Verkocht onder voorbehoud
David Krammerstraat 557741 TH CoevordenDe Loo
€ 272.500 k.k.
- 116 m²wonen
- 173 m²perceel
- 4slaapkamers
- Denergielabel
Omschrijving
Groen, rustig en verrassend compleet wonen – met aanbouw, terrasoverkapping én maar liefst twee garageboxen!
Algemeen:
In een groene en rustige woonomgeving, aan een hofje met volop groen en voldoende parkeergelegenheid, staat deze leuke en goed onderhouden tussenwoning met aanbouw, terrasoverkapping en twee aan elkaar grenzende geschakelde garageboxen.
De woning is gebouwd omstreeks 1963 en in de loop der jaren gerenoveerd, onder andere voorzien van kunststof kozijnen. De praktische aanbouw biedt ruimte aan een royale woonkeuken en een bijkeuken/berging, wat zorgt voor extra comfort en gebruiksgemak.
Gelegen op 137 m² eigen grond woon je hier rustig, terwijl het centrum, station en diverse scholen zich op korte afstand bevinden. Een fijne combinatie van groen wonen en alle voorzieningen binnen handbereik.
Indeling:
Kelder: Provisieruimte.
Begane grond: Entree/hal. Toiletruimte. Meterkast. Trapkast. Woonkamer. Woonkeuken. Bijkeuken/berging.
1e Verdieping: Overloop. Drie slaapkamers. Doucheruimte.
2e Verdieping met dakkapel: Via vaste trap bereikbaar: Overloop met bergruimte. Vierde slaapkamer.
Voorzieningen:
Verwarming d.m.v. cv-installatie met radiatoren.
Warmwater d.m.v. cv-installatie (Intergas Xtreme 36 TSK/RGK, bouwjaar circa 2024).
Meterkast met installatieautomaten.
Glasvezelaansluiting is aanwezig in de woning.
Toiletruimte met staande toilet.
Woonkamer voorzien van laminaat en veel lichtinval.
Woonkeuken met laminaat en inbouwkeuken met natuursteen aanrechtblad (graniet) en apparatuur o.a. vaatwasser, oven, gaskookplaat (5-pits) en afzuigkap.
Vanuit de woonkeuken is de praktische en ruime provisiekelder goed bereikbaar.
Bijkeuken met berging in spouw uitgevoerd en voorzien van vinyl vloer, uitstortgootsteen, witgoedaansluitingen en kunststof kozijnen/deur.
Overloop voorzien van PVC-vloer en vaste trap naar de 2e verdieping.
Doucheruimte met douche en wastafel.
Drie slaapkamers voorzien van laminaat. Twee slaapkamer hebben minimaal één vaste kast. Vanuit één slaapkamer is via een deur het plat dak bereikbaar.
2e Verdieping, bereikbaar via een vaste trap. Dankzij de grote dakkapel met nokverhoging is hier een volwaardige verdieping gerealiseerd, voorzien van een aparte vierde slaapkamer.
Isolatie: Gedeeltelijk dak- spouw- en glasisolatie.
De woning is deels voorzien van kunststof kozijnen en rolluiken en rond 2015 zijn de dakgoten vervangen.
De tuin is gelegen op het zuidwesten, is onderhoudsarm aangelegd en is achterom bereikbaar.
De twee garageboxen zijn voorzien van elektra en betonvloer en zijn gelegen aan een gezamenlijk plein direct achter de woning.
Oppervlakte e.d.:
Gebruiksoppervlakte wonen: circa 116 m².
Gebruiksoppervlakte overige inpandige ruimte (bergzolder): circa 14 m².
Bruto inhoud woning: circa 419 m³.
Gebruiksoppervlakte externe bergruimte (garage): circa 16 m² per garagebox.
Oppervlakte kavel: circa 137 m².
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 272.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.349
- Bouwjaar
- 1963
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 116 m²
- Overige inpandige ruimte
- 14 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 15 m²
- Externe bergruimte
- 33 m²
- Perceel
- 173 m²
- Inhoud
- 419 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen, een zolder, en een kelder
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, rolluiken, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Xtreme 36 TSK/RGK (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Kadastrale gegevens
- COEVORDEN C 1395
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 137 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- COEVORDEN C 1838
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 18 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- COEVORDEN C 1839
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 18 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- COEVORDEN C 1852
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 500 m²
- Achtertuin
- 34 m² (12,30 meter diep en 2,80 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Garage
- Soort garage
- Garagebox
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
2.661x
Bekeken
25x
Bewaard