervoer (bus en metro), uitvalswegen (A20 en A16) en recreatie-/natuurgebied Hitland.
Overweeg je dit appartement aan te kopen?.....Neem je eigen NVM-Aankoopmakelaar mee! PLEK Makelaardij behartigt de belangen van de verkoper.
Deze informatie is met zorg samengesteld, maar voor de juistheid ervan kan door PLEK makelaardij geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde gegevens enig recht worden ontleend. Nadrukkelijk is vermeld dat deze informatieverstrekking niet als een aanbieding of offerte mag worden beschouwd.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 340.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.696
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 190,52 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1977
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 92 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 12 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 291 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- HR-glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2014)
Kadastrale gegevens
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL C 5655
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Box
Garage
- Soort garage
- Parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeergarage
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 190,52 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.708x
Bekeken
95x
Bewaard
10-7-2025
Op Funda
Buurt

Bergenbuurt
Capelle aan den IJssel- Inwoners
- 1.610
- Gezin met kinderen
- 21%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.998
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




