Nieuw
Ruitenborghstraat 247721 BD DalfsenDalfsen Centrum
€ 589.000 k.k.
- 127 m²wonen
- 182 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Wonen op een toplocatie aan de rand van het gezellige centrum van Dalfsen, waar charme en historie samenkomen in een schitterend gerenoveerd HELFT van een DUBBEL woonhuis uit 1912. Deze elegante, voormalig secretaris woning is met een woonoppervlakte van 127 m2 royaal bemeten en beschikt over een inpandige berging, een vrijstaande garage met zolder en een sfeervolle tuin met daarbij een overdekt terras op een kavel van 182 m².
De authentieke uitstraling wordt mede bepaald door het prachtige raampartijen, karakteristieke dakkapellen, sierlijsten met klossen en klassieke dakpannen. Aan de binnenzijde de fraaie en-suite en paneeldeuren, glas in lood, hoge plafonds met sierlijsten en een geweldige dakconstructie. De spanten van deze dakconstructie zie je terug in de slaapkamers. Tegelijkertijd is de woning technisch up-to-date; zowel het dak als de binnenzijde van de gevels zijn geïsoleerd, wat bijdraagt aan een modern leefcomfort en een aantrekkelijk energielabel. Daarbij heeft de woning een extra kamer op de begane grond. Ideaal voor het thuiswerken of als extra slaapkamer.
De tuin nodigt uit tot ontspanning en is met zorg ingericht met stijlvolle sierbestrating. Hier kun je op warme zomeravonden onder de gezellige overkapping tot in de late uurtjes genieten.
De ligging is werkelijk ideaal: je woont op comfortabele loopafstand van het gezellige centrum, met alle voorzieningen op loopafstand. Daarnaast liggen de rivier De Vecht en prachtige fiets- en wandelroutes direct om de hoek. Ook is de historische binnenstad van Zwolle in een mum van tijd bereikbaar.
Deze woning heeft een eigen website met daarop full screen (360) graden foto's, een video, informatie over de buurt en vele extra's. Download de brochure en klik op de link om naar de website te gaan!
Indeling:
Begane grond:
Op de begane grond een royale entree, compleet met een net toilet, een praktische trapkast en een sierlijke trapkast vol karakter.
De stijlvolle en suite deuren vormen een subtiele afscheiding tussen de keuken en de woonkamer. De grote raampartijen en hoge plafonds met sierlijsten geven deze leefruimte extra dimensie. De sfeervolle schouw geeft de ruimte een warme, huiselijke ambiance.
Aan de achterzijde bevindt zich de moderne woonkeuken, compleet met een chic schiereiland en op maat gemaakte kastenwand met werkblad. In 2021 volledig vernieuwd, is de keuken uitgerust met hoogwaardige apparatuur zoals een vaatwasser, inductiekookplaat met ingebouwde afzuiging, koelkast en oven. Openslaande tuindeuren en een dagelijkse loopdeur bieden direct toegang tot de gezellige achtertuin.
Op de begane grond heb je voorts een heerlijke werkkamer. Deze is eventueel ook als slaapkamer te gebruiken. De werkkamer grenst aan de inpandige berging. Deze leent zich goed voor het realiseren van een grote slaapkamer en badkamer op de begane grond, waardoor je volledig gelijkvloers kunt wonen.
1e Verdieping:
Op de eerste verdieping vind je een ruime overloop met toegang tot een praktische wasruimte, die voorzien is van prachtige en-suite deuren.
Op de verdieping bevinden zich in totaal drie comfortabele slaapkamers. De fijne oppervlakten van deze kamers met inbouwkasten zorgen voor flexibiliteit en comfort.
De luxe en smaakvol vernieuwde badkamer (2020) is geweldig! Deze beschikt over een een hoekbad, een ruime inloopdouche, een vaste wastafel met meubel en een tweede toilet.
Algemeen:
- Bouwjaar 1912
- Woonoppervlakte 127 m²
- Energielabel C
- Voorzien van dubbel glas met uitzondering van 1 schuifraam boven
- Luxe, moderne keuken
- Sfeervol vernieuwde badkamer
- Ideaal gelegen in de oude dorpskern van Dalfsen bij alle benodigde voorzieningen
Deze woning combineert het beste van traditionele charme en modern comfort, waardoor je iedere dag weer geniet van een unieke woonbeleving. Een perfecte plek voor wie op zoek is naar karakter, stijl en een ideale locatie!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 589.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.638
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1912
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 127 m²
- Overige inpandige ruimte
- 16 m²
- Externe bergruimte
- 14 m²
- Perceel
- 182 m²
- Inhoud
- 503 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam en glasvezelkabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- HR combi (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- DALFSEN K 8520
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 182 m²
- Achtertuin
- 63 m² (7,00 meter diep en 9,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Vliering en elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid