Verkocht
Elegastburg 242907 CD Capelle aan den IJsselBurgenbuurt
€ 450.000 k.k.
- 136 m²wonen
- 151 m²perceel
- 5slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 5 juni 2025
- Verkoopdatum
- 24 juni 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Royale hoekwoning mét garage te koop in de kindvriendelijke Burgenbuurt in Capelle aan den IJssel. De woning is gelegen op een ruime kavel eigen grond en voorzien van energielabel A. Er zijn vijf slaapkamers en de achtertuin is op het westen gericht. Aan de voorzijde van de woning heb je vrij zicht over het water en is het bovendien rustig door het autovrije hofje. De woning heeft verder wat aandacht en een moderne touch nodig, grijp jouw kans en tover deze woning om tot de ideale gezinswoning van je dromen!
De Burgenbuurt is gelegen binnen de wijk Schollevaar, hier vind je diverse voorzieningen zoals scholen, sportverenigingen, het Schollebos, kinderopvang en winkelcentra. Binnen enkele minuten fietsen sta je bij het Alexandrium en ook het treinstation Capelle Schollevaar is dichtbij, de trein brengt je binnen 10 minuten in hartje Rotterdam.
Indeling
Entree, binnenkomst in de ruime hal met daar de (vernieuwde) meterkast, het toilet en de trapopgang naar de verdieping. Vervolgens kom je in de ruime tuingerichte woonkamer, aan de voorzijde van de woning is de open keuken in een hoekopstelling geplaatst en voorzien van een oven, koelvriescombi, inductiekookplaat met afzuigkap, een vaatwasser en een magnetron. De tuin is via de achterdeur te bereiken.
Eerste verdieping
Via de overloop toegang tot drie ruime slaapkamers en de badkamer, voorzien van een douchecabine, tweede toilet, wastafel en een ligbad. Verder is er op de overloop en in de slaapkamer aan de achterzijde vaste kastruimte aanwezig.
Tweede verdieping
Op de tweede verdieping bevinden zich nog eens drie kamers, waarvan twee prima als slaapkamer kunnen dienen. De derde kamer betreft een werkruimte. Verder is de overloop voorzien van vaste kastruimte en er is een trap naar de bergzolder, waar de opstelling van de mechanische ventilatie gesitueerd is.
Tuin
De achtertuin op het westen is grotendeels bestraat, er is een achterom aanwezig en vanuit de tuin is de garage te bereiken. De garage is ruim genoeg voor het stallen van je auto, verder is hier elektra en stromend water aanwezig.
Bijzonderheden
• Bouwjaar 1980
• 151m2 eigen grond
• 136m2 woonoppervlakte
• Voorzien van tripple glas
• Energielabel A
• Stadsverwarming
• Achtertuin op het westen, voortuin op het oosten
• Vrijstaande stenen garage aanwezig achter op het perceel
• Nabij uitvalswegen zoals de A16 en A20
• Voldoende openbare parkeergelegenheid
• Rustige straat
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 450.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.309
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, hoekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1980
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 136 m²
- Externe bergruimte
- 17 m²
- Perceel
- 151 m²
- Inhoud
- 398 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, mechanische ventilatie, en natuurlijke ventilatie
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL D 659
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 151 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
2.470x
Bekeken
45x
Bewaard
5-6-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




