Nieuw
Tempelaarstraat 61901 PX CastricumCentrum-Zuid
€ 585.000 k.k.
- 145 m²wonen
- 195 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Sfeervolle uitgebouwde tussenwoning met diepe zonnige tuin, vier slaapkamers en een verrassend ruime leefverdieping in geliefde woonomgeving van Castricum.
In een rustige, groene straat staat deze charmante tussenwoning uit 1968 met een heerlijke voortuin, een diepe achtertuin op het zuiden en een royale berging met overkapping achterin de tuin. De woning is in de loop der jaren met zorg onderhouden en biedt een fijne combinatie van ruimte, licht en sfeer. Dankzij de uitbouw aan de achterzijde op zowel de begane grond als de verdieping beschikt de woning over opvallend veel leefruimte.
De woonkamer is heerlijk licht door de grote raampartijen aan de tuinzijde en heeft een warme, uitnodigende uitstraling. De combinatie van de houten vloer, de karakteristieke houten plafondafwerking en de grote glazen pui naar de tuin zorgt voor een prettige sfeer. Aan de achterzijde bevindt zich de eetkamer met uitzicht op het groen van de diepe achtertuin.
De open keuken is modern uitgevoerd en geplaatst in 2014. De keuken heeft een rustige, eigentijdse uitstraling met houten werkbladen en lichte fronten. De inbouwapparatuur is vernieuwd in 2022 en verkeert in goede staat. Vanuit de keuken is er toegang tot de praktische bijkeuken aan de achterzijde.
De zonnige achtertuin is een absolute eyecatcher. De tuin beschikt over fijne zitplekken en achterin bevindt zich een ruime vrijstaande berging en een overkapping, ideaal voor opslag, hobby’s of een beschutte loungeplek. De groene voortuin geeft de woning een vriendelijke en sfeervolle uitstraling.
Indeling
Begane grond: Voortuin, entree, hal met meterkast, trapopgang, trapkast en toilet met fonteintje. Royale uitgebouwde woonkamer met zitgedeelte aan de voorzijde en eetgedeelte aan de tuinzijde. Open keuken voorzien van moderne keukenopstelling en diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken toegang tot de bijkeuken met aansluitingen voor wasmachine en droger en deur naar de achtertuin.
Eerste verdieping: Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer. Twee slaapkamers zijn royaal van formaat dankzij de uitbouw aan de achterzijde. De grootste slaapkamer aan de tuinzijde heeft bovendien toegang tot het balkon. De badkamer is uitgevoerd met ligbad, douche, wastafel en toilet.
Tweede verdieping: Overloop met cv-opstelling en bergruimte. Tevens beschikt de tweede verdieping over een ruime vierde slaapkamer met dakkapel en extra bergruimte achter de knieschotten.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1968;
- Uitbouw aan achterzijde van zowel begane grond als eerste verdieping (ca. 1975);
- Diepe zonnige achtertuin op het zuiden;
- Vrijstaande berging met overkapping achterin de tuin;
- Moderne keuken geplaatst in 2014;
- Inbouwapparatuur vernieuwd in 2022;
- Badkamer vernieuwd in 2002 en later deels gemoderniseerd;
- HR++ beglazing aanwezig;
- Dakrenovatie uitgevoerd in 2010 (plat dak uitbouw) en 2016 (hoofddak);
- Cv-ketel: Remeha Calenta Ace 28C CW4 (2019, lease);
- Groepenkast vernieuwd in 2017;
- Schilderwerk uitgevoerd door erkende schildersbedrijven;
- Gelegen in een rustige, groene woonstraat nabij winkels, scholen, station, strand en duinen.
De Tempelaarstraat ligt in een geliefde woonwijk van Castricum met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Het gezellige dorpscentrum, NS-station, scholen, sportvoorzieningen en natuurgebieden bevinden zich op korte afstand. Bovendien zijn strand en duinen eenvoudig per fiets bereikbaar.
Een sfeervolle en verrassend ruime gezinswoning op een prachtige groene locatie, absoluut een bezichtiging waard!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 585.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.034
- Bouwjaar
- 1968
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 145 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 9 m²
- Perceel
- 195 m²
- Inhoud
- 514 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2018, lease)
Kadastrale gegevens
- CASTRICUM B 8535
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 195 m²
- Achtertuin
- 90 m² (15,00 meter diep en 6,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Centrum-Zuid
Castricum- Inwoners
- 2.490
- Gezin met kinderen
- 25%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.243
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.