Verkocht
Roode Beek 34861 EE ChaamRoode Beek
€ 599.000 k.k.
- 125 m²wonen
- 476 m²perceel
- 3slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 28 augustus 2025
- Verkoopdatum
- 22 september 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Vrijstaande levensloopbestendige woning met schitterend uitzicht over een natuurgebied.
Deze levensloopbestendige woning, met vrij uitzicht over een natuurgebied, is gelegen in een rustige woonwijk nabij de dorpskern van Chaam.
De begane grond is voorzien van een woonkamer, keuken, berging, bad- en slaapkamer en een garage. De eerste verdieping is voorzien van twee slaapkamers en een royaal dakterras.
De woning is gelegen op wandelafstand van het centrum van Chaam, maar ook op korte afstand van prachtige wandelgebieden en het natuurschoon welke Chaam te bieden heeft. Zo staat u al binnen enkele minuten in de bossen, waar u heerlijk kunt wandelen of tot rust kunt komen.
Het dorp biedt een gezellige dorpskern met diverse voorzieningen zoals o.a. basisscholen, sportvelden en winkels (bakkers, supermarkten, bloemenwinkel etc.). Chaam heeft een goede verbinding en brengt u binnen no-time op de N639, de A16, de A27 en de A58. Het centrum van Breda of Tilburg ligt op 20 minuten afstand.
INDELING
Begane grond
Entree
Via dubbele openslaande deuren is de hal te bereiken. De hal is voorzien van een meterkast en een volledig betegelde toiletruimte voorzien van toilet en fonteintje. Vanuit de hal zijn zowel de garage als de woonkamer te bereiken.
Woonkamer
De lichte woonkamer van circa 29 m² is voorzien van een schouw met open haard. Grote raampartijen zorgen voor een prettige lichtinval en een prachtig uitzicht op de tuin en het natuurgebied. Dubbele openslaande deuren geven direct toegang tot het terras. Een ideale plek om in alle rust te genieten van de omgeving. Vanuit de woonkamer is het portaal te bereiken.
Keuken
De keuken, gelegen aan de voorzijde van de woning, is voorzien van een keukenblok met dubbele spoelbak, een vaatwasser, een kookplaat, een oven, een afzuigkap en een koelkast. Extra opbergruimte is aanwezig in de kelder (afmetingen: ca. 4,91 m x 3,42 m) welke bereikbaar is vanuit de keuken.
Portaal
Portaal voorzien van een trapkast en een vaste trap naar de eerste verdieping. Vanuit het portaal is er een berging en een bad- en slaapkamer te bereiken.
Slaapkamer 1
Ruime slaapkamer van circa 14 m² voorzien van een vaste kastenwand en met zicht op het natuurgebied aan de achterzijde. Een perfecte plek om gelijkvloers te wonen of te gebruiken als gastenkamer of kantoor.
Badkamer
De volledig betegelde badkamer is voorzien van een ligbad, een douchecabine, twee wastafels en een toilet.
Berging
Berging met opstelling cv-combiketel (Vaillant, 2013) en aansluitpunt voor de wasmachine-apparatuur.
Garage
Aanpandige garage van circa 29 m² voorzien van stalen kanteldeur en een loopdeur.
Eerste verdieping
Overloop
Middels een vaste trap te bereiken overloop waaraan twee slaapkamers. Vanuit de overloop is middels een loopdeur het dakterras van circa 36 m² te bereiken. Hier kunt u in alle rust en privacy ontspannen en genieten van de ondergaande zon en het prachtige uitzicht.
Slaapkamer 2
Slaapkamer van circa 9,5 m² met inloopkast.
Slaapkamer 3
Slaapkamer van circa 14 m². Vanuit de slaapkamer is er een mooi zicht op het groen aan de achterzijde.
Tuin
De privacy biedende tuin is een heerlijke plek om te ontspannen. Gelegen op het zuidwesten geniet u hier in de middag en avond van de zon. De tuin is onderhoudsvriendelijk en voorzien van bestrating, siergrind, een zitkuil en een groenstrook aan de achterzijde. Het is een heerlijke plek om te genieten van het buitenleven met een schitterend uitzicht op het achterliggende natuurgebied.
Middels een poort aan de zijkant van de woning is de tuin te bereiken.
Kenmerken
- De woning is voorzien van dubbele beglazing;
- Aan de achterzijde biedt de woning een fraai uitzicht;
- Royaal dakterras;
- Voorzien van een bad- en slaapkamer op de begane grond;
- Voor de afmetingen van de diverse ruimtes verwijzen wij u naar de plattegronden.
Opmerkingen
• In de koopakte zal, als zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen van koper, een bankgarantie van 10% van de koopsom opgenomen worden;
In de koopovereenkomst zullen de volgende artikelen worden opgenomen:
• Toelichtingsclausule NEN2580: de woning is opgemeten met inachtneming van de meetinstructie welke is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte en inhoud. De Meetinstructie sluit verschillen in meet uitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
• Asbestclausule: in het object kunnen gezien het bouwjaar asbesthoudende stoffen aanwezig zijn. Bij eventuele verwijdering dienen op grond van de milieuwetgeving speciale voorzorgmaatregelen getroffen te worden. Koper verklaart hiermee bekend te zijn en vrijwaart verkoper voor eventuele aansprakelijkheid.
• Ouderdomsclausule: het is aan koper bekend dat de onroerende zaak meer dan 34 jaar oud is, wat betekent dat de eisen die bij aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij nieuwe woningen. In afwijking van artikel 6.3 van deze koopakte en artikel 7:17 lid 1 en 2 BW komt het geheel of ten dele ontbreken van een of meer eigenschappen van de onroerende zaak voor normaal en bijzonder gebruik en het eventueel anderszins niet-beantwoorden van de zaak aan de overeenkomst voor rekening en risico van koper.
• Niet zelf-bewoningsclausule: Koper is ermee bekend dat verkoper het verkochte nooit zelf feitelijk heeft gebruikt en dat verkoper derhalve koper niet kan informeren over eigenschappen respectievelijk gebreken aan het verkochte waarvan verkoper op de hoogte zou kunnen zijn geweest als hij het verkochte zelf feitelijk had gebruikt. In verband hiermee zijn partijen, in afwijking van artikel 6.3 van deze koopakte en artikel 7:17 lid 1 en 2 BW, overeengekomen dat dergelijke eigenschappen respectievelijk gebreken voor rekening en risico van koper komen en dat hier bij de vaststelling van de koopsom rekening mee is gehouden. Koper vrijwaart verkoper voor alle eventuele aanspraken die hieruit kunnen voortvloeien.
• Vragenlijst: de beschikbare vragenlijst is geen lijst met garanties maar is uitsluitend bedoeld om vorm, inhoud en structuur te geven aan de mededelingsplicht van verkoper. Het is een uitwerking van dat wat de verkoper aan de koper mededeelt over wat hem bekend is over de woning. De vragenlijst is niet bedoeld om garanties te geven voor zowel zichtbare als onzichtbare gebreken. Met de antwoorden nee op vragen kan ook niet bekend mee worden bedoeld (of als zodanig worden uitgelegd) en dient dus niet als een stellig antwoord te worden gezien. De in deze lijst vermelde (bijzondere) bepalingen vormen een onderdeel van deze koopovereenkomst.
• Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 599.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.792
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1991
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 125 m²
- Overige inpandige ruimte
- 46 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 35 m²
- Perceel
- 476 m²
- Inhoud
- 662 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een kelder
Energie
- Energielabel
- C
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Kadastrale gegevens
- CHAAM E 4615
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 390 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- CHAAM E 5740
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 23 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- CHAAM L 1042
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 63 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zonneterras
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
6.296x
Bekeken
75x
Bewaard
28-8-2025
Op Funda
Buurt

Roode Beek
Chaam- Inwoners
- 685
- Gezin met kinderen
- 40%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




